bezpečnostní dveře - HT DVERE

Vložil kvetina (bez ověření), 23. Duben 2014 - 15:24 ::
  • dveře

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Musil (bez ověření), 25. Březen 2018 - 20:32

Jaký garážový dveře je možný si nechat namontovat a ako dlouhá je záruka u teho Kružíka?

Vložil Michal Tuček (bez ověření), 11. Leden 2019 - 8:02

Já mám sekční a tak doporučuji sekční, protože nemám zkušenosti s jiným typem. Ale firma kruzik.cz dělá více typů a tak je dobrý si nechat poradit. Mají hodně slušné poradenství a hlavně zcela zdarma.

Vložil Martin Štekl (bez ověření), 20. Červenec 2018 - 9:58

To vůbec nemá cenu rozepisovat, protože buď se mrkneš na stránky https://www.kruzik.cz/…ata-a-brany/, nebo prostě rovnou nahodíš poptávku. Dealer za tebou přijede, a proberete všechno co je potřeba.

Vložil Pecl (bez ověření), 28. Březen 2018 - 21:04

Doporučuji kružík.cz, jinak jak jsem psal mám sekční a záruka 11 let

Vložil Musil (bez ověření), 1. Duben 2018 - 13:52

Jedenáct let jo?..To je krásný takhle dlouhá záruka..a to je automaticky takhle dlouhá nebo jak?

Vložil Lukáš Nečesaný (bez ověření), 17. Srpen 2018 - 7:28

Automaticky to je jenom u této firmy. Kružík.cz si totiž na kvalitě zakládá a proto si může dovolit 11 let záruku.

Vložil Michal Tuček (bez ověření), 11. Leden 2019 - 8:07

Je pravda, že tato firma opravdu má nejdelší záruku na trhu. Co ale rozhodně stojí za zmínku, tak je záruka na povrchovou úpravu 10 let při využití služeb https://www.duraprint.cz/.

Vložil Radoslav (bez ověření), 14. Únor 2019 - 16:46

I když kruzik.cz má záruku nejdelší, konkurence není moc pozadu. Nicméně, DURA PRINT patří pouze ke kružíkovi a zde je tato firma opravdu napřed.

Vložil Magda 75 (bez ověření), 29. Prosinec 2017 - 0:32

Krásně nám zrenovovala dveře tato firma www.etcrenovace.cz .Bez bourání, levně a v paneláku. Dělali to i sousedům. Ty starosti s bouráním za to nestojí. Už jsme starší a peněz taky není na zbit. Udělali to rychle a nejenom vchodové, ale i všechny vnitřní. Máme to doma jak nové a na venkovní se dalo obložení, aby nebylo slyšet všechno z chodby. Všechno jsme platili až po hotové práci. A že se jim ta práce povedla a šlo jim to od ruky Můžu jen doporučit Kotlíková Magda 75 let.

Vložil pavka (bez ověření), 19. Prosinec 2017 - 13:28

Já jsem si koupil dveře z bauhauzu. Celé i s klikou a zámkem to stálo do osmi tisíc. Zavěsil jsem to bez bourání je to proti požáru a mezery jsem vyplnil těsněním. Ani za nima není nic slyšet.Ten den co jsem to koupil jsem to zavěsil a sedělo to jak od tam. Naprosto dostačující řešení do paneláku nač zbytečně vyhazovat peníze za drahý dveře.Měl jsem to hned bez doprošování se firem

Vložil Kolmy Jirka (bez ověření), 19. Prosinec 2017 - 15:09

Tak to je mozna lepsi si tam nechat co tam bylo nebo si upravit to stavajici.Nam delali vymnenu stitku lepsi prekryti a novou vlozku nejaka firma sks

Vložil Dana Bábíková (bez ověření), 5. Červen 2017 - 14:41

Dveře mám delší dobu,nyní jsme objednávali další mamince. Montáž bude za týden.Se službami htdveří maximální spokojenost,pro byt až až dostačující.Montéři výborní.Doporučuji Dana Bábíková

