Oprava vstupních portálů

Vložil Bob Bargel, 27. Prosinec 2014 - 17:35 ::

Dobrý den, prosíme o radu, doporučení firmy, která nám pomůže. Před cca 3 léty jsme nechali vyměnit v našem domě vstupní portály. Bohužel nás trápí dvě věci, a to že se nedovírají, což se dá řešit seřízením, ale pořád dokola a nedá se to ohlídat a pak že zavírání je příliž hlasité, ať už to bouchne nebo ne. Neznáte někdo firmu, která by nám dokázala pomoci? Praha. Moc děkujeme

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Emill (bez ověření), 27. Prosinec 2014 - 22:47

  samočině regulují průtok tlunící náplně v závislosti na teplotě. Kdysi jsem je viděl u firmy Multi-lock a byly z Izraele. Název si nepamatuji.

  Vložil Bob Bargel, 29. Prosinec 2014 - 15:53

  Asi myslite vyrobky od firmy http://www.multlock.cz/ zkusim to projit. Jsme uz zoufali z toho, bud se to nezavre a nebo boucha. Meni se to podle teploty a neda se to uhlidat :(

  Vložil RadekV, 28. Prosinec 2014 - 9:47

  A to v jakém smyslu?

  Vložil P_V (bez ověření), 27. Prosinec 2014 - 23:11

  Ty by mě také zajímaly, které z nich to jsou. (GEZE nebrat…)

  Vložil Vladimir B., 29. Prosinec 2014 - 20:21

  Pan P je zřejmě zástupce konkurenční firmy a proto odsuzuje GEZE. Máme 4 roky instalované zavírače GEZE a není s nimi žádný problém. Potřebuje to jen řádně seřídit a občas promáznout střelku dveřního zámku a nedovolit domácím kutilům zasahovat do seřízení. Nevím proč si někdo stěžuje na jejich problémy při změnách teplot. GEZE teplota neovlivňuje, žádná olej. náplň v tomto zavírači není. Možno by bylo dobré od stěžovatelů uvést i typové označení jejich zavírače GEZE.

  Vložil P_V (bez ověření), 30. Prosinec 2014 - 11:28

  GEZE 4000. Nejsem zástupce konkurence, ale naopak na***ný zákazník této. Moje zkušenost se neshoduje s ostatními pisateli. Prostě nám dveře při oteplení bouchají a při ochlazení nedovřou. Někdy i oboje během dne, když je přes noc zima a pak na dveře vysvitne slunce.

  Vložil Petr Vymazal (bez ověření), 2. Září 2021 - 13:24

  Máme za posledních 15 let už třetí brano GEZE TS4000. Varianty byly jak se standardním ramínkem, tak s ramínkem s aretací. Největší problém pro toto brano je teplota mezi –5 až +5°C. To můžeme to brano seřizovat skoro denně. Prostě dveře nedoklapnou a to i když je síla pružiny na stupeň 5. Máme venkovní křídlo 90cm. GEZE má prý v sobě teplotní kompenzaci, ale jaksi ani u třech kusů nefungovala. V létě bylo naprosto bezproblémové.

  Vložil Lika, 29. Prosinec 2014 - 22:36

  GEZE máme přes šest let, po montáži byly výhrady k funkci. Dodavatel to různě „okecával“, po čase ale poslal seřizovače který evidentně nastavení rozuměl a během pár chvil je seřídil k plné spokojenosti (dodnes).

  Vložil Petr Vacek, 30. Prosinec 2014 - 11:11

  Také máme GEZE typ 4000,od začátku jsem seřizoval při každé změně teploty i jen o 5°C…k zbláz­nění.i několi­krát denně. Kontaktoval jsem přímo výrobce na www.geze.cz a žádal o radu.Při jedné ze služebních cest se tu zastavil jejich člověk a zdarma všechny naše zavírače seřídil,i když nedávali oni.Dodavatel nových dveří zavírače špatně nastavil…Od té doby seřízuji jen při extrémních změnách teplot,párkrát do roka.Např.teď jak se propadla teplota hluboko dolů.Pokud nezavře při doklapu, je třeba občas lehce promáznout jazýček a el.zámek vaselinou aby lehce zavřelo při doklapu.Lehké namáznutí udělá zázraky.

  Vložil Bob Bargel, 30. Prosinec 2014 - 10:37

  Zdravím, máme Geze TS 4000+ a bohužel když se změní teplota, jako teď, klesla na –7stp. tak se dveře nezavřou. V létě fungovaly dobře. Nejsem technik a neznám to, ale jako laik opravdu pozoruji, že se dveře buď zavřou špatně, vůbec nebo bouchnou, podle toho jak se mění teplota. Ano máme v domě rádoby kutily, zakázal jsem to měnit, nasměroval kameru na dveře a dal pečet na lištu a opravdu můžu říct, že si s tím nikdo nehraje :( co teda s tím? Pokud někdo zná firmu, která tomu rozumí, budu rád za kontakt. Moc děkuji

  Vložil Bob Bargel, 29. Prosinec 2014 - 16:12

  ty prave mame a jsou uplne na prd :(

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".