bezpečnostní dveře - HT DVERE

Vložil kvetina (bez ověření), 23. Duben 2014 - 15:24 ::
  • dveře

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Musil (bez ověření), 25. Březen 2018 - 20:32

Jaký garážový dveře je možný si nechat namontovat a ako dlouhá je záruka u teho Kružíka?

Vložil Martin Štekl (bez ověření), 20. Červenec 2018 - 9:58

To vůbec nemá cenu rozepisovat, protože buď se mrkneš na stránky https://www.kruzik.cz/…ata-a-brany/, nebo prostě rovnou nahodíš poptávku. Dealer za tebou přijede, a proberete všechno co je potřeba.

Vložil Pecl (bez ověření), 28. Březen 2018 - 21:04

Doporučuji kružík.cz, jinak jak jsem psal mám sekční a záruka 11 let

Vložil Musil (bez ověření), 1. Duben 2018 - 13:52

Jedenáct let jo?..To je krásný takhle dlouhá záruka..a to je automaticky takhle dlouhá nebo jak?

Vložil Lukáš Nečesaný (bez ověření), 17. Srpen 2018 - 7:28

Automaticky to je jenom u této firmy. Kružík.cz si totiž na kvalitě zakládá a proto si může dovolit 11 let záruku.

Vložil Magda 75 (bez ověření), 29. Prosinec 2017 - 0:32

Krásně nám zrenovovala dveře tato firma www.etcrenovace.cz .Bez bourání, levně a v paneláku. Dělali to i sousedům. Ty starosti s bouráním za to nestojí. Už jsme starší a peněz taky není na zbit. Udělali to rychle a nejenom vchodové, ale i všechny vnitřní. Máme to doma jak nové a na venkovní se dalo obložení, aby nebylo slyšet všechno z chodby. Všechno jsme platili až po hotové práci. A že se jim ta práce povedla a šlo jim to od ruky Můžu jen doporučit Kotlíková Magda 75 let.

Vložil pavka (bez ověření), 19. Prosinec 2017 - 13:28

Já jsem si koupil dveře z bauhauzu. Celé i s klikou a zámkem to stálo do osmi tisíc. Zavěsil jsem to bez bourání je to proti požáru a mezery jsem vyplnil těsněním. Ani za nima není nic slyšet.Ten den co jsem to koupil jsem to zavěsil a sedělo to jak od tam. Naprosto dostačující řešení do paneláku nač zbytečně vyhazovat peníze za drahý dveře.Měl jsem to hned bez doprošování se firem

Vložil Kolmy Jirka (bez ověření), 19. Prosinec 2017 - 15:09

Tak to je mozna lepsi si tam nechat co tam bylo nebo si upravit to stavajici.Nam delali vymnenu stitku lepsi prekryti a novou vlozku nejaka firma sks

Vložil Drahoslav Ondřej (bez ověření), 3. Srpen 2017 - 10:51

Dal jsem tomu tři měsíce po montáži.Dveře v modelu Magnum co jsem si pořídil jsou podle mne bezkonkurenční v tom co se dá u nás nyní za rozumné peníze do paneláku sehnat. Obešel jsem si osobně pět různých firem,jsem z podobného ne vzdáleného oboru.Starala se o mne pobočka v OL a naprosto bezchybně proběhla i montáž.Levnější dveře z nabídky HT určitě nedoporučím,možná ještě model Premium,když je napnutý rozpočet.

Vložil BobasV, 18. Prosinec 2017 - 22:15

Už jsem měl dveře Magnum od HT objednané, ale odradilo mě, že se o dost zmenší průchozí šířka dveří (o cca 2 cm). Odpověď majitele firmy HT mě také příliš neuspokojila, jen obecné kecy, ale vysvětlení žádné. Hlavně, že ukazují video jak jednoduše vybourají staré zárubně a osadí nové. Ale při objednání mi řekli jaké mám štěstí, že u nás to půjde bez bourání přes staré zárubně. Tak jsem se o to začal více zajímat a zjistil jsem, že jsou celkově užší.

Vložil Dana Bábíková (bez ověření), 5. Červen 2017 - 14:41

Dveře mám delší dobu,nyní jsme objednávali další mamince. Montáž bude za týden.Se službami htdveří maximální spokojenost,pro byt až až dostačující.Montéři výborní.Doporučuji Dana Bábíková

