Kameraman na zasedání shromáždění

Vložil Anonymous, 24. Červenec 2016 - 14:17 ::

Panuje zde shoda, že ze zasedání shromáždění může kterýkoli z přítomných pořizovat zvukový záznam.

Jak je to se zvukově-obrazovým záznamem? Vzhledem k tomu, co se děje u nás, zvažuji, že příště přijdu s kameremanem.

  • shromáždění
  • zvukový záznam
  • odpovědnost výboru

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil anon (bez ověření), 26. Červenec 2016 - 12:41

obrazový záznam je možné si pořídit ze schůze SVJ – viz § 88 odst. 1 OZ § 88(1) Svolení není třeba, pokud se podobizna nebo zvukový či obrazový záznam pořídí nebo použijí k výkonu nebo ochraně jiných práv nebo právem chráněných zájmů jiných osob.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".