Doporučení revizní firmy

Vložil Marianna (bez ověření), 18. Leden 2018 - 10:59 ::

Dobrý den, dovolila bych si zde požádat o doporučení firmy, která zajišťuje povinné revize v bytových domech. Spolupracujete s nejakou, která by zastřešovala kompletní servis nebo máte na každou revizi samostatného technika? Náš dům rozvázal smlouvu se správcem a musíme tohle začít řešit. Předem díky za doporučení.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 19. Leden 2018 - 23:53

  U nás je, uhradíte dojíždění? Váš správce měl lidi na revize dle požadavků norem (ne na nějaké obhlídky)?

  Vložil efreq (bez ověření), 19. Leden 2018 - 12:57

  odkud jste?

  Vložil hofman martin (bez ověření), 18. Leden 2018 - 22:13

  www.revizaci.cz nebo „strejda“ Google

  Vložil janica, 18. Leden 2018 - 15:12

  Od správce jste snad dostali revizní zprávy (elektro, plyn, výtahy, hasicí přístroje, hromosvody, apod.). Tam je jméno revizního technika, který revizi prováděl a máte tam i další termíny, které určují další revizi. Dlouhodobou smlouvu se žádným revizním technikem neuzavíráme, ani se to nedělá. Jak se blíží termín, zavoláte a domluvíte termín revize. Na internetu najdete kontakty i na jiné, co to dělají nebo se můžete zeptat v okolních domech, jakou mají zkušenost.

  Vložil Marianna (bez ověření), 18. Leden 2018 - 20:15

  Ne, bohužel jsme od správce dostali nula nula prd a jeste to z nich doluji, jak se da. Diky za odpoved. Na internetu jsem videla firmu, ktera tvrdí, ze povinné revize umí a to i z vícero odvětví. Jen jsem ted po svátcích nedohledala její kontakt.

  Vložil vn (bez ověření), 18. Leden 2018 - 11:16

  Na revize neexistuje žádná univerzální revizní firma. Musíte se obrátit na příslušné revizní techniky,ohledně el. rozvodů na elektrikáře, ohledně plynu na plynaře, atd. Určitě je podle vašeho sídla najdete na internetu. Stačí zadat např. revize elektřiny a název vašeho sídla. Nic jiného nelze doporučit, když nevíme odkud jste.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".