Vložil Pavel Nováček (bez ověření), 29. Duben 2017 - 18:06

Před dvěma lety jsem také vybíral bezpečnostní dveře a hledal dostupné informace.Když jsem porovnával jednotlivé výrobce došel jsem k závěru,že kvalita prostě něco stojí tak to prostě je.Doporučuje se zaměřit na tyto faktory.Nejdů­ležitější tajemství dveří je skryté uvnitř nich. Je to svařený ocelový rám s příčnými a podélnými ocelovými výztuhami,dva ocelové plechy přivařené k rámu, speciální bezpečnostní rozvorový mechanismus a tepelně-zvuková protipožární výplň. Bývají zajištěny obvykle v deseti až dvaceti bodech. Standardem je 3.bezpečnostní třída.Neméně důležitá je taky speciální bezpečnostní zárubeň která je vylita betonem a ukotvena do stěny kotvami které jsou zapuštěny ve zdi a ke kterým je zárubeň přivařena.Dalším bezpečnostním prvkem je certifikované bezpečnostní kování a bezpečnostní vložka minimálně ve 3.a vyšší bezpeč.třídě odolná proti odvrtání, vyhmatání planžetou, proti vibračním planžetám a proti metodě SG. Všechny příslušné certifikáty záruční i pozáruční servis stejně jako havarijní služba jako např. otevření zabouchnutých dveří,výměna bezpečnostní vložky, kování atd.jsou samozřejmostí. A pokud porovnáte jednotlivé výrobce a jejich výrobky ve stejné bezpeč.třídě nejsou konstrukčně všechny na stejné úrovni. Pokud chcete opravdu kvalitní dveře, pak byste měli vybrat ty s bezpečnostní třídou minimálně 3. Prodejce by vám i bez vyzvání měl tuto skutečnost doložit certifikátem, který odpovídá normě ENV 1627. Nenechte se od prodejce oklamat. Pozor si dejte na slovní ujišťování prodejců, že dveře jsou naprosto bezpečné a patří mezi špičku na českém trhu. Pokud vám nic z toho, co tvrdí neprokáže pomocí certifikátu, tak jde o podvod.Potom dojdete k faktu,že kvalitní bezpečnostní dveře s bezpečnostní zárubní,vložkou, kováním,odbornou montáží,doložené příslušnými certifikáty prostě za dvacet tisíc nekoupíte.

Vložil jouza (bez ověření), 16. Květen 2017 - 16:17

Pane Pavle. Po pozorném přečtení vašich dvou příspěvků se naskýtá naprosto bizardní představa, že jste zákazník. Pokud ano, tak myslím, že vámi vyzdvihovaným firmám pak můžete následně i nevědomky zde spíš uškodit. Průměrný uživatel internetu si snadno ověří, že dveře od firmy HT mají řádnou certifikaci a to u některých modelů vyhotovenu v naprosto stejné zkušebně jako výrobci, které zde uvádíte. Jako strojař vám pak musím připomenout, že nejen materiály, ale i jejich skladba a složení má obrovský vliv na pevnost různých výrobků jak v tlaku, tak v tahu atd. nechci to tu dopodrobna rozebírat. Osobně neberu jako výhodu zakoupit dveře seskládané z tuny železa tak, jak popisujete a konstruované tak, aby odolávaly i složkám záchranných sborů, jak je některé firmy dokonce prezentují. Pro běžného uživatele je podstatou to, aby dveře odolali běžnému napadení nežádoucí osobou (zlodějem) a to garantuje právě zmiňovaná certifikace a bezpečnostní třída. Zejména pak s vámi souhlasím, je vhodné zvolit jednoznačně bezpečnostní třídu III. Vyměnit dveře i se zárubní je pak naprosto nezbytné. Pokud se podíváte do nějakého vícepodlažního domu, kde se nespočet dveří od firmy HT s převahou nachází (a není to jen náhoda),dojdete k závěru, že tímto způsobem uvažuje většina normálně smýšlejících lidí. Jak se říká, platí zde, že méně je někdy více. Zlobte se nebo ne, je potřeba zkousnout i ten fakt, že firma HT u nás v republice již nějaký ten rok jasně a nekompromisně určuje směr v této zmiňované oblasti. Důvodem je i zmiňovaný model Magnum, který je navíc protihlukový i protipožární a já jako obrovskou výhodu vidím dva zámky v základu. Neberte to prosím jako útok na vás a nebo na vámi uváděné firmy, které bezesporu vyrábí a prodávají taky velmi kvalitní dveře, které pak může degradovat již jen pouze špatně odvedená montáž. Ať si každý zakoupí to, na co má finanční prostředky, za čím se cítí dobře a v neposlední řadě i to, co se mu víc líbí. Vaše vložená recenze se mne jeví jako velmi nešťastná, ale spíše cílená. Certifikace dveří, které HT prodává je navíc lehce dohledatelná i přímo na samotných stránkách Trezortestu a tato certifikace opravdu zajišťuje to, že se za těmito dveřmi mohou lidé cítit velmi a nadstandardně bezpečně. Tento certifikační ústav je opravdu ve východním bloku EU velmi uznávaný nejen na certifikace dveří. Ostatní je zde na fóru nespočetněkrát řečeno a nemá smysl to dále dokola rozebírat. Zbylé věci zde jsou už jen marketing , nepodstatné hlouposti, nebo evidentní konkurenční boj. Dále se dá již jen zpochybňovat solidnost certifikačních úřadů, jak českých, tak německých, ale do toho bych se být vámi nepouštěl, rozhodně ne u Trezortestu a už vůbec ne těch ze západního bloku.

Vložil Galle (bez ověření), 27. Květen 2017 - 21:49

Dobrý večer, i když na diskuzní fóra nepřispívám musím zareagovat na tento opravdu kvalitní příspěvek. Hanit konkreci se opravdu nevyplácí většinou se okamžitě pozná odkud vítr vane. HT Dveře je špička na trhu a máme kvalitní certifikované výrobky. To konkurenci evidentně vadí. Moje jméno je zde několikrát zmiňováno pro to se nebudu schovávat za fiktivního zákazníka. Za úspěchem HT Dveří je spousta práce bezvadně sehraného koletívu. A místo toho, aby naši konkurenti zdokonalovaly svoje služby a výrobky, tak hází špínu na nás.

S pozdravem Galle David obchodní zástupce HT Dveří.

