Stanovy pro "fajnšmekry"

Vložil Anon. (bez ověření), 23. Duben 2020 - 16:43 ::

Pokud hledáte opravdu „kvalitní“ základ pro vypracování Vašich nových stanov „doporučuji“ vzor: IČ28700384, verze stanov ze dne 28.11.2019. Zve­řejněno v rejstříku společenství na portálu – justice.cz. Dle autora stanov (je pod nimi vlastnoručně podepsán) se jedná o to nejlepší, co kdy za dobu své 30 leté činnosti pro členy společenství vytvořil, a je to ušito přímo na podmínky tohoto společenství. Pokud si přečtete např. ust. čl.IX odst.3, nebo čl.XII odst.2 bod b2(splátka úvěru=náklad na správu), zcela jistě pochopíte. A takových šperků tam lze najít daleko více. Samozřejmě, že „ofce“ při hlasování ani „nebékly“, neb opět našly někoho kdo je ochrání před jejich leností a blbostí. Uvádím tento příklad jako důkaz toho, že chtít na většině členů SV, aby používali to co jim narostlo na krku, „je marný, je marný, je marný..“.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Tyrš (bez ověření), 13. Květen 2020 - 8:47

    Zajímavé, nám dělá předsedu taky pan Gabčan. Ale u hlasování mimo shromáždění máme ve stejném bodu 3, Čl. 9 stanov IČ 27319245 napsán pravý opak (text viz. odkaz https://or.justice.cz/…is-sl-detail?…) toho co má IČ 28700384 (text viz. odkaz https://or.justice.cz/…is-sl-detail?…) v bodě 3, Čl. IX stanov. Je zajímavé, že texty bodu 3 jsou v obou stanovách, až na uvedený rozpor v hlasování a další drobné odchylky, prakticky totožné. Naše stanovy byly přitom vytvořeny ještě před nástupem pana Gabčana do funkce předsedy. Mohl by to být záměr mít možnost ovlivňovat hlasování podle potřeb předsedy??? Při stávajícím zájmu většiny vlastníků o dění ve společenství by to nebyl problém!!!

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".