Soudkyně ohrožuje zdraví

Vložil Anonymous, 28. Září 2020 - 7:32 ::

Soudkyně úmyslně ohrožuje zdraví lidí (i svoje) tím, že nutí setrvávat lidi (tisíce lidí denně na Míčánkách) v těsném kontaktu v době epidemie.

Je proti tomu nějaká obrana? Je soudkyně nějak odpovědná podle předpisů na ochranu veřejného zdraví, nebo pro soudkyni předpisy na ochranu veřejného zdraví neplatí?

Řízení se typicky vlečou roky až desítky let, takže několikaměsíční přestávka navíc by (v naprosté většině případů) ničemu nevadila, případně existují vyhovující technické prostředky umožňující jednání na dálku.

  • Koronavir

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Úřední síla (bez ověření), 15. Říjen 2020 - 10:48

Kovid řádí a soudkyně na Míčánkách dál předvolává, vyhrožuje a pokutuje. Patrně si myslí, že epidemii zdolá úřední silou. To by bylo na Nobelovu cenu.

Vložil Štefanie (bez ověření), 13. Říjen 2020 - 11:30

Soudkyně (nejen na Míčánkách) si patrně myslí, že svými nařízeními, pokutováním a předváděním přechytračí biologické zákony.

Úmyslně ohrožují druhé i sebe!

Kromě toho si pokyny soudkyň navzájem odporují: Na jedné straně požadují upřednostňovat telefonickou a elektronickou komunikaci (dám sem odkazy, bude-li taková žádost), na druhé straně vynucují shromažďování lidí, včetně starých a oslabených. Toto jejich počínání je zralé na TO pro úmyslné ohrožení zdraví.

Vložil radka2222 (bez ověření), 28. Září 2020 - 8:22

to jako tím, že předvolá někoho k soudu a v jedné soudní síni se tísní tisíce lidí? jak těsný kontakt je v soudní síni?

Vložil Hygiena (bez ověření), 28. Září 2020 - 11:05

Na tísíce lidí pobývajících nuceně v nevětraném a nevětratelném prostoru se běžte někdy podívat do Justičního paláce na Míčánkách (pustí Vás jenom do malé části).

Nebo stačí k Vám do Brna na Polní.

Vložil radka2222 (bez ověření), 28. Září 2020 - 11:31

na polní bývám dost často, a tisíce lidí tam rozhodně nejsou, natož natlačení v malém prostoru… poslední jednání probíhalo tak, že vzdálenost lidí byla mnohem více než dva metry. podle vás se tedy mají zastavit soudy na jak dlouho? půl roku? rok? všechny? výživné, rozvody, vraždy, loupeže, hospodářské činny,… a pustit z vazby ti, co uplyne lhůta?

Vložil Občanka EU (bez ověření), 1. Říjen 2020 - 14:21

„mají zastavit soudy na jak dlouho?“

O zastavení soudů zde nikdo (kromě Vás) nepsal, paní Radko. Zde se řeší zbytečné shromažďování a úmyslné ohrožování zdraví lidí. Hledat na webu umíte, pokud snad ne, ráda Vám najdu zdarma na toto téma několik relevantních studií.

Člověk s průměrným rozumem nejde mezi lidi, pokud to není nutné. A osobní pobyt v soudní budově nutný není.

Když školy všech stupňů zvládnou dálkovou výuku a podstatná část zaměstnanců zvládne dálkově práci, soudy jistě zvládnou dálkově soudit, tím spíše, že tuto možnost mají výslovně v zákoně a rovněž mají výslovně v zákoně uloženou povinnost postupovat tak, aby účastníky nadbytečně nezatěžovaly.

Vyhrožovat policejním předvedením a opakovaným uložením pořádkové pokuty 50 000 Kč v případě neuposlechnutí soudkyně není na místě. Pokud by takto postupovala normální osoba, tak bych se bránila. Ale: jak se bránit soudkyni?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".