Doručení do vlastních rukou = výsměch

Vložil Anonymous, 5. Červen 2009 - 18:45 ::

Už je to tady:

Poštovní zásilky určené do vlastních rukou se budou vkládat do domovní schránky.

Srv. http://www.cpost.cz/…yzva-upA.pdf

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil vladislav, 6. Červen 2009 - 20:34

  Předpokládám, že jste dostal, tak jako já, do schránky brožurku"konec zapírání„, takže nevím,co považujete za výsměch. Je v brožuře dostatečně vysvětleno,že KAŽDÝ jedinec starší 18ti let musí mít svou doručovací adresu. Já naopak vítám toto opatření,protože řada "chytráků“ účinně maří práci soudů i jiných státních organizací, když nepřebírá poštovní zásilky ať již z jakých koliv důvodů. Současná situace,kdy řada osob má trvalé bydliště,kde se nezdržuje, zdržuje se na místě,kde nemá svou schránku na doručování zásilek,takže o jeho pobytu není nic známo. Perávě probíhající volby ukázali, kolik je takových osob.

  Vložil Anonyma (bez ověření), 7. Červen 2009 - 12:27

  Já to také vítám, protože pokud si dnes nestihnu vyzvednout takovou zásilku na poště (což se někdy může stát), tak je vrácena odesilateli a já pak složitě zjišťuji, od koho to bylo, abych něco neprošvihla. Takhle budu vědět podle oznámení pošty, že mi něco přišlo a že mi to hodí do schránky za 10 dnů. A kdyby se to náhodou ztratilo a do schránky mi to nehodili, tak podle oznámení zase vím, že mi něco někdo posílal a můžu po tom pátrat.

  Vložil Soused (bez ověření), 7. Červen 2009 - 12:36

  Já to také vítám. Označím si schránku jménem souseda, proti němuž vedu spor, a zásilky jemu adresované budou zcela v souladu s právem doručovány do mojí schránky.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".