Povolení využití zásuvky v garážích

Vložil Michal007 (bez ověření), 4. Květen 2019 - 20:37 ::

Zdravím vas, jeden vlastník výbor oslovil s tím, že si chce ve svém sklepě vyvrtat díry na stojan. Tak nás požádal o možnost využít společnou zásuvku z jedné společné místnosti. Já bych s tím problém neměl, ale aby si toho nevšimli jiní vlastníci a nevzali to jako černý odběr. Máte s tím někdo zkušenost?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil P_V (bez ověření), 4. Květen 2019 - 21:35

  I kdyby tam hodinu řádil s bouracím kladivem, spotřebuje elektriky za 5 Kč. Nevím jak by s tím mohl mít někdo problém, zejména když slušně požádal. Přinejhorším mu tu jednu kilowatthodinu vyúčtujete. Něco jiného by bylo, kdyby si tam chtěl něco připojit natrvalo, jako třeba ledničku.

  Vložil macegriffin (bez ověření), 5. Květen 2019 - 17:00

  to jsme řešili u nás… soused si vytáhl u sebe ve sklepě ze žárovky kabel na mrazák. Po odečtech jsme hledali kde je problém, že máme větší spotřebu, než sousední vchody. Sklepy jedou na společnou el.

  Vložil Petr32 (bez ověření), 5. Květen 2019 - 18:46

  A jak jste to zjistili, že zrovna tenhle konkrétní soused?

  Vložil macegriffin (bez ověření), 5. Květen 2019 - 22:59

  všichni museli otevřít sklepy a nechat nahlédnout výbor ke kontrole. On si neuvědomil, že sklepy nemají rozdělenou elektřinu, na rozdíl od garáží. Takže se to dohledalo a vyřešilo.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".