Vložil Pavel Nováček (bez ověření), 29. Duben 2017 - 18:06

Před dvěma lety jsem také vybíral bezpečnostní dveře a hledal dostupné informace.Když jsem porovnával jednotlivé výrobce došel jsem k závěru,že kvalita prostě něco stojí tak to prostě je.Doporučuje se zaměřit na tyto faktory.Nejdů­ležitější tajemství dveří je skryté uvnitř nich. Je to svařený ocelový rám s příčnými a podélnými ocelovými výztuhami,dva ocelové plechy přivařené k rámu, speciální bezpečnostní rozvorový mechanismus a tepelně-zvuková protipožární výplň. Bývají zajištěny obvykle v deseti až dvaceti bodech. Standardem je 3.bezpečnostní třída.Neméně důležitá je taky speciální bezpečnostní zárubeň která je vylita betonem a ukotvena do stěny kotvami které jsou zapuštěny ve zdi a ke kterým je zárubeň přivařena.Dalším bezpečnostním prvkem je certifikované bezpečnostní kování a bezpečnostní vložka minimálně ve 3.a vyšší bezpeč.třídě odolná proti odvrtání, vyhmatání planžetou, proti vibračním planžetám a proti metodě SG. Všechny příslušné certifikáty záruční i pozáruční servis stejně jako havarijní služba jako např. otevření zabouchnutých dveří,výměna bezpečnostní vložky, kování atd.jsou samozřejmostí. A pokud porovnáte jednotlivé výrobce a jejich výrobky ve stejné bezpeč.třídě nejsou konstrukčně všechny na stejné úrovni. Pokud chcete opravdu kvalitní dveře, pak byste měli vybrat ty s bezpečnostní třídou minimálně 3. Prodejce by vám i bez vyzvání měl tuto skutečnost doložit certifikátem, který odpovídá normě ENV 1627. Nenechte se od prodejce oklamat. Pozor si dejte na slovní ujišťování prodejců, že dveře jsou naprosto bezpečné a patří mezi špičku na českém trhu. Pokud vám nic z toho, co tvrdí neprokáže pomocí certifikátu, tak jde o podvod.Potom dojdete k faktu,že kvalitní bezpečnostní dveře s bezpečnostní zárubní,vložkou, kováním,odbornou montáží,doložené příslušnými certifikáty prostě za dvacet tisíc nekoupíte.

Vložil jouza (bez ověření), 16. Květen 2017 - 16:17

Pane Pavle. Po pozorném přečtení vašich dvou příspěvků se naskýtá naprosto bizardní představa, že jste zákazník. Pokud ano, tak myslím, že vámi vyzdvihovaným firmám pak můžete následně i nevědomky zde spíš uškodit. Průměrný uživatel internetu si snadno ověří, že dveře od firmy HT mají řádnou certifikaci a to u některých modelů vyhotovenu v naprosto stejné zkušebně jako výrobci, které zde uvádíte. Jako strojař vám pak musím připomenout, že nejen materiály, ale i jejich skladba a složení má obrovský vliv na pevnost různých výrobků jak v tlaku, tak v tahu atd. nechci to tu dopodrobna rozebírat. Osobně neberu jako výhodu zakoupit dveře seskládané z tuny železa tak, jak popisujete a konstruované tak, aby odolávaly i složkám záchranných sborů, jak je některé firmy dokonce prezentují. Pro běžného uživatele je podstatou to, aby dveře odolali běžnému napadení nežádoucí osobou (zlodějem) a to garantuje právě zmiňovaná certifikace a bezpečnostní třída. Zejména pak s vámi souhlasím, je vhodné zvolit jednoznačně bezpečnostní třídu III. Vyměnit dveře i se zárubní je pak naprosto nezbytné. Pokud se podíváte do nějakého vícepodlažního domu, kde se nespočet dveří od firmy HT s převahou nachází (a není to jen náhoda),dojdete k závěru, že tímto způsobem uvažuje většina normálně smýšlejících lidí. Jak se říká, platí zde, že méně je někdy více. Zlobte se nebo ne, je potřeba zkousnout i ten fakt, že firma HT u nás v republice již nějaký ten rok jasně a nekompromisně určuje směr v této zmiňované oblasti. Důvodem je i zmiňovaný model Magnum, který je navíc protihlukový i protipožární a já jako obrovskou výhodu vidím dva zámky v základu. Neberte to prosím jako útok na vás a nebo na vámi uváděné firmy, které bezesporu vyrábí a prodávají taky velmi kvalitní dveře, které pak může degradovat již jen pouze špatně odvedená montáž. Ať si každý zakoupí to, na co má finanční prostředky, za čím se cítí dobře a v neposlední řadě i to, co se mu víc líbí. Vaše vložená recenze se mne jeví jako velmi nešťastná, ale spíše cílená. Certifikace dveří, které HT prodává je navíc lehce dohledatelná i přímo na samotných stránkách Trezortestu a tato certifikace opravdu zajišťuje to, že se za těmito dveřmi mohou lidé cítit velmi a nadstandardně bezpečně. Tento certifikační ústav je opravdu ve východním bloku EU velmi uznávaný nejen na certifikace dveří. Ostatní je zde na fóru nespočetněkrát řečeno a nemá smysl to dále dokola rozebírat. Zbylé věci zde jsou už jen marketing , nepodstatné hlouposti, nebo evidentní konkurenční boj. Dále se dá již jen zpochybňovat solidnost certifikačních úřadů, jak českých, tak německých, ale do toho bych se být vámi nepouštěl, rozhodně ne u Trezortestu a už vůbec ne těch ze západního bloku.

