Kolik stojí právo

Vložil Anonymous, 7. Září 2019 - 13:10 ::

Často se zde doporučuje obrátit se na soud. Už méně se zde píše, kolik stojí soudní rozhodnutí. Řekněme, že to dotáhnu až k Ústavnímu soudu i výš. Děkuji za zorientování v problematice, kolik stojí právo.

(Nemyslím vystudovat právo, tam představu o ceně mám, ale cenu za prosazení práva.)

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil olga kohlerová (bez ověření), 7. Září 2019 - 19:10

  Vážený!Právo neexistuje,můžete se soudit i dvacet let.Pro advokáta jste dobrá kořist.Já jsem se soudila s SVJ, spíš z předsedou ,bez kontrolního orgánu. Sedm let nevede účetnictví ,máme fond oprav z kterého si přeposílá vysoké částky na svůj účet.Odmítla jsem finančně podporovat předsedu,bez správy domu.Pan předseda dokázal i nemožné na podkladě mé žádosti ke kontrole, na Generální finanční ředitelství.dostal echo a i v transparentním účtě domu dokázal udělat dodatečné změny a to za sedm let zpětně,místo odměny vlastníka,která byla udávána ,došlo ke změně,dopsáno jméno jeho manželky.Jaký byl závěr?Pan předseda se trestního činu nedopustil a já musím jeho fond odměn zaplatit.Pan exekutor mi na KN.zablokoval byt.jednotku,za­blokoval účet.Tak vidíte,právo nehledejte.Neměla jsem advokáta z kontakty v Justici.

  Vložil Václavík (bez ověření), 7. Září 2019 - 19:13

  Paní Kohlerová,

  Bruno2 Vám jistě rád vysvětlí, co je Fond odměn.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 7. Září 2019 - 13:40

  v záležitostech do 100000 kč nemá ekonomický smysl.

  Vložil MartinII, 9. Září 2019 - 10:15

  „Pan předseda … i v transparentním účtě domu dokázal udělat dodatečné změny a to za sedm let zpětně, místo odměny vlastníka, která byla udávána ,došlo ke změně, dopsáno jméno jeho manželky. … Pan předseda se trestního činu nedopustil“

  • – – – – –

  Dotaz: Jaké pravomoce měl/má předseda dle vašich stanov ? Tedy jinak, co může předseda udělat bez souhlasu nejvyššího orgánu společenství ?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".