Jak umravnit blba

Vložil Vladan (bez ověření), 3. Prosinec 2022 - 0:53 ::

Jak umravnit blba, který má na společné chobě naskládné různé předměty, nábytek, další předměty přidává a kromě jiného znesnadňuje tak přístup do sousedního bytu. Chodba je společná část domu, je taky součásti protipožárního zabezpečení domu. Žádná domluva nepomáhá, blb vykřikuje, že je to jeho chodba. Co může dělat majitel sousedního bytu, jak to má udělat, aby to vydržel a nefláknul mu přes držku, protože čeho je moc, toho je příliš. Ostatním vlastníkům na jiných patrech to nevadí, oni tam nebydlí.

  • společné části

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil jaroš (bez ověření), 5. Prosinec 2022 - 12:53

Házel bych to před jeho dveře. V jistém smyslu má pravdu, je spoluvlastník chodby.

Vložil Vlad (bez ověření), 5. Prosinec 2022 - 13:16

Blb to nepochopí. Lepší by bylo nastěhovat mu před dveře do jeho bytu svoji vlastní almaru. Ta chodba je taky moje, tak proč tam nemít svoji vlastní almaru. Takové řešení já ale nemám povahu realizovat.

Vložil P1815 (bez ověření), 3. Prosinec 2022 - 18:16

Informovat všechny vlastníky o snížení pojistného plnění, či o nulovém plnění v případě požáru v domě, dle podmínek vaší smlouvy s pojišťovnou. Pokud by v domě nastal požár a hasiči by museli překonávat překážky v podobě předmětů na chodbě, mohli by to pak uvést i ve zprávě.

Předměty na chodbě by mohli ztížit či blokovat i evakuaci osob z budovy. O to více pokud se bude jednat o objemné a hořlavé předměty.

Vložil Hasič (bez ověření), 3. Prosinec 2022 - 7:09

Napište IČO nebo adresu, pomůžeme. Jako vždy.

Vložil Vlad (bez ověření), 3. Prosinec 2022 - 10:51

Nebuďte naivní a snílek, hasičí nebudou umravňovat nějakého blba. Hasiči dokonce nejsou ani oprávněni udělovat pokuty. Takovou prevenci, kterou jste si vysnil hasiči v bytových domech už dávno nedělají.

Vložil Hasič (bez ověření), 3. Prosinec 2022 - 10:58

„Hasiči dokonce nejsou ani oprávněni udělovat pokuty.“ (Vložil Vlad (bez ověření), 3. Prosinec 2022 – 10:51)

Abyste se nedivil.

Vložil Vlad (bez ověření), 4. Prosinec 2022 - 1:24

Já bych se divil rád, ale neumím nařídit hasičům, aby někomu dali pokutu.Vy znáte, jak jim to nařídit? Pokud ano, tak poraďte jak na to.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".