fondu oprav

Vložil klokan, 21. Červenec 2009 - 6:13 ::

mam dotaz SVJ použilo finanční prostředky ,ktere platíme do fondu oprav na zalohy plynu na topeni,bez souhlasu spoluvlastniku a ted chce znovu jednorazove vybirat peníze,na opravu kotle s tím,ze zadne penize ve fondu oprav pry nejsou.

Veškere platby posíláme ne na účet SVJ,ale spravcovské firmě, a to na účet s.r.o.

Předseda výboru ukazal ucet SVJ,kde samozrejme nic nebylo.resp. byl nulovy zustatek.

dekuji za odpoved Lada

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil klokan, 21. Červenec 2009 - 8:16

  od vladislava:

  Jak je možné, že platíte z fondu oprav topení? Copak nevybíráte zálohy na služby, to jest na topení,teplou­,studenou vodu,případně další? Zásadně zálohy na služby jsou stále penězi jednotlivých vlastníků SVJ,kteří je dali do úschovy k proplácení faktur za služby.Fond oprav/jak se tomu říká/ se jednotlivci nevyúčtovává,musí se provádět roční vypořádání,kdy jsou seznámeni vlastníci s hospodařením SVJ. Urychleně si ujasněte s výborem SVJ jak je možné,že tato situace vůbec nastala.Trvejte na řádném vysvětlení, pohrozte trestním oznámením.

  Vložil tata_FIDO, 22. Červenec 2009 - 6:24

  platba za sluzby to jest dodani topneho media, teple a studene vody se neda slucovat s tzv. prispevkem do FO, ktery ma slouzit a udrzbu a opravu domu

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".