Bezpoplatkový účet

Vložil Anonymous, 1. Červenec 2022 - 9:32 ::

Nulový poplatek za vedení bankovního účtu už nyní není problém najít (ani pro SVJ). Nulový poplatek je ovšem v některých případech pouze, když se nepřihlásím do internetového bankovnictví a neprovedu transakci.

Za přístup do internetového bankovnictví Raiffeisen účtuje měsíční poplatek za každý účet, Česká spořitelna účtuje za každé přihlášení a navíc za zadání každé transakce.

Které banky mají přístup do internetového bankovnictví a za zadání transakce bez poplatku?

  • banka

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Platil (bez ověření), 19. Prosinec 2022 - 12:59

„Za přístup do internetového bankovnictví Raiffeisen účtuje měsíční poplatek za každý účet, Česká spořitelna účtuje za každé přihlášení a navíc za zadání každé transakce.“ (Vložil Anonymous, 1. Červenec 2022 – 9:32)

Raiffeisen uvedený poplatek v tichosti krátce po jeho zavedení zase zrušila, takže účet je skutečně bezplatný. Česká spořitelna účtuje 2,50 Kč za každé přihlášení a za každé potvrzení transakce. Navíc klienta bez upozornění po krátké době odhlásí a za opětovné přihlášení účtuje další poplatek.

Vložil Platil (bez ověření), 7. Červenec 2022 - 10:51

UniCredit také nabízí „bezpoplatkový“ účet. Jenže: zaplatíte za každou odchozí i příchozí platbu a navíc za každou potvrzovací SMSku.

Vložil Pohyb (bez ověření), 7. Červenec 2022 - 22:24

Poplatek za pohyb na účtu už drží jenom Komerční banka a UniCredit.

Vložil petrsv, 1. Červenec 2022 - 11:30

Fio banka od vás nebude chtít vůbec nic.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".