Vložil O.R. (bez ověření), 3. Květen 2017 - 13:51

Vám pane Pavle ale ani trochu o to jestli ta firma má certifikaci nebo ne evidentně nešlo a nejde.Jsem dokonce přesvědčen že víte že ji má a že jsou v pořádku.Problém bude úplně jinde a myslím,že ani ne tak v tom z čeho se dveře skládají :) Ujišťuji vás,že vím co za dveře do bytu v paneláku jsem si zakoupil.Jsou pro mne naprosto dostačující,jsem s nimi spokojen a znám i jejich původ.Jinak tito všichni měli taky platnou certifikaci viz odkaz niže.Tak si svoje rady strčte za klobouk a nedělejte ze mne blbce. http://ekonomika.idnes.cz/…onomika.aspx?…

Vložil Pavel Nováček (bez ověření), 26. Duben 2017 - 22:36

Zajímalo by mě proč bezpečnostní dveře ht nemají certifikát 3.bez.tř. od společnosti Trezor test s.r.o.jako dveře od firem ADLO,NEXT,SHER­LOCK,NAPAKO,SA­PELI aj.

Vložil ??? (bez ověření), 3. Srpen 2017 - 11:03

Mne by třeba zajímalo proč firma Adlo lže v reklamě,že má nepřekonatelné dveře,když i certifikační úřad u kterého mají dveře certifikovány tvrdí,že každé dveře se dají překonat,tedy jednoznačně i ty jejich :) pozor pouze cituji certifikační úřad u kterých mají certifikát.Asi si neuvědomují,že mají vysoce klamavou reklamu :)) za mne Next oukej dobře,ale rozhodně ne Adlo

Vložil j.kubu, 2. Květen 2017 - 10:13

já mám dveře ht premium a certifkát jsme dostali a pojištovna nám dala slevu. dveře od konkurence mi přišli jen drahý a nic po nich

Vložil Olda r (bez ověření), 28. Duben 2017 - 19:39

premiumy maji certifikat trezortestu nechte si ho poslat bral jsem od nich ty lepsi magnumy ty maji certifikaci nemeckou oboje jsou ve trojce nedam na ne dopustit realizace byla taky na urovni rozhodne doporucim certyfikat by si meli dat na stranky nemaji se za co stydet.

Vložil Romulus (bez ověření), 12. Duben 2017 - 20:27

Naprostá spokojenost se službami firmy HT dveře.

Vložil Roman2233 (bez ověření), 25. Květen 2015 - 19:02

Při rekonstrukci domu jsem oslovil firmu adlo a můžu k nim říct jen samou chválu.

Vložil Marcik (bez ověření), 1. Červen 2015 - 8:43

S firmou Adlo jsem velmi nespokojená a v žádném případě ji nedoporučuji . Termín nedodrželi, montáž proběhla nekvalitně a muselo dvakrát dojít k přetěsnění zavěšeného křídla do původní zárubně z důvodu netěsnosti , kdy jsem z chodby slyšela hluky víc ,než u původních dveří. Měla jsem vybrat asi jinou firmu, zejména třeba Next , která zde v domě také provedla výměnu dveří , ale s jiným výsledkem a včas. Obchodník u Adlo mne ubezpečoval ,že zavěsit křídlo do původních zárubní bude stačit a že od toho přijel výměnu posoudit na místo osobně. Myslím že šlo pouze o to, aby zakázku jen uzavřel a prodal. Tuto firmu já v žádném případě doporučit nemohu. Marcela

Vložil Ytka (bez ověření), 16. Listopad 2016 - 18:27

Na výměnu dveří v Praze nedoporučuji firmu Adlo – zakázku zpracovává sekretářka po telefonu a emailu… to asi mluví za vše, v dnešní době konkurence neuvěřitelné. (Přitom nejednalo se o zakázku na 1 byt…). Neochota přijet se podívat a navrhnout možná řešení – výsledek byl tak mimo mísu, jen ztráta času… Výběr ze 3 menších firem (nechtěli jsme drahý Next a Sherlock) vyšel jednoznačně ve prospěch firmy Golem z Prahy 6 (zástupce ochotný, nabídl při konzultaci na místě několik řešení, vše přehledné, cenově nejlepší). Firma Kavan z Prahy 4 také ochotná zhodnotit situaci v domě, předložit více možností, ale ceny dvojnásobné. Snad někomu pomůže.

Vložil Risa (bez ověření), 23. Červenec 2017 - 21:07

Co je to za recenzi nebo prispevek?Aldlo sice neni firma nic moc,ale tento prispevek je nemistny, kdy v dobe konkurence si muzete vybrat jinou firmu pokud vam nejaka nevyhovuje.Nikdo vas nenuti nic uzavrit, nic podepsat, nic objednat a pokud firma delat nabidky na misto nejezdi, je to jeji rozhodnuti a podle mne logicke.Praha je vecne zacpana a ani projet se neda.Lidi dnes zneuzivaji firem k nesmyslnym navstevam a jsou schopny si sezvat nespocet firem domu a tahat je jen za nos.Delat nezavaznou nabidku na neco tak jednoducheho jako jsou dvere na miste je hloupost firem co jsou maximalne v zoufale situaci a nemaji do ceho pichnout.

