nepřízpusobiví

Vložil anna (bez ověření), 11. Březen 2016 - 8:37 ::

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak postupovat. Jde o to, že se nám do panelového domu do přízemního bytu zastěhovali bílí nepřízpůsobiví. Je to rodina s třema dětmi, ale nemají žádné povědomí o ohleduplném chování k ostatním obyvatelům. Několikrát jsme jim domlouvali, jenže bez účinku, oni považují své chování za normální. Paní je na mateřské, ale evidentně děti nezvládá. Děti si vyloženě dělají z bytu hřiště, takže celý den je tam dusot jak od stáda koní, práskání do radiátorů, které se nese až do posledního patra. O děsivém řevu dětí ani nemluvím. Taky společné chodby bývají zamořené cigaretovým kouřem od nich a jejich častých návštěv. Okolní byty jsou z nich nešťastné a neustále stačí na majiteliku ať jich vypakuje, když se nemíní zklidnit, jenže ona říká, že mají smlouvu na půl roku, mají malé děti, takže jich nemůže vypakovat. Prosím poraďte někdo co se s tím dá dělat a jak postupovat, abychom jich vystěhovali. Ještě chci připomenout, že nejde o žádnou hysterii důchodců nebo netolerantních lidí. Máme v domě několik rodin s dětmi,ale nejsou s nimi žádné problémy, jistě, že nikdo nečeká že budou sedět s rukama za zády, to jistě ne, ale co je moc, to je moc.
děkuji, Anna

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil PavelII (bez ověření), 12. Březen 2016 - 16:52

  Požádali jsme všechny nájemce v domě aby kontaktovali své pronajímatele a vyžadovali citelné snížení nájmu z důvodu multikulturního obohacení. Ti nám naštěstí vyhověli a vlastníci (shodou okolností ženy) pod vidinou snížení svého zisku tak dlouho naléhali na majitele inkriminovaného bytu až je vyhodil. Pomohlo nám i že v domě kradli a vyšetřovala to policie.

  Vložil petrsv, 11. Březen 2016 - 12:53

  Volejte policajty a tlačte na majitelku, aby jim smlouvu neprodloužila. Půl roku není zas tak hrozná doba. To, že mají děti, nic neznamená – pokud smlouva končí, tak prostě končí a nájemník se musí vystěhovat, i kdyby tam bydlel s archandělem Gabrielem.

  Vložil Platil (bez ověření), 11. Březen 2016 - 9:07

  Tady je rada odborníků následující:

  Odstěhujte se. (Poradili mi to nezávisle na sobě dva odborníci v podobné situaci.)

  Vložil svjvmt, 11. Březen 2016 - 9:16

  Počkejte si na http://moneymag.cz/…asit-sousede

  když už ten vzor dorazil z ameriky.
  Jinak je třeba pečlivě načíst si, jak by bylo možno donutit vlastníka prodat byt. Pokud je bragl přes den, co s tím? Volali jste už někdy některou policii?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".