Telefon a osvobozující pocity

Vložil Anonymous, 21. Únor 2020 - 9:30 ::

Misme napsala, že jako důsledek svobodné volby zajišťující osvobozující pocity nemá telefon. Souhlasím a fandím, byť jsem se takto daleko sama ještě nedostala (zatím jsem odvezla do elektrošrotu televizi a potvrzuji, že se skutečně podobné pocity dostavily.)

Jak, prosím, zajišťujete příjem potvrzovacích SMSek, které jsou bohužel potřeba stále častěji a nedá se jim vyhnout?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Misme, 21. Únor 2020 - 10:23

  ;-) Misme to napsala, protože jí JaVa neodbytně radil a ona o to nestála. Tak jí to přišlo nejjednodušší, jak tok rad utnout.

  Nicméně je pravda, že mi Ježíšek nadělil model :-D Nokia 130. Je prakticky ale stále vypnutý, má trvalé místo na poličce a zapínám ho jen pro obsluhu e-bankingu nebo když mi doktor pošle e-recept. No a pak, když děti odjedou někam na „konec světa“ a nemají přístup k internetu (děti mobily :-( mají), a i tehdy přijímám jen esemesky. Všichni ostatní si zvykli a respektují „jiný přenos informací“. Nic dalšího mě nenapadá. Vlastně ano, když se jedu toulat do přírody a nezapomenu ho přibalit, tak ho mám pro případ, že bych se ztratila a někdo mě postrádal. Prostě se snažím, aby sloužil mně, ne já jemu a jeho ;-) škála funkcí a velikost displeje mi k tomu hodně napomáhají.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 21. Únor 2020 - 10:46

  neměl být nadpis spíš – zase jsem lhala?

  Vložil Dvořák (bez ověření), 22. Únor 2020 - 9:45

  Dámy, mám rád příspěvky od Vás obou a teď mi to kazíte takovou malicherností. Moc prosím, zkuste se přes to přenést. Moc moc prosím …

  Vložil Anonymoussss (bez ověření), 22. Únor 2020 - 12:34

  Jak může mít arogantní berní úřednice radka2222 nějaké fanoušky?

  Vložil radka2222 (bez ověření), 22. Únor 2020 - 18:32

  chtěla jsem tě ignorovat, ale jestli se domníváš, že sedím na FÚ a jakkoliv komunikuji s poplatníky, tak jsi na omylu. to jen aby byla tvá dušička v klidu. sem píšu, protože jsem taky v pár svj, a chodím sem pro rozumy a snažím se i poradit, pokud vím. jestli ti berňák šlápl na kuří oko, za to já nemůžu :-)

  Vložil Čech (bez ověření), 22. Únor 2020 - 13:02

  30% volí psychicky nemocné jedince. Psychicky nemocní jedinci jsou oslavováni a na tyto v továrnách dřou normální. Je to proti přírodě, ale je to realita.

  Vložil Volič ANO (bez ověření), 22. Únor 2020 - 14:36

  Chudáčku „Odeesáčku“,co ti vadí na výsledku svobodných voleb?Běž raději plakat na rameno „panu profesorovi“ a nezapleveluj tu web sloužící normálním lidem!

  Vložil Misme, 21. Únor 2020 - 11:19

  Ne, neměl. V případě příspěvku, na nějž se zakladatelka vlákna odkazuje, šlo o literární hyperbolu, což jsem vysvětlila hned v úvodu svého předchozího příspěvku v tomto vlákně, a následující text tohoto příspěvku hyperbolou zveličený fakt zcela potvrzuje. Nejde tedy o nějakou lež, ale o vaše negativní vidění světa, neschopnost nadhledu a konfliktní povahu.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".