Jak obdržet vyúčtování záloh na správu domu

Vložil Anonymous, 7. Březen 2016 - 11:14 ::

Na

http://www.spravexa.cz/…/1404041730/

je přehledný a použitelný vzor, co by mělo obsahovat vyúčtování záloh na správu domu. Něco podobného mi naše SVJ odmítá poskytnout, i přes moje každoroční žádosti.

Jak takovéto vyúčtování záloh na správu domu získat?

Mohu přestat zálohy hradit s odůvodněním, že mnou dřívě složené zálohy dosud nebyly řádně vyúčtovávány a že platby záloh obnovím, jakmile obdržím vyúčtování (shora uvedenéh obsahu)?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Loreta, 7. Březen 2016 - 15:00

  Nedoporučuji přestat hradit zálohy na správu domu, vystavujete se žalobě ze strany SVJ právnické osoby. Jen na základě vaší žádosti vám nevyhoví. Reklamujte vyúčtování, ve kterém by měly být podmínky reklamace uvedeny a zašlete na dodejku právnické osobě. Podle rad uvedených na tomto portále jsem tak udělala, dostali jsme v loňském roce první řádné vyúčtování, i přes protesty členů společenství. Usměvné. Vyúčtování jsem si vypočítala sama podle svých zaplacených záloh a podle skutečných nákladů. Těším se na další vyúčtování. Přeji hodně zdaru.

  Vložil svjvmt, 7. Březen 2016 - 14:34

  Trvejte na tom, máte na nahlédnutí právo ze zákona, možná uvedeno i ve stanovách, tak ho využijte, můžete i k soudu.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".