Vložil Galle (bez ověření), 27. Květen 2017 - 21:49

Dobrý večer, i když na diskuzní fóra nepřispívám musím zareagovat na tento opravdu kvalitní příspěvek. Hanit konkreci se opravdu nevyplácí většinou se okamžitě pozná odkud vítr vane. HT Dveře je špička na trhu a máme kvalitní certifikované výrobky. To konkurenci evidentně vadí. Moje jméno je zde několikrát zmiňováno pro to se nebudu schovávat za fiktivního zákazníka. Za úspěchem HT Dveří je spousta práce bezvadně sehraného koletívu. A místo toho, aby naši konkurenti zdokonalovaly svoje služby a výrobky, tak hází špínu na nás.

S pozdravem Galle David obchodní zástupce HT Dveří.

Vložil O.R. (bez ověření), 3. Květen 2017 - 13:51

Vám pane Pavle ale ani trochu o to jestli ta firma má certifikaci nebo ne evidentně nešlo a nejde.Jsem dokonce přesvědčen že víte že ji má a že jsou v pořádku.Problém bude úplně jinde a myslím,že ani ne tak v tom z čeho se dveře skládají :) Ujišťuji vás,že vím co za dveře do bytu v paneláku jsem si zakoupil.Jsou pro mne naprosto dostačující,jsem s nimi spokojen a znám i jejich původ.Jinak tito všichni měli taky platnou certifikaci viz odkaz niže.Tak si svoje rady strčte za klobouk a nedělejte ze mne blbce. http://ekonomika.idnes.cz/…onomika.aspx?…

Vložil Pavel Nováček (bez ověření), 26. Duben 2017 - 22:36

Zajímalo by mě proč bezpečnostní dveře ht nemají certifikát 3.bez.tř. od společnosti Trezor test s.r.o.jako dveře od firem ADLO,NEXT,SHER­LOCK,NAPAKO,SA­PELI aj.

Vložil ??? (bez ověření), 3. Srpen 2017 - 11:03

Mne by třeba zajímalo proč firma Adlo lže v reklamě,že má nepřekonatelné dveře,když i certifikační úřad u kterého mají dveře certifikovány tvrdí,že každé dveře se dají překonat,tedy jednoznačně i ty jejich :) pozor pouze cituji certifikační úřad u kterých mají certifikát.Asi si neuvědomují,že mají vysoce klamavou reklamu :)) za mne Next oukej dobře,ale rozhodně ne Adlo

Vložil . (bez ověření), 16. Listopad 2016 - 21:50

Neuvěřitelné je spíše to, že se se sekretářkou někdo baví o zakázce.

Vložil tristone, 16. Listopad 2016 - 19:40

No vidíte, a já mám úplně opačnou zkušenost.

Dělali jsme loni 19 dveří v domě a nemůžu proti obchodníkovi ani technikovi z ADLa říct křivého slova. Dvakrát to byli obhlídnout, diskutovali s námi, vymýšleli, opravovali. Brali jsme dva různé typy dveří pro různá použití, jeden typ nám dokonce na míru upravovali.

Dolaďování smlouvy po mailu po večerech s odpověďmi v řádech minut. Zvládali pak montovat dvoje dveře denně a odvedli pěknou čistou práci.