Vložil Rostinek (bez ověření), 21. Listopad 2016 - 22:21

Ve vas pani musi byt nahromadeno hodne zloby z vaseho zivota, kdyz davate recenzi, aniz by jste vubec neco zakoupila.Co vas nutilo od te firmy neco kupovat? Uvedomujete si kolik prace maji firmy koncem roku a jak malo opravdu kvalitnich lidi je v nasi republice k dispozici? Dale co je za problem koupit zbozi jinde, kdyz vam vybrana firma nevyhovuje? To ze firma nejede na zavolani kazdeho, kdyz si nekdo vzpomene, ze si sezve firmy k sobe je veci te firmy.Navic dvere pokud jsou typizovane,neni potreba zamerovat,nebo nejak nacenovat na miste.Pokud si sezvete firmy na misto jen pro naceneni, je to plytvani vsim.Casem lidi,PHM atd. Pokud by jste poslala fotku dveri,ktere chcete vymenit,kazda odborna firma vam dvere naceni naprosto presne a pokud vam rozum dovoli zmerit k tomuto jeste svetlost vodorovne i svisle,troufam si rict ze vam je nemusi jet ani zamerovat !!!Osobne kdybych byl tou firmou na kterou jste napsala recenzi a to zbytecne negativni o vas jako o zakaznika bych zcela jiste ani nestal a nejl bych za vami na schuzku zcela zamerne.Firma Adlo muze byt rada,ze vam zakazku podle mne vubec nerealizuje.

Vložil Robert M (bez ověření), 5. Prosinec 2016 - 16:34

Souhlasím s reakcí na paní Ytku.Ani špatná komunikace s obchodníkem nebo sekretářkou není důvod k napsání této recenze.Troufám si říct,že ani nesprávně odvedená práce dělníků u velkých společností nemusí znamenat to,že je firma špatná.Špatná reference je na místě pokud selže v případě řešení problému vedení firmy. R.M

Vložil . (bez ověření), 16. Listopad 2016 - 21:50

Neuvěřitelné je spíše to, že se se sekretářkou někdo baví o zakázce.

Vložil tristone, 16. Listopad 2016 - 19:40

No vidíte, a já mám úplně opačnou zkušenost.

Dělali jsme loni 19 dveří v domě a nemůžu proti obchodníkovi ani technikovi z ADLa říct křivého slova. Dvakrát to byli obhlídnout, diskutovali s námi, vymýšleli, opravovali. Brali jsme dva různé typy dveří pro různá použití, jeden typ nám dokonce na míru upravovali.

Dolaďování smlouvy po mailu po večerech s odpověďmi v řádech minut. Zvládali pak montovat dvoje dveře denně a odvedli pěknou čistou práci.

Asi to bude kus od kusu, na koho narazíte.

Vložil Marcus (bez ověření), 1. Duben 2015 - 9:12

Jednání příjemné, dveře do týdne, montáž bezproblémová , nemá smysl se rozepisovat, recenzi bych nikdy nepsal anonymní špína mne ale vadí , na dveře jsem se byl podívat . Dveře od ht mohu i já doporučit. Cena za dopravu je zvlášť platil jsem 500, jinak jsou dveře za cenu uvedenou na internetu kompletní včetně DPH. Marcus

Vložil Vít Krudenc (bez ověření), 10. Březen 2015 - 20:06

24.2.2015 byly dveře namontovány v kvalitě jak je známo. Asi po čtrnácti dnech začal zlobit hlavní zámek – nešlo se dostat do bytu. Po zavolání problému panu Gallemu jsme byli velmi mile překvapeni téměř jeho okamžitou návštěvou (Brno-Bučovice) asi za 40 minut. Bez problémů zámky vyměnil se sjednocením klíčú na jeden. Vystupování a profesionalita pana Galleho nás velmi příjemně až zarazila, jak lze v dnešní době být opravdu kvalitním člověkem. Rychlost jeho zásahu, výměna zámků a příjemnost v jednání hodně navyšuje kvality tak dobrého brněnského týmu – HT Dveře. Chceme hodně poděkovat panu Gallovi za celkovou profesionalitu, kterou firmě dělá. Takových lidí je už v dnešní době pramálo. Dííky !! Vít Krudenc

Vložil Marcel Závodný (bez ověření), 30. Květen 2016 - 13:07

Mám tiež dvere ale nie od firmy HT dvere. Firma u ktorej som ich objednával už neexistuje (mal som veľké problémy pri reklamáciach asi preto aj skončili). Hľadal firmu ktorá by mi dodala náhradnú vložku a v tejto firme mi ju poslali obratom – zadarmo. Môžem len odporúčať.

Vložil Vladimir Karasek (bez ověření), 22. Únor 2016 - 18:27

Dobry den, rad by som Vas poprosil o kontakt na pobocku s ktorou ste riesili montaz HT dveri? V Brne je ich tam plno. http://www.htdvere.cz/pobocky/ Dakujem

Karasek

Vložil jira (bez ověření), 23. Únor 2016 - 20:00

Kde sedi pan Galo nevim ale dvere jsem kupoval ve Slatine jednani bez chyby

Vložil Tom01 (bez ověření), 9. Březen 2015 - 14:36

Dobrý den, o tyto dveře máme zájem, jen bych se chtěl zeptat, jestli jsou opravdu za inzerovanou cenu (tedy vč. zárubní, montáže, zámku atd. za 19.990 s DPH) nebo se máme připravit na nějaký skrytý doplatek (např. kukátko, práh, zednické zapravení, doprava atd.)

