SVJ+, webová aplikace pro hlasování a správu shromáždění a import vlastníků z KN

Vložil farin, 5. Listopad 2019 - 21:26 ::

Dobrý den

v našem SVJ se na posledním shromáždění ukázalo, že i s Excelem byl docela problém instantně sečíst výsledek hlasování a dobrat se nějakému výsledku.

Přestože existují ruzné programy, napadlo mě pojmout to trochu jinak a napsat vlastní aplikaci, tentokrát webobou. Ač je to webová služba, po prvním načtení funguje už offline a všechna data zůstávají lokálně na počítači.

Hlavní benefity by mělu být

 • import z katastru
 • co nejsnadnější ovládání, žádná instalace, žádná registrace. Importuju, nepovinně přidám program shromáždění a můžu hned řesit prezenci / hladování.
 • transparentnost, průbeh/evidenci hlasování lze rovnou promítat

Služba je k dispozici na https://svj.plus/ Lze vyzkoušet nad vlastním SVJ nebo rovnou na demo projektu.

Budu rád za komentáře a zpětnou vazbu. Díky RK

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Irena Poštolková (bez ověření), 7. Listopad 2019 - 12:48

  Vypadá to dobře.

  Několik námětů:

  Stejně jako jsou procenta počítána (volitelně) ze všech a nebo z přítomných by i podíly měly být počítány ze všech a nebo z přítomných.

  Ve výsledku hlasování by mělo být uvedeno, zda se jedná o procenta/podíly ze všech a nebo z přítomných. (Jedno možné řešení, které ale nijak neprosazuji, je vždy uvádět obě možnosti, totiž výsledek počítaný ze všech i z přítomných.)

  Vložil DavidSVJ, 7. Listopad 2019 - 12:18

  Nevypadá to špatně. Celkem slušné. Chybí mi export prezenční listiny, informace jestli je systém zdarma, placený a jak to bude do budoucna? Registrace by nebyla špatná, měl bych pocit větší ochrany dat, návrat do poslední pozice, archiv.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".