Asi to bude kus od kusu, na koho narazíte.

Vložil Sína (bez ověření), 20. Květen 2015 - 13:09

Milý Ctibore a Libore na portále obydleni.cz, Lukáši a Marku zde, máte nás zákazníky za hloupé. Divím se vám jako firmě Adlo, že zde máte ještě odvahu vůbec založit nový další hloupý umělý diskusní naprosto do očí bijící příspěvěk viz. podobný na více portálech od firmy Next . Sním dřeváky vašeho slovenského Juraje Jánošíka, jestli vy dva jste reální a potencionální zákazníci firmy . Pokud budete mít zájem ,nemám problém vám to co jste zde napsali ve stejnou hodinu rozdílem jednoho týdne rozebrat proč tomu tak je a nestačím se divit co za bahno se dá diskusních portálech najít. 13 a 19 května ve stejném datu a skoro na chlup stejný čas, jste dali příspěvky na jiné diskusní fórum pod jinými jmény . To jste opravdu tak neskutečně neodborně na výši a nedokážete se poučit z chyb konkurence Nextu? Vaše počínání budu sledovat a požádám administrátory obou diskusních portálů, aby sjednali nápravu a situaci na diskusních fórech umravnili , jelikož ve stavu v jakém to je ,to přináší ostudu i jim a běžným lidem to nepřináší již nic. Prošel jsem portály obydlení.cz a portalsvj.cz , na další mne již přešla chuť. Za mne co se týče f. Adlo – další jeden velký podvod na lidi a nevidím nyní žádný morální rozdíl mezi firmou z Polska, Česka nebo vaší ze Slovenska. Sína Pavel

Vložil Marek002 (bez ověření), 19. Květen 2015 - 20:14

Též mám velmi dobrou zkušenost se spoluprací s firmou adlo.Nedávno jsme si nechávali dělat bezpečnostní dveře z důvodu dřívějšího vykradení bytu.Vše proběhlo rychle dle domluvy a i za dobrou cenu.Vřele doporučuju,a velmi děkuji

Vložil NorbiCZ (bez ověření), 13. Únor 2015 - 19:40

Stále se opakujícího komentáře, který plive špínu na firmu HT dveře „janinkadvorak“ a „duchajs“, jsem si všiml snad na všech fórech o bezpečnostních dveřích. Sám jsem hledal nějaké refernce, pže jsem plánoval taky nákup dveří. Člověk se opravdu žádného seriosního názoru nedohledá. Rozhodl jsem se ignorovat komentáře těchto přispěvovatelů (neboť nevěřím, že se jedná o skutečné zákazníky) a koupil od HT (přeci jenom jejich ceny jsou výrazně nižší, než u konkurence). A moje zkušenost? Ať si kdo chce říká co chce, ale za 20 000 mám parádní dveře (montováno 13.2.2015). Je pravda, že nejdřív jsme se nemohli dohodnout na ceně dopravy, pže podle jejich stránek to mělo být výrazně méně. Nicméně nakonec jsme se dohodli na jejich ceně s tím, že mi udělají drobnou protislužbu. Každopádně dveře v pořádku, jsou nádherné (tmavý ořech), jakože fakt jsem z nich nadšený. Pánové, co montovali byli pohodáři (borci co mají na starost Olomouc). Byla na nich vidět dobrá nálada a sehranost, žádná sprostá slova, což oceňuju. Já to u práce nedokážu :-D Snažili se udělat co nejmenší nepořádek a když už nějaký byl, tak si to poctivě uklidili. Díky za rychlé dodání a montáž. (mimochodem, tenhle přípěvek dám i na jiná fóra, ať se lidi zbytečně nebojí). Nevím jestli jsou dveře z Polska, ale je mi to u zadele, pže i když tomu možná nevěříte, v Polsku umí dělat i hezké a kvalitní věci, když si o ně zákazník řekne. Nikomu nevnucuju ať si vybírá HT, jen si myslím, že je fér slyšet i opravdového zákazníka. Jesli má někdo potřebu mě kontaktovat, tak na mailu norbert­.m@seznam.cz