Vložil jira (bez ověření), 23. Únor 2016 - 19:57

Jsou cele za tu cenu platil jsem dopravu zvlast 500, Jen jsem na ne dlouho cekal termin dodrzeli ale musel jsem cekat asi tri tydny.Vyrobene je meli ale asi nestihaji montovat.Dvere jsou ok montaz byla minule tyden za tu cenu super

Vložil David Zach (bez ověření), 8. Březen 2015 - 20:22

Dobrý den, chci touto cestou pochválit firmu HT dveře za rychlý nedělní výjezd kvůli ztrátě klíčů. Mohu ji jen doporučit. Dveře od nich máme asi půl roku, vše je kvalitní, zatím s nimi nebyl žádný problém. Montáž proběhla rychle, zednické zapravení v pořádku a taktéž následný úklid. V jednání se zákazníkem jsou opravdu vstřícní a ochotní, což už se dnes bohužel málo vidí. Díky.

Vložil Lukáš2589 (bez ověření), 13. Květen 2015 - 20:40

Dobrý den také bych touto cestou rád pochválil firmu adlo.Výborná spolupráce, ochota paráda.Vymýšlel jsem si jak jen jsem mohl a dveře mi udělali přesně dle mých představ.Moc šikovní takže pokud by někdo hledal kde pořídit bezpečnostní dveře, doporučuju určite kouknout na stránku

Vložil Sína (bez ověření), 20. Květen 2015 - 13:09

Milý Ctibore a Libore na portále obydleni.cz, Lukáši a Marku zde, máte nás zákazníky za hloupé. Divím se vám jako firmě Adlo, že zde máte ještě odvahu vůbec založit nový další hloupý umělý diskusní naprosto do očí bijící příspěvěk viz. podobný na více portálech od firmy Next . Sním dřeváky vašeho slovenského Juraje Jánošíka, jestli vy dva jste reální a potencionální zákazníci firmy . Pokud budete mít zájem ,nemám problém vám to co jste zde napsali ve stejnou hodinu rozdílem jednoho týdne rozebrat proč tomu tak je a nestačím se divit co za bahno se dá diskusních portálech najít. 13 a 19 května ve stejném datu a skoro na chlup stejný čas, jste dali příspěvky na jiné diskusní fórum pod jinými jmény . To jste opravdu tak neskutečně neodborně na výši a nedokážete se poučit z chyb konkurence Nextu? Vaše počínání budu sledovat a požádám administrátory obou diskusních portálů, aby sjednali nápravu a situaci na diskusních fórech umravnili , jelikož ve stavu v jakém to je ,to přináší ostudu i jim a běžným lidem to nepřináší již nic. Prošel jsem portály obydlení.cz a portalsvj.cz , na další mne již přešla chuť. Za mne co se týče f. Adlo – další jeden velký podvod na lidi a nevidím nyní žádný morální rozdíl mezi firmou z Polska, Česka nebo vaší ze Slovenska. Sína Pavel

Vložil Marek002 (bez ověření), 19. Květen 2015 - 20:14

Též mám velmi dobrou zkušenost se spoluprací s firmou adlo.Nedávno jsme si nechávali dělat bezpečnostní dveře z důvodu dřívějšího vykradení bytu.Vše proběhlo rychle dle domluvy a i za dobrou cenu.Vřele doporučuju,a velmi děkuji

Vložil NorbiCZ (bez ověření), 13. Únor 2015 - 19:40

Stále se opakujícího komentáře, který plive špínu na firmu HT dveře „janinkadvorak“ a „duchajs“, jsem si všiml snad na všech fórech o bezpečnostních dveřích. Sám jsem hledal nějaké refernce, pže jsem plánoval taky nákup dveří. Člověk se opravdu žádného seriosního názoru nedohledá. Rozhodl jsem se ignorovat komentáře těchto přispěvovatelů (neboť nevěřím, že se jedná o skutečné zákazníky) a koupil od HT (přeci jenom jejich ceny jsou výrazně nižší, než u konkurence). A moje zkušenost? Ať si kdo chce říká co chce, ale za 20 000 mám parádní dveře (montováno 13.2.2015). Je pravda, že nejdřív jsme se nemohli dohodnout na ceně dopravy, pže podle jejich stránek to mělo být výrazně méně. Nicméně nakonec jsme se dohodli na jejich ceně s tím, že mi udělají drobnou protislužbu. Každopádně dveře v pořádku, jsou nádherné (tmavý ořech), jakože fakt jsem z nich nadšený. Pánové, co montovali byli pohodáři (borci co mají na starost Olomouc). Byla na nich vidět dobrá nálada a sehranost, žádná sprostá slova, což oceňuju. Já to u práce nedokážu :-D Snažili se udělat co nejmenší nepořádek a když už nějaký byl, tak si to poctivě uklidili. Díky za rychlé dodání a montáž. (mimochodem, tenhle přípěvek dám i na jiná fóra, ať se lidi zbytečně nebojí). Nevím jestli jsou dveře z Polska, ale je mi to u zadele, pže i když tomu možná nevěříte, v Polsku umí dělat i hezké a kvalitní věci, když si o ně zákazník řekne. Nikomu nevnucuju ať si vybírá HT, jen si myslím, že je fér slyšet i opravdového zákazníka. Jesli má někdo potřebu mě kontaktovat, tak na mailu norbert­.m@seznam.cz

Vložil Třeba Karel :-) (bez ověření), 27. Leden 2015 - 22:08

Náhodou jsem při hledání něčeho jiného (plast. okna) narazil na tomto webu i na tuto diskuzi. Normálně by mě to nezajímalo, ale jelikož mám od HTček už asi rok dveře, tak jsem na to ze zvědavosti klinul. To je fakt prdel co my jsme za národ. My si toho Zemana fakt asi zasloužíme :-)

Majitel firmy tady nabízí – přijďte se k nám podívat, aby jste se přesvědčili, že je vše ok. Chcete certifikáty? Jasně, dodáme. Chcete ještě něco? Ano, uděláme cokoliv, aby jste jako zákazníci byli spokojeni… Klobouk dolů a palec nahoru za takový přístup. Pane Hartman obdivuji a zároveň nechápu, kde berete tu energii. Řešit nejen zákazníky, ale ještě řešit takovéto nesmysly.

