Správa nemovitosti

Vložil Anonymous, 18. Březen 2008 - 12:58 ::

Stávající správce (PSN) nám pravděpodobně v červnu vypoví správcovství. takže už se poohlížíme po novém správci. Neporadíte někdo nějakou firmu, se kterou máte dobré zkušenosti? Děkuji.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymous (bez ověření), 18. Březen 2008 - 17:32

  Prohlédněte sekci Firmy na těchto stránkách. Možná vhodného správce objevíte. Oslovte více správcovských firem a porovnejte nabídky.

  Vložil Kolář (bez ověření), 19. Březen 2008 - 12:05

  Doporučením na odkaz „Firmy“ a jeho projítím nic nezkazíte. Pokud jste podle uvedeného správce „PSN“ z Prahy, pak se obávám, že Vám to na výběr nového správce nebude ani nemělo stačit.

  „Výběrovému řízení“ by mělo předcházet předem ujasněné „zadání podmínek“ výběrového řízení pro následné vyhodnocení a rozhodnotí. Může se stát, že vám výběrové řízení nepřinese očekávaný výsledek stejně tak jako u mnoha jiných „výběrových řízeních“ a budete stát před problémem výběru správce znovu po zjištění, že nedošlo ani po jeho změně k očekávanému zlepšení v činnosti správce.

  k.kolar@centrum­.cz

  Vložil Kolar (bez ověření), 18. Březen 2008 - 14:17

  Výběr správce vyžaduje více informací. Pokud máte zájem o bližší informace k výběru správce můžete v případě zájmu zaslat kontakt na k.kolar@cen­trum.cz

  Vložil Anonymous (bez ověření), 18. Březen 2008 - 13:19

  Praha :-)

  Vložil David Prchal, 18. Březen 2008 - 13:05

  Drahý anonyme dobrý den,

  Rádi by jsme Vám poradily nebo naspali odkazy, ale je těžké psát o firmě z moravy, když pocházíte třeba s Aše. Chtělo by to napsat aspoň, které oblasti se to týká. Děkujeme David Prchal SVJ Wolkerova 947 ICQ : 199186905

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".