Vložil Třeba Karel :-) (bez ověření), 27. Leden 2015 - 22:08

Náhodou jsem při hledání něčeho jiného (plast. okna) narazil na tomto webu i na tuto diskuzi. Normálně by mě to nezajímalo, ale jelikož mám od HTček už asi rok dveře, tak jsem na to ze zvědavosti klinul. To je fakt prdel co my jsme za národ. My si toho Zemana fakt asi zasloužíme :-)

Majitel firmy tady nabízí – přijďte se k nám podívat, aby jste se přesvědčili, že je vše ok. Chcete certifikáty? Jasně, dodáme. Chcete ještě něco? Ano, uděláme cokoliv, aby jste jako zákazníci byli spokojeni… Klobouk dolů a palec nahoru za takový přístup. Pane Hartman obdivuji a zároveň nechápu, kde berete tu energii. Řešit nejen zákazníky, ale ještě řešit takovéto nesmysly.

Mám od vás už druhý rok ty dveře za 20tis. a jsem maximálně spokojený. Soused co má dveře už asi 3 roky od konkurenční firmy (nechci ji tady psát, aby se toho nechytli..) je taky spokojený. S dveřmi žádný problém. Ale když slyšel, tu moji cenu a porovnal se svou.., tak málem zkolaboval :-)

Sice jsem se schválně „podepsal“ jako anonym :-) to proto, že tyto diskuze bez poctivé registrace a možnosti ověření jsou dost směšné.., ale je škoda, že sem nejdou vkládat fotky. Klidně bych ty dveře vyfotil, aby bylo vidět, že fakt nekecám a mám je.. Držím palce a fandím!!!!!!!!!!!!!

Vložil Tomáš Haltmar (bez ověření), 29. Leden 2015 - 18:06

Původně jsem chtěl obsáhle odpovědět ,ale rozmyslel jsem si to. Faktem zůstává, že ať se podepíšete nebo nikoliv konkurenci popíchnete tak či tak ,jelikož je přesvědčena ,že si vkládáme kladné příspěvky sami. Našemu zákazníkovi ,který vložil příspěvek níže, již jen těžko někdo uvěří už podle jeho jména, že je opravdu náš a na kladné příspěvky nám vždy přijde ihned nějaký negativní, který se ale nikdy netýká kvality výrobku, ale je to samé kdyby, co kdyby, ale, řeší se cena, plech, vložky, původ a pod. Griloval se tu i můj životopis, stránky upravujeme za pochodu a snažíme se vždy všem odpovědět na dotazy a více pro zákazníky nemohu udělat než to ,že jsem na telefonu 24hodin denně a to osobně .Vzorky dveří jsou dnes již v reálu v plno městech naší republiky k prohlédnutí. Ano je na mne vytvořen zbytečně velký tlak, někdy to i těžko zvládám a není člověk ten, co by se zalíbil lidem všem a ve chvíli, kdy jsem třeba nedokázal vyhovět zákazníkovi a již jsem mu ani náš výrobek prodat nechtěl a odkázal jsem ho koupit si dveře jinde , dal mne to na jiném portále sežrat i s navijákem :)S tím je potřeba ale počítat. Co mne motivuje je ten druh zákazníka, co by normálně na diskusní portál nikdy nic nenapsal, ale rozhodnul se pro nás, dodali jsme mu dveře , dveře mu slouží , jsou navíc hezké a za velmi zajímavou cenu, pak již nemávne jen rukou s tím, že je rád, že má dveře a ostatní je mu ukradené. Chtěl bych nyní tedy ne se tu obhajovat, ale nyní poděkovat těm, co se nebáli od nás výrobek vzít i přes to, že riskovali, že by mohl být nekvalitní a nedali na pomluvy a nesmysly zbytečně šířené někým , kdo naším zákazníkem nikdy ani nebyl. Stránky upravujeme dle podnětů tak, aby nebyly zavádějící (klidně přiznám že mohly být) a podněty zákazníků řešíme v naší poradně veřejně. Stále je co zlepšovat , ale není to kvalita výrobku, jeho certifikace, která se dnes zbytečně vyhotovuje i v certifikačním úřadě ve Zlíně. Co chci ale lidem dát je i jistota a klid. Děkuji tedy ještě jednou za příspěvek i našim zákazníkům v příspěvcích níže, velmi si tohoto vážím. Haltmar Tomáš jednatel HTdveře s.r.o.

