Pozemky

Vložil Anonymous, 2. Červenec 2009 - 22:49 ::

Dobrý den. Majitelé pozemků v okolí našich domů nám je chtějí prodat. Na pozemcích jsou také přístupové cesty do domu a chodníky. Může nás majitel pozemků nějakým způsobem omezit? A může je SVJ nabývat? Z KÚ nám na dotaz neodpověděli, ale údajně by nám je nezapsali. Pokud by to možné bylo, lze je uhradit z FO? Za každou odpověď děkuji. BUCH

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil vladislav, 3. Červenec 2009 - 16:07

    Předpokládám, že jste SVJ a při prodeji jednotek vám byla prodána plocha pod domem? Kdo byl majitelem domu a parcel před prodejem? Jestliže máte přes pozemky jiného vlastníka cesty k domu,tak urychleně projednejte věcné břemeno,abyste se do domu nemuseli dostávat vzduchem.Udělejte si jasno s pozemky kolem domu, nejlépe na odboru městského úřadu kde bydlíte,kde byste měli dostat informace o vlastnících dotčených parcel.Podle neúplné informace mám dojem,že jde o lajdáckou práci toho,kdo vám dům prodával a vaší naivitu,že jste na tyto skutečnosti neupozornili při podpisu smlouvy.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".