Problém se zasklením lodžie

Vložil Lukáš B. (bez ověření), 23. Únor 2020 - 19:06 ::

Dobrý den,

před revitalizací domu jsme měli zasklenou lodžii, byt i lodžie spadá do našeho osobního vlastnictví. Jakmile začala revitalizace domu, tak stavební firma provedla demontáž zasklení a po dlouhých tahanicích vrátili cenu zasklení, po tomto vrácení jsme si opět objednali u stejné firmy nové zasklení, zaplatili zálohu, zhruba po měsíci se ozvala stavební firma, že zasklení mohou provádět pouze oni a za cenu o 10 tis. Kč vyšší než konkurence. Jejich argumentace se týká záruk na zateplení. Prosím o radu, zda na toto mají vůbec právo? Lodžie je v našem vlastnictví a firma, která bude provádět zasklení ponese záruky za odvedenou práci. Děkuji.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Petr, 28. Únor 2020 - 10:08

  „zhruba po měsíci se ozvala stavební firma, že zasklení mohou provádět pouze oni a za cenu o 10 tis. Kč vyšší než konkurence. Jejich argumentace se týká záruk na zateplení“

  Nějak se nevyznám o kolik stavebních firem se jedná. Firma 1, firma 2 ?

  Ozvala se firma (označená „že zasklení mohou provádět pouze oni“) vám přímo? Vy nejste asi s ní ve smluvním vztahu, v tom je SVJ, zastoupené výborem. Co je ve smlouvě o zateplení, to víte ?

  Já bych se obrátil na výbor, na portlaobydleni.cz (info@portalo­bydleni.cz) nebo na magazinvybor.cz.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".