Vložil Peter Minárik (bez ověření), 25. Září 2015 - 14:22

Dveře máte možná dobré, ale je zvláštní že lžete o Vaší historii a zkušenosti s bezpečnostními dveřmi 21 let. Vaše firma existuje dva roky.

Vložil Tomáš Haltmar (bez ověření), 30. Září 2015 - 19:21

Podobný příspěvek s napadáním našich zkušeností ve stejný den 25.9. 2015 rozdílem 30minut byl vložen na portál ,, obydleni ,, pod jménem Karel Mušo :)Předpokládám opět náhoda jak jinak :)V krátkosti jsem se tam vyjádřil, kdo chce dohledá si. Mám nápad ,pokud Vás zajímají moje opravdu celé zkušenosti ,kde a jakou výrobou a v jakých oborech jsem se pohyboval do dnešních mých 46let, jak dlouho opravdu bezpečnostní dveře v ČR prodáváme kontaktujte mne na tel. 777807012 vše Vám osobně rád zodpovím, vypsat to sem na portál by zabralo spoustu času a plno lidí by můj rozsáhlý životopis ani nezajímal. Děkuji za pochopení. Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

Vložil Miguel De Sorentes (bez ověření), 18. Leden 2015 - 12:49

Vážení recenzenti,

nemohu mlčeti k některým tématům, která se tu rozebírají a nad nimiž visí jakési otazníky. Rád bych proto podotkl, že nejsem naivní důvěřivec a pokud mám investovat své pracně nabyté korunky, určitě si dotyčnou firmu předem prověřím.

Na sklonku loňského roku jsem vybíral firmu pro výměnu vchodových dveří v panelákovém bytě, nakonec jsem tuto zrealizoval 14. ledna 2015 prostřed­nictvím firmy HT Dveře. K mému rozhodnutí přispěly nejen tyto (a další) recenze, ale i malý průklep firmy nejen v obchodním rejstříku, v neposlední řadě rozhodovala i cena. Pokud má někdo pochybnosti o kvalitě materiálu dveří nabízených firmou HT Dveře, nechť je nejprve osobně zkonzultuje ve firmě. Já jsem ke dveřím Premium obdržel certifikát, který pojišťovna akceptuje, nevidím tedy důvod pochybovat. A kdyby náhodou nebyly přímo ze švédské oceli, pak mám byt dostatečně zabezpečený proti náhodným zlodějům, neboť proti profesionálům by patrně neobstály žádné. Podotýkám, že já doma neskladuji zlaté cihly, jsem tedy se zabezpečením, odhlučněním a ostatními parametry navýsost spokojen.

Nespokojenost některých zákazníků mi pak přijde irelevantní vzhledem k typu dveří a jejich ostatních parametrů, o ceně pak nemluvě. Pokud si někdo myslí, že tyto dveře nesplňují požadavky na zabezpečení jeho bytu, nechť si je nechá vyměnit od profesionální firmy za profesionální cenu. Vzhledem ke skutečnosti, že firma HT Dveře sídlí v Brně a já bydlím v Ústí nad Labem, prodejnu jsem nenavštívil osobně, ovšem nemohu si stěžovat na jakýkoliv zádrhel ve vzájemné komunikaci. Po dohodě ke mně nakonec ve stanovený termín přijeli řemeslníci k jejichž práci nemám žádné výtky. Díky stávajícím zděným zárubním se sice práce protáhly na zhruba osm hodin, nicméně mohu již v tuto chvíli říci jediné – práce kvalitní, dveře s certifikátem pro pojišťovnu kvalitní, cena srovnatelných dveří nesrovnatelná.

I já podotýkám, že jsem reálná osoba (pro případné dotazy přidávám svoji emailovou adresu – sorentes@seznam­.cz) a nemám ve zvyku chválit to, co si chválu opravdu nezaslouží. Souhlasím se všemi, kteří se dovtípili, že se tu vyskytují recenze štvavé, ale i od samotných firem, proto svoji identitu neskrývám, o svou zkušenost se rád podělím i osobně. Přesto bych rád tímto vzkázal dalším případným pochybovačům jedno – pokud nejste spokojeni, zachovejte si jisté dekórum a buďte vždy jen slušní. Dokud se problém nevyřeší, nenechávejte se emočně unést, vždy existuje nějaké racionální vysvětlení i následné bezbolestné řešení. Zástupci firmy HT Dveře jsou komunikativní a pokud se cosi nepovede, pak věřím, že případné problémy dokáží vyřešit ke vzájemné spokojenosti.

