Garáž zasahuje do společných prostorů

Vložil Lukáš (bez ověření), 17. Únor 2020 - 20:58 ::

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu co mám dělat. Soused má svůj pozemek o výměře 8 M2 na které má garáž.Daná garáž mu zasahuje dalšími min. 8 M2 do pozemků které patří více vlastníkům.Vedle garáže ze strany která patří více vlastníkům si udělal parkovací místo.Kdyz jsem zaparkoval vedle jeho garáže ,na kterém si udělal parkovací místo tak mě s tama vyhnal,a byl rozzuřený .První slovo které vyšlo z jeho úst byla KURVA. Predseda s tím nic nedělá, a připadá mi že se tady na vše kašle. Schůze byla naposledy v květnu minulého roku po dvou letech. Předem děkuji za odpověď.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 20. Únor 2020 - 19:31

  Pokud jste jeden ze spoluvlastníků dotčeného pozemku máte právo požádat stavební úřad o vydání rozhodnutí o odstranění části stavby na cizím pozemku. Je-li tam stavba více jak 10 let získal stavebník právo vydržením. Předseda s tím nic dělat nebude a konání shromáždění vlastníků nemá s problémem nic společného. Je to věc dotčených spoluvlastníků aby se podobnému jednání bránili pokud je ovšem v minulosti neschválili. Jednat mohou sami a není třeba aby se o tom hlasovalo.

  Vložil * (bez ověření), 17. Únor 2020 - 22:12

  Na co se ptáte?

  Vložil . (bez ověření), 17. Únor 2020 - 21:04

  Nejdříve musíte napsat co je o pozemku,dalších pozemcích, o garáží a parkovacím místě vedle garáže říká Prohlášení vlastníka. Bez toho se nelze vůbec k vašemu problému vyjádřit. Pokud je ten pozemek váš, proč by se k němu měl vyjádřovat nějaký předseda. Napsal jste nejasné informace. Uveďte to, co je v Prohlášení, ne to, co se domníváte.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".