Per Rollam a koronavir

Vložil Jan Čeřovský (bez ověření), 22. Březen 2020 - 17:22 ::

Dobrý den, na konci dubna máme schůzi shromáždění SVJ a na této schůzi máme volit nový výbor. Schůze se nebude moci uskutečnit vzhledem k opatřením ohledně kovid-19. Poradťe prosím, jak máme postupovat. Lze zvolit nový výbor formou hlasování per-rollam? Je to vůbec z právního hlediska možné? Děkuji za odpověď. Čeřovský

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel, 22. Březen 2020 - 18:55

  http://www.portalsvj.cz/…-a-koronavir

  Podrobnosti v § 1210 a násl. NOZ.

  Hezký den!

  Pavel

  Vložil AnonymousQwerty (bez ověření), 22. Březen 2020 - 22:39

  Prostě to Odložte ne. Odklady se daně a to už je co říct. Když rozdávali italům na letišti letáčky a ptali se jich jestli není špatně a pouštěli je do Prahy a do ulic do hotelu do restaurací, Ptala jsem se proč probůh nezavřou Hranice bylo mi řečeno že to nejde jsme v Schengenu… teď má pes vyřešit úplně jiné záležitosti Například jak často větrat dezinfikovat vyzvat vlastníky a nájemce určité disciplíně, Vzhledem k tomu že trvalé bydliště v naší zemi pouze evidenční údaj, stane-li se to co v Itálii tak se možná některé rodiny ani ne dozvědí že už jeden jejich člen neexistuje. Takový je v této zemi neskutečný bordel. Neslyšela jsem ze strany státu jedinou výzvu k tomu Jak zajistit společné prostory bytových domů, aby tu nedocházelo zbytečně k nákaze ve společných prostorách. A že se nemocní budou sourat výtahem ke dveřím pro nákup A co budou dělat ti co mají v garsoniéry dva psy a musí je několikrát denně venčit To mi taky není jasné Inu půjdou je prostě vyvenčit. Takže teď Přestaňte řešit schůze a podobné věci a začněte se starat pořádně o společné prostory.

  Vložil historie (bez ověření), 23. Březen 2020 - 7:47

  Ale kdepak, špatně jste to pochopila. To není bordel u taliánů, to je tzv. demokracie 21. století. Tam se skryje úplne vše. To je rozklad evropské společnosti. To je začátek pádu evropy, takové jak ji známe, viz starý řím a jiné vyspělé civilizce, které skončily v prachu. Zašly na stejné problémy jako máme my nyní. Nebyly je schopné řešit, stejně jako nejsme schopni je řešit my. My si to sice nechceme připustit a tváříme se, že se nás to jako netýká, ale pád je neodvratný. Nyní už jenom chybí odpověď na otázku: jak dlouho. Já se domnívám, rychle. 500 let, jako v římě, to trvat nebude.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".