Mám od vás už druhý rok ty dveře za 20tis. a jsem maximálně spokojený. Soused co má dveře už asi 3 roky od konkurenční firmy (nechci ji tady psát, aby se toho nechytli..) je taky spokojený. S dveřmi žádný problém. Ale když slyšel, tu moji cenu a porovnal se svou.., tak málem zkolaboval :-)

Sice jsem se schválně „podepsal“ jako anonym :-) to proto, že tyto diskuze bez poctivé registrace a možnosti ověření jsou dost směšné.., ale je škoda, že sem nejdou vkládat fotky. Klidně bych ty dveře vyfotil, aby bylo vidět, že fakt nekecám a mám je.. Držím palce a fandím!!!!!!!!!!!!!

Vložil Tomáš Haltmar (bez ověření), 29. Leden 2015 - 18:06

Původně jsem chtěl obsáhle odpovědět ,ale rozmyslel jsem si to. Faktem zůstává, že ať se podepíšete nebo nikoliv konkurenci popíchnete tak či tak ,jelikož je přesvědčena ,že si vkládáme kladné příspěvky sami. Našemu zákazníkovi ,který vložil příspěvek níže, již jen těžko někdo uvěří už podle jeho jména, že je opravdu náš a na kladné příspěvky nám vždy přijde ihned nějaký negativní, který se ale nikdy netýká kvality výrobku, ale je to samé kdyby, co kdyby, ale, řeší se cena, plech, vložky, původ a pod. Griloval se tu i můj životopis, stránky upravujeme za pochodu a snažíme se vždy všem odpovědět na dotazy a více pro zákazníky nemohu udělat než to ,že jsem na telefonu 24hodin denně a to osobně .Vzorky dveří jsou dnes již v reálu v plno městech naší republiky k prohlédnutí. Ano je na mne vytvořen zbytečně velký tlak, někdy to i těžko zvládám a není člověk ten, co by se zalíbil lidem všem a ve chvíli, kdy jsem třeba nedokázal vyhovět zákazníkovi a již jsem mu ani náš výrobek prodat nechtěl a odkázal jsem ho koupit si dveře jinde , dal mne to na jiném portále sežrat i s navijákem :)S tím je potřeba ale počítat. Co mne motivuje je ten druh zákazníka, co by normálně na diskusní portál nikdy nic nenapsal, ale rozhodnul se pro nás, dodali jsme mu dveře , dveře mu slouží , jsou navíc hezké a za velmi zajímavou cenu, pak již nemávne jen rukou s tím, že je rád, že má dveře a ostatní je mu ukradené. Chtěl bych nyní tedy ne se tu obhajovat, ale nyní poděkovat těm, co se nebáli od nás výrobek vzít i přes to, že riskovali, že by mohl být nekvalitní a nedali na pomluvy a nesmysly zbytečně šířené někým , kdo naším zákazníkem nikdy ani nebyl. Stránky upravujeme dle podnětů tak, aby nebyly zavádějící (klidně přiznám že mohly být) a podněty zákazníků řešíme v naší poradně veřejně. Stále je co zlepšovat , ale není to kvalita výrobku, jeho certifikace, která se dnes zbytečně vyhotovuje i v certifikačním úřadě ve Zlíně. Co chci ale lidem dát je i jistota a klid. Děkuji tedy ještě jednou za příspěvek i našim zákazníkům v příspěvcích níže, velmi si tohoto vážím. Haltmar Tomáš jednatel HTdveře s.r.o.

Vložil Peter Minárik (bez ověření), 25. Září 2015 - 14:22

Dveře máte možná dobré, ale je zvláštní že lžete o Vaší historii a zkušenosti s bezpečnostními dveřmi 21 let. Vaše firma existuje dva roky.

Vložil Tomáš Haltmar (bez ověření), 30. Září 2015 - 19:21

Podobný příspěvek s napadáním našich zkušeností ve stejný den 25.9. 2015 rozdílem 30minut byl vložen na portál ,, obydleni ,, pod jménem Karel Mušo :)Předpokládám opět náhoda jak jinak :)V krátkosti jsem se tam vyjádřil, kdo chce dohledá si. Mám nápad ,pokud Vás zajímají moje opravdu celé zkušenosti ,kde a jakou výrobou a v jakých oborech jsem se pohyboval do dnešních mých 46let, jak dlouho opravdu bezpečnostní dveře v ČR prodáváme kontaktujte mne na tel. 777807012 vše Vám osobně rád zodpovím, vypsat to sem na portál by zabralo spoustu času a plno lidí by můj rozsáhlý životopis ani nezajímal. Děkuji za pochopení. Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

Vložil Miguel De Sorentes (bez ověření), 18. Leden 2015 - 12:49

Vážení recenzenti,

nemohu mlčeti k některým tématům, která se tu rozebírají a nad nimiž visí jakési otazníky. Rád bych proto podotkl, že nejsem naivní důvěřivec a pokud mám investovat své pracně nabyté korunky, určitě si dotyčnou firmu předem prověřím.

