Může software zvladnem.cz pomoci i při správě SVJ?

Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 6. Červenec 2017 - 21:05 ::

Zdravím místní diskutující. Rád bych se vás, zejména aktivních správců SVJ, zeptal, zdali je námi vyvíjený online program https://www.zvladneme.cz použitelný i pro správu SVJ? Nemáme ambici konkurovat komplexním systémům (včetně modulů účetnictví apod.). Nicméně tuším, že by pro jisté případy mohl být tento software užitečný. Dali byste mi prosím zpětnou vazbu? Případně co jsou funkce, které by ta ještě musely být, aby byl pro vás program zajímavý.

Děkuji mnohokrát

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Jirka" (bez ověření), 12. Červenec 2017 - 8:22

  Dobrý den,

  zajišťujeme správu převážně pro SVJ ale děláme také správu nájemních domů. Zběžně jsem aplikaci „okouknul“. Pro správu SVJ bych ji nevyužil, ale pro nájemní domy se mi zdá docela dobrá. Největší přínos vidím v tom, že nemusím vlastníkovi domu posílat nějaké reporty, ale sám se může podívat na aktuální data. Určitě bych uvítal 100% překlad do češtiny a určitě by se hodily i nějaké tiskové sestavy. Jirka

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 14. Červenec 2017 - 20:25

  Děkuji za zpětnou vazbu. Tiskové sestavy připravujeme. Pracujeme aktuálně také na tom, aby program poskytoval použitelné výstupy pro účetní. Budeme mít zanedlouho hotové i pravidelné reporty, které půjdou automaticky posílat na e-maily v pravidelných intervalech. Vhodné pro informování ostatních lidí.

  Vložil Rostislav II. (bez ověření), 12. Červenec 2017 - 10:14

  „pro nájemní domy se mi zdá docela dobrá“

  Pro nájemní domy/byty:
  Chybí možnost podchytit platby, které nájemce hradí vedle nájemného. Dále chybí export a import databáze.

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 14. Červenec 2017 - 20:26

  Jaké konkrétní platby máte prosím na mysli? Na exportu dat pracujeme.

  Vložil petrsv, 11. Červenec 2017 - 7:23

  Měli byste to nazývat spíše aplikací. Program je něco, co si stáhnu, nainstaluju a používám na svém PC. Pro správu SVJ bych nikdy nepoužil online aplikaci, ale pouze program nainstalovaný v PC, který nepotřebuje každou chvíli komunikovat někam do Internetu.

  Vložil Rostislav II. (bez ověření), 11. Červenec 2017 - 16:38

  „Měli byste to nazývat spíše aplikací.“

  Program == aplikace.

  Vložil Janina, 8. Červenec 2017 - 15:50

  Jak mám posoudit,zda je pro mne,jako správce SV, Váš program použitelný, když si nemůžu nic rozkliknout.Nemůžu si prohlédnout,co vše nabízí. A už vůbec nehodlám zakládat u Vás účet, když nevím co vše umí.To je škoda. Mohli jsme Vám dát nějaké rady. Jana

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 14. Červenec 2017 - 20:22

  Omlouvám se, pokud náš web plně nevysvětluje, co vše program umí. Zkusíme na tom zapracovat, abyste si mohla (a další návštěvníci) udělat lepší přehled. Každopádně nemusíte se obávat registrace. Je velmi snadná, k ničemu Vás nezavazuje a spamy Vám na e-mail také nebudou chodit :) Klidně Vám účet zrušíme po testu.

  Vložil Vlastník nemovitostí (bez ověření), 7. Červenec 2017 - 17:28

  „Zaplacený na nájmu 18 000 Kč“

  Program je, prosím, v jazyce českém?

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 7. Červenec 2017 - 18:29

  Děkuji moc za upozornění. Opraveno (změna se projeví to až u nových záznamů). Aplikaci vyvíjíme v anglickém jazyce a posléze překládáme do češtiny.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".