Firmu HT Dveře vřele doporučuji, i přes nepatrné počáteční pochybnosti je to seriózní a spolehlivá firma, což se o mnohých říci nedá.

Všiml jsem si tu však i recenzí na téma protipožární ochrany (dále jen PO) vchodových dveří, rád bych tedy svým příspěvkem uvedl svoji zkušenost.

PO totiž záleží jednak na charakteru domu, ale i na samotné objednávce. Pro všechny, kteří s touto problematikou měli co do činění uvádím, že záleží i na postoji konkrétního bytového družstva (dále jen BD). Doporučuji proto před plánovanou výměnou konzultaci s představenstvem BD, kde Vám bude předloženo stanovisko dle nastavených vnitrodružstevních směrnic. Každé BD je má poněkud odlišné, ne každé je vůči družstevníkům vstřícné a jsou i taková, která nehospodaří ve prospěch družstevníků. Zde očekávejte spíše problémy s jakoukoliv rekonstrukcí. Co se samotných dveří týče, pak naše BD Rozvoj z Ústí nad Labem – Neštěmic nemělo žádné zvláštní požadavky (kupodivu), na stupeň PO mi pouze sdělili, že mám dodržet tu stávající (je na štítku starých dveří).

Je však možné, že BD bude požadovat vyšší třídu (což plyne z neznalosti a tedy nekompetentnosti úředníka), pak s tím neuděláte nic jiného, než si objednat dveře s požadovaným stupněm PO a poté počítat s vyšší cenou, ale i s jistou prodlevou v dodání dveří. Takové totiž nebývají vždy skladem.

Ostatní podrobnosti tu již byly vyřčeny, nebudu se k nim tedy vracet.

S pozdravem Miguel De Sorentes.

Ps.: Do jisté míry jsem použil systém ctrl+c/ctrl+v z mé recenze na podobném diskuzním fóru, nechť v tom pochybovači nehledají nekalost, ale úsporu času.

Vložil Johny (bez ověření), 18. Leden 2015 - 10:22

Dobrý den,

přemýšlím nad novými bezpečnostními dveřmi. Díval jsem se právě i na HT Dveře, které nevypadají zle. Avšak trochu mě odrazuje ten fakt, že plech na dveřích má pouze 0,7 mm. Rozhodně ho nesrovnávám s videem čínských dveří, kde je to asi plech z plechovky. Avšak konkurence má plech 1 mm až 1,5 mm. A ono 0,7 a 1–1,5 je hodně rozdíl. Neočekávám, že mi do toho někdo bude sekat sekyrou, ale… Příčky nebo jak to nazvat jsou ve dveřích PREMIUM podle obrázku „pouze“ 4. Takže velkou část mimo příčky chrání už jen docela tenký plech?! Ještě by mě zajímalo, jestli je okolo hlavního zámku nějaké zpevnění, nebo je taktéž jen pod 0,7 plechem. Nakonec možná právě od HT dveře vezmu, ještě se tam zajedu podívat, ale tady se ptám, jestli jste tohle někdo řešili a zjištovali si.

Díky

Vložil Kostkovi (bez ověření), 19. Leden 2015 - 20:14

O toto jsem se já zajímal. Plech 0,7 je sám o sobě podle mne dostačující (od 1mm žádný rozdíl ,od 1,5 ano souhlasím).Nicméně je nutno zmínit, že jak do plechu 0,7 tak ale i do 1,5 sekeru zatnete v každém případě. Útěchou tedy je, že HT dveře mají po obvodě poměrně velkou dřevěnou konstrukci, do které jsou navíc zámky zapuštěny (zadlabány) a nevzniká tam tedy žádné duté místo, kde by jste mohl nůž zarazit tak, jak je to u videa dveří z Číny a nebo si zámek vypáčit otvírákem na konzervy, nebo lehce vypáčit hranu křídla směrem od zárubně. Pokud se do firmy zastavíte, tak Vám dveře ukáží a i místo, kde a v čem jsou zámky uloženy (nechápu ,že to nemají na stránkách). Tedy nevím, jestli všude na všech vzorkovnách, ale já jsem byl v Brně a tam mají vše včetně plechu k nahlédnutí. Já nejsem zastáncem zbytečně těžkých dveří , ale to je jen můj psychologický problém a problém bytových domů, které jsou osazeny dveřmi ,kde na to panty zjevně stavěny nejsou. Z tohoto důvodu, jsem si ani nenechal zavěsit nové i tak těžké křídlo do staré zárubně, tento nesmysl si nechal udělat soused…Kostka