Na sklonku loňského roku jsem vybíral firmu pro výměnu vchodových dveří v panelákovém bytě, nakonec jsem tuto zrealizoval 14. ledna 2015 prostřed­nictvím firmy HT Dveře. K mému rozhodnutí přispěly nejen tyto (a další) recenze, ale i malý průklep firmy nejen v obchodním rejstříku, v neposlední řadě rozhodovala i cena. Pokud má někdo pochybnosti o kvalitě materiálu dveří nabízených firmou HT Dveře, nechť je nejprve osobně zkonzultuje ve firmě. Já jsem ke dveřím Premium obdržel certifikát, který pojišťovna akceptuje, nevidím tedy důvod pochybovat. A kdyby náhodou nebyly přímo ze švédské oceli, pak mám byt dostatečně zabezpečený proti náhodným zlodějům, neboť proti profesionálům by patrně neobstály žádné. Podotýkám, že já doma neskladuji zlaté cihly, jsem tedy se zabezpečením, odhlučněním a ostatními parametry navýsost spokojen.

Nespokojenost některých zákazníků mi pak přijde irelevantní vzhledem k typu dveří a jejich ostatních parametrů, o ceně pak nemluvě. Pokud si někdo myslí, že tyto dveře nesplňují požadavky na zabezpečení jeho bytu, nechť si je nechá vyměnit od profesionální firmy za profesionální cenu. Vzhledem ke skutečnosti, že firma HT Dveře sídlí v Brně a já bydlím v Ústí nad Labem, prodejnu jsem nenavštívil osobně, ovšem nemohu si stěžovat na jakýkoliv zádrhel ve vzájemné komunikaci. Po dohodě ke mně nakonec ve stanovený termín přijeli řemeslníci k jejichž práci nemám žádné výtky. Díky stávajícím zděným zárubním se sice práce protáhly na zhruba osm hodin, nicméně mohu již v tuto chvíli říci jediné – práce kvalitní, dveře s certifikátem pro pojišťovnu kvalitní, cena srovnatelných dveří nesrovnatelná.

I já podotýkám, že jsem reálná osoba (pro případné dotazy přidávám svoji emailovou adresu – sorentes@seznam­.cz) a nemám ve zvyku chválit to, co si chválu opravdu nezaslouží. Souhlasím se všemi, kteří se dovtípili, že se tu vyskytují recenze štvavé, ale i od samotných firem, proto svoji identitu neskrývám, o svou zkušenost se rád podělím i osobně. Přesto bych rád tímto vzkázal dalším případným pochybovačům jedno – pokud nejste spokojeni, zachovejte si jisté dekórum a buďte vždy jen slušní. Dokud se problém nevyřeší, nenechávejte se emočně unést, vždy existuje nějaké racionální vysvětlení i následné bezbolestné řešení. Zástupci firmy HT Dveře jsou komunikativní a pokud se cosi nepovede, pak věřím, že případné problémy dokáží vyřešit ke vzájemné spokojenosti.

Firmu HT Dveře vřele doporučuji, i přes nepatrné počáteční pochybnosti je to seriózní a spolehlivá firma, což se o mnohých říci nedá.

Všiml jsem si tu však i recenzí na téma protipožární ochrany (dále jen PO) vchodových dveří, rád bych tedy svým příspěvkem uvedl svoji zkušenost.

PO totiž záleží jednak na charakteru domu, ale i na samotné objednávce. Pro všechny, kteří s touto problematikou měli co do činění uvádím, že záleží i na postoji konkrétního bytového družstva (dále jen BD). Doporučuji proto před plánovanou výměnou konzultaci s představenstvem BD, kde Vám bude předloženo stanovisko dle nastavených vnitrodružstevních směrnic. Každé BD je má poněkud odlišné, ne každé je vůči družstevníkům vstřícné a jsou i taková, která nehospodaří ve prospěch družstevníků. Zde očekávejte spíše problémy s jakoukoliv rekonstrukcí. Co se samotných dveří týče, pak naše BD Rozvoj z Ústí nad Labem – Neštěmic nemělo žádné zvláštní požadavky (kupodivu), na stupeň PO mi pouze sdělili, že mám dodržet tu stávající (je na štítku starých dveří).

Je však možné, že BD bude požadovat vyšší třídu (což plyne z neznalosti a tedy nekompetentnosti úředníka), pak s tím neuděláte nic jiného, než si objednat dveře s požadovaným stupněm PO a poté počítat s vyšší cenou, ale i s jistou prodlevou v dodání dveří. Takové totiž nebývají vždy skladem.

Ostatní podrobnosti tu již byly vyřčeny, nebudu se k nim tedy vracet.

S pozdravem Miguel De Sorentes.

Ps.: Do jisté míry jsem použil systém ctrl+c/ctrl+v z mé recenze na podobném diskuzním fóru, nechť v tom pochybovači nehledají nekalost, ale úsporu času.

