Je mozne zbourat vetraci sachtu?

Vložil Anonymous, 12. Listopad 2010 - 8:01 ::

Dobrý den, chtel bych se zeptat, zda se nekdo nesetkal s bytem, kde byly krome 2 vetracich sachet [1)-WC+koupelna 2)odsavani nad plynovym sporakem]i treti sachtou umistenou v kuchynskem koutu??

Tato 3 sachta je vybavena odsavacem, neni na ni napojena spiz.

Kuchyne je úpropojena s obyvakem ploch cca 25m2. V obyvaku jsou instalovana plastova okna a v kuchyni plynovy spotrebic.

A prave o tuto treti sachtu jde. Jaky je ucel teto stavby – teto vetraci sachty, jestli kvuli plynu, pro dostatecny prutok vzduchu… Je nejake narizeni, podle ktereho tam musi byt??

Dekuji…

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymousqwerty (bez ověření), 12. Listopad 2010 - 9:10

  Podivejte se do planu domu, zda je to s ni bylo zkolaudovane. Plany najdete v archivu Stavebniho uradu.

  Vložil ipaz (bez ověření), 22. Listopad 2010 - 12:53

  Stavebni urad plany nema, archiv plaval..:(, dokumentaci se snazim sehnat i na jinych archivech… ( pry se delala v 8 vyhotovenich, tak ji musim nekde najit…

  Ale zkolaudovane t s ni bylo… me sspis zajima ucel… ppod bych se to dozvedel z dokumentace, ale chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nema podobny problem…

  Vložil Fanda, 12. Prosinec 2010 - 10:46

  Z vašeho dotazu není zřejmé o jaký dům se jedná. Všeobecně platí, že společná zařízení domu, která byla zkolaudována nemohou být bez souhlasu stavebního úřadu a nové kolaudace změněna. VZT šachty ve více podlažních domech, které procházejí bytem mohou sloužit pro odvětrání jiných BJ.

  S pozdravem Fanda

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".