Vložil Johny (bez ověření), 20. Leden 2015 - 0:17

Díky za odpověď. Dnes jsem se na to byl podívat osobně. Nebylo to tak „hrozné“, dveře sice nebyly nijak těžké, ani tak nepůsobily, ale působily tak nějak normálně. Samozřejmě, že dveře za 30 tisíc budou asi o něčem jiném, ale byl jsem se hned poté podívat i u konkurence, kde je mají o cca 5000 Kč dražší a… docela jsem žasnul. Čekal jsem rozdíl, ale ono to naopak bylo horší. Právě to měly být dveře s 1 až 1,5 mm plechem a byly jako hračka. Celkově na to, že byly o tolik dražší, tak byly dle mého zkoumání horší a i ta zárubeň dost bída. Nadruhou stranu měly alespoň kolem zámku zdvojenou pevnost což mi pán u HT přiznal, že tam nemají. Ještě mi přišlo to kukátko takové nic moc, avšak u té dražší konkurence bylo úplně to samé. Těžko takhle říct, které by při páčení více vydržely, ale po prozkoumání jsem byl od těch konkurenčních zklamaný, navíc pán o tom věděl prd a ještě mi uznal, že vím víc jak on. Takže jsem se rozmyslel, že vezmu dveře od HT. Nakonec asi ne Premium, lepší bude o trošku připlatit za Magnum, kde je ve dveřích více těch výztuh a navíc jsou protipožární. Btw. ještě by neuškodilo mít na vzorkovnách průřez či pohled do dveří, jako to má třeba Sherlock. Alespoň v té u nás to nemají, jen tam stojí dveře položené v držáku… Na stránkách jim pár info či foto chybí, ale třeba to doženou.

Vložil Kostkovi (bez ověření), 23. Prosinec 2014 - 8:47

Dveře od HT jsem si objednal a již je mám bez sebemenších problémů měsíc namontovány.Diskuze bezpáteřních anonymů mne jen nadzvedla ze židle. Do firmy jsem si zajel osobně.Dveře se ani v nejmenším nepřibližují dveřím z Číny a certifikát mne pojišťovna odsouhlasila (udělal jsem předem).Tyto dveře mohu jen doporučit, odpovídají ceně a jednání s firmou se neliší od jiné větší z ČR od které máme dveře ve druhém bytě. Kostkovi

Vložil Karel Z (bez ověření), 22. Prosinec 2014 - 23:09

Hezký den. Panelový byt, Lesná. Průzkum trhu jsem velký nedělal, Adlo, Next – a díky dobré komunikaci v podstatě obratem domluva s HT Dveře: dobrá cena i domluva termínu montáže. Když pročítám předchozí diskuse, moc jim nerozumím. Proč je tak velký problém protipožární certifikace? -i HT dveře mi ji nabídlo- po konzultaci s SVJ v našem panelovém domě netřeba. Montážní dvojice byla v pohodě, rychlá, chodbu po sobě uklidili, obával jsem se výměny a vyzdění zárubně, ale šlo to, jak do množství hluku, tak prachu. Dveře jsou hezké, stejně tak kování. Za mě, s HT dveře spokojenost.

Vložil Krochla (bez ověření), 8. Listopad 2014 - 18:33

Nebujte pane Haltmare i to Ruské děvče co je na tom videu z Bulharska u Čínských dveří pozná,že to nejsou vaše dveře :) Martina ps. zajímalo by mne ze které firmy co umístili toto video a Janinka je ,to mne mrzí nejvíce,že toto se nikdo nikdy nedozví , jejich akcie bych rázem vlastnit nechtěla :)

Vložil janinkadvorak, 10. Říjen 2014 - 9:10

Dobrý den, před časem jsem si koupila bezpečnostní dveře do bytu od firmy HT dveře. Bohužel jsem