Vložil Johny (bez ověření), 18. Leden 2015 - 10:22

Dobrý den,

přemýšlím nad novými bezpečnostními dveřmi. Díval jsem se právě i na HT Dveře, které nevypadají zle. Avšak trochu mě odrazuje ten fakt, že plech na dveřích má pouze 0,7 mm. Rozhodně ho nesrovnávám s videem čínských dveří, kde je to asi plech z plechovky. Avšak konkurence má plech 1 mm až 1,5 mm. A ono 0,7 a 1–1,5 je hodně rozdíl. Neočekávám, že mi do toho někdo bude sekat sekyrou, ale… Příčky nebo jak to nazvat jsou ve dveřích PREMIUM podle obrázku „pouze“ 4. Takže velkou část mimo příčky chrání už jen docela tenký plech?! Ještě by mě zajímalo, jestli je okolo hlavního zámku nějaké zpevnění, nebo je taktéž jen pod 0,7 plechem. Nakonec možná právě od HT dveře vezmu, ještě se tam zajedu podívat, ale tady se ptám, jestli jste tohle někdo řešili a zjištovali si.

Díky

Vložil Kostkovi (bez ověření), 19. Leden 2015 - 20:14

O toto jsem se já zajímal. Plech 0,7 je sám o sobě podle mne dostačující (od 1mm žádný rozdíl ,od 1,5 ano souhlasím).Nicméně je nutno zmínit, že jak do plechu 0,7 tak ale i do 1,5 sekeru zatnete v každém případě. Útěchou tedy je, že HT dveře mají po obvodě poměrně velkou dřevěnou konstrukci, do které jsou navíc zámky zapuštěny (zadlabány) a nevzniká tam tedy žádné duté místo, kde by jste mohl nůž zarazit tak, jak je to u videa dveří z Číny a nebo si zámek vypáčit otvírákem na konzervy, nebo lehce vypáčit hranu křídla směrem od zárubně. Pokud se do firmy zastavíte, tak Vám dveře ukáží a i místo, kde a v čem jsou zámky uloženy (nechápu ,že to nemají na stránkách). Tedy nevím, jestli všude na všech vzorkovnách, ale já jsem byl v Brně a tam mají vše včetně plechu k nahlédnutí. Já nejsem zastáncem zbytečně těžkých dveří , ale to je jen můj psychologický problém a problém bytových domů, které jsou osazeny dveřmi ,kde na to panty zjevně stavěny nejsou. Z tohoto důvodu, jsem si ani nenechal zavěsit nové i tak těžké křídlo do staré zárubně, tento nesmysl si nechal udělat soused…Kostka

Vložil Johny (bez ověření), 20. Leden 2015 - 0:17

Díky za odpověď. Dnes jsem se na to byl podívat osobně. Nebylo to tak „hrozné“, dveře sice nebyly nijak těžké, ani tak nepůsobily, ale působily tak nějak normálně. Samozřejmě, že dveře za 30 tisíc budou asi o něčem jiném, ale byl jsem se hned poté podívat i u konkurence, kde je mají o cca 5000 Kč dražší a… docela jsem žasnul. Čekal jsem rozdíl, ale ono to naopak bylo horší. Právě to měly být dveře s 1 až 1,5 mm plechem a byly jako hračka. Celkově na to, že byly o tolik dražší, tak byly dle mého zkoumání horší a i ta zárubeň dost bída. Nadruhou stranu měly alespoň kolem zámku zdvojenou pevnost což mi pán u HT přiznal, že tam nemají. Ještě mi přišlo to kukátko takové nic moc, avšak u té dražší konkurence bylo úplně to samé. Těžko takhle říct, které by při páčení více vydržely, ale po prozkoumání jsem byl od těch konkurenčních zklamaný, navíc pán o tom věděl prd a ještě mi uznal, že vím víc jak on. Takže jsem se rozmyslel, že vezmu dveře od HT. Nakonec asi ne Premium, lepší bude o trošku připlatit za Magnum, kde je ve dveřích více těch výztuh a navíc jsou protipožární. Btw. ještě by neuškodilo mít na vzorkovnách průřez či pohled do dveří, jako to má třeba Sherlock. Alespoň v té u nás to nemají, jen tam stojí dveře položené v držáku… Na stránkách jim pár info či foto chybí, ale třeba to doženou.

Vložil Kostkovi (bez ověření), 23. Prosinec 2014 - 8:47

Dveře od HT jsem si objednal a již je mám bez sebemenších problémů měsíc namontovány.Diskuze bezpáteřních anonymů mne jen nadzvedla ze židle. Do firmy jsem si zajel osobně.Dveře se ani v nejmenším nepřibližují dveřím z Číny a certifikát mne pojišťovna odsouhlasila (udělal jsem předem).Tyto dveře mohu jen doporučit, odpovídají ceně a jednání s firmou se neliší od jiné větší z ČR od které máme dveře ve druhém bytě. Kostkovi

Vložil Karel Z (bez ověření), 22. Prosinec 2014 - 23:09

Hezký den. Panelový byt, Lesná. Průzkum trhu jsem velký nedělal, Adlo, Next – a díky dobré komunikaci v podstatě obratem domluva s HT Dveře: dobrá cena i domluva termínu montáže. Když pročítám předchozí diskuse, moc jim nerozumím. Proč je tak velký problém protipožární certifikace? -i HT dveře mi ji nabídlo- po konzultaci s SVJ v našem panelovém domě netřeba. Montážní dvojice byla v pohodě, rychlá, chodbu po sobě uklidili, obával jsem se výměny a vyzdění zárubně, ale šlo to, jak do množství hluku, tak prachu. Dveře jsou hezké, stejně tak kování. Za mě, s HT dveře spokojenost.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".