dotaz na komíny

Vložil Evelína K. (bez ověření), 26. Květen 2011 - 18:00 ::

Hezký den, jakým způsobem máte ošetřeno, ke které jednotce patří který komínový průduch? U nás si je vlastníci začali obsazovat, jak se komu zrovna hodí, takže ti, kteří je třeba budou chtít začít využívat v budoucnosti, nebudou mít už žádný volný. Evelína K.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Evelína K. (bez ověření), 27. Květen 2011 - 10:29

  Díky. To rozdělení mně je vcelku jasné, co mi není jasné, jakým způsobem to rozdělení průduchů jednou pro vždy ošetřit,že k té které jednotce patří dané průduchy a nikdo jiný na dané straně (6 průduchů prochází třemi patry) si je nesmí bez souhlasu přivlastnit – jestli usnesením, prohlášením vlastníka,nebo co s tím? Takto jsme se až zpětně dozvěděli, že si jeden z vlastníků největšího bytu, který je přes celé patro, vyvložkoval dva průduchy na té straně domu,kde už na ostatní nezbývá, zatímco na druhé straně domu jsou průduchy volné, které naopak mohl a měl využít. No, a navíc, ty také míní v budoucnu ještě asi zabrat. Evelína K.

  Vložil Kveta (bez ověření), 27. Květen 2011 - 9:30

  Zacala bych stavebnim planem, ktery mi rekne kde a kolik je kominu. Asi by jich nemelo byt mene nez prostor (pokoju) pod nimi. Nektere ale nemusi jit az do suterenu a s ohledem na to je treba je podle pater rozdelit.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".