Policista zabíjí spoutaného

Vložil Anonymous, 27. Květen 2020 - 21:45 ::

Na tomto videu

https://tv.idnes.cz/…idnestv_pech

policista úmyslně zabíjí spoutaného člověka. Překvapuje, že nikdo přihlížejících nepomohl.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pomáhat a chránit (bez ověření), 12. Červenec 2020 - 9:21

  Škrcení a dušení je běžné a vyučuje se na Policejní akademii

  https://www.novinky.cz/…eni-40327848

  http://polac.cz/

  Vložil JarekSVJ, 1. Červen 2020 - 7:20

  Není to jenom hra tajných služeb , v 1989 jsme taky měli tzv. umláceného studenta Martina Šmída stbákama a nakonec máme stb ve vládě…

  Vložil Přítel USA (bez ověření), 31. Květen 2020 - 21:55

  https://tv.idnes.cz/…idnestv_rejs

  To se přežít nedá.

  Vložil Jarda_, 1. Červen 2020 - 0:06

  Šmarja kdyby nebyl pod vlivem tak by mu to nic neudělalo.

  Proč ho drželi na zemi? Že by se s nimi pral a chtěl zdrhnout? Byl vyšinutý z fetu? To na kameře nebylo krze to policejní auto vidět. Vidět bylo, že je dost nadranej a padá i při chůzi a řve tam už v jeho autě a pak po ulici, než si sednul.

  Mrkněte na dnešní video M. Šopora v USA v Los Angeles (to není Mineapolis!!!), jak tam vesele rabujou : https://youtu.be/nO0UoRZOhFY pod záminkou Floyda? Tohle fakt není normální…

  —-

  Ps: Vrtěti psem je jeden z nejstarších nástrojů PR a komunikace, spočívá hlavně v odvádění pozornosti od hlavního tématu. Prostě když se stane něco zcela zásadního, nejlépe něco co je politická aféra, tak je vyvolána aféra zcela jiná, které se chytí novináři. Od nich se toho chytí veřejnost. Na původní problém je rychle zapomenuto a média a lidé řeší něco zhola nepodstatného (nebo zcela jiného, ideálně úhlavního nepřítele původního subjektu). https://PRtipy.cz/…ti-psem-029/

  Mrkněte sem https://youtu.be/-HdanYVFFLY

  Vložil 45 (bez ověření), 29. Květen 2020 - 21:12

  Bývalý policista Derek Chauvin byl obviněn z vraždy

  https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/?…

  Vložil radka2222 (bez ověření), 29. Květen 2020 - 19:36

  on byl vlastníkem a mělo to co dělat s svj, že je to tady?

  Vložil Rozum průměrného člověka (bez ověření), 30. Květen 2020 - 16:10

  „mělo to co dělat s svj, že je to tady?“

  Paní Radko2222,

  pokud nevidíte souvislost s bytovým spoluvlastnictvím, jistě Vám ji někdo s rozumem průměrného člověka rád ukáže.

  ?
  Vložil radka2222 (bez ověření), 30. Květen 2020 - 16:51

  a vy ho máte? že byste mi to vysvětlil vy?

  Vložil Jarda_, 31. Květen 2020 - 8:21

  Podle toho videa nejde takhle udusit, on mu na tom krku prakticky nestoji, je to jen lehoukne zatizeni…

  Tipuju, ze ten pachatel (urcite to byl kriminalnik) byl nemocen, opily a kdovi co jeste. Nejspis mu zalehli plice. Cas ukaze a pitva, co mu vlastne bylo. Hadam ze nebude mit zlomeny krk ani poskozeny hrtam nebo cokoliv s krkem. Hlavne vsichni byli vystresli s tech pokrikujicich lidi tam okolo, nezavidim ani jednomu, ze nereagovali vcasneji, nevsimli si vubec, ze chlapik omdlel, diky tomu davu tam asi.

  Jako psat do titulku ze ho policista umyslne zabiji? To by byl policista blazen, kdyby pred kamerami nekoho umyslne zabijel, to bylo zjevne nezvladnuti situace zavinene patrne tim povykujicim davem.

  Ted je to snadne soudit, ale ten chlap byl urcite obrovsky a co kdyby se zvedl a zacal je tam mlatit, no jenze on exnul. Kazdy dela chyby.

  Vložil Ctibor (bez ověření), 31. Květen 2020 - 15:33

  „ho policista umyslne zabiji? To by byl policista blazen, kdyby pred kamerami nekoho umyslne zabijel“

  Přesně to se stalo. Podívejte se i na ostatní dostupná videa, další tři policisté mu s úmyslným zabitím pomáhali tím, že mu zaklekli hrudník. Dokázal vydechnout a při (posledním) výdechu říct, že nemůže dýchat a požádat, ať ho nezabíjejí. Pak už se nemohl nadechnout. Protože hrudník neuvolnili ani ihned po ztrátě vědomí, nemohl přežít.

  Zkuste si to a pak zde popište výsledek (ale ne déle než na několik vteřin, to je neškodné, ale pocit získáte dostatečný, abyte neřekl, že zde k něčemu nabádám).

  Vložil Jarda_, 31. Květen 2020 - 23:23

  Umřel, protože byl pod vlivem a nejspíš nemocný a v kombinaci s tím hmatem a chvatem. Nebo možná by umřel i bez toho, kdo ví.

  Z videí plyne, že se začal skládat na zem sám už při chůzi a že se tam chová celkem divně. Za takového stavu neměl řídit auto – sedět za volantem.

  Proč asi za ním šli do toho jeho auta? Protože viděli z toho krámu, že tam dělá bordel anebo je někdo zavolal rovnou na něj?

  Samozřejmě že to policisti podělali, ale myslím si, že za to mohl ten dav. Že si nějak nevšimli, že se 2 minuty nehýbe a nereaguje. Anebo si myslíš, že ho chtěli udusit před kamerami? To nemyslíš vážně, že ne?

  A nyní jeho soukmenovci rabují = vykrádají obchody :-) No comment.

  Vložil 5 let v kriminálu (bez ověření), 31. Květen 2020 - 8:22

  Chlapík byl čerstvě propuštěn z vězení po 5 letech za ozbrojenou loupež, byl na drogách a nemocen. Policista mu měl pouze nasadit pouta a dát ho do auta. Policistův postup byl neprofesionální.

  Vložil Jarda_, 31. Květen 2020 - 8:32

  Tak jsem si to vyhledal a postupovali jak rikas, akorat on delal problemy, skoro vse je na videu : https://youtu.be/kiSm0Nuqomg

  Tak jsem asi mel pravdu, jak muze ridit pod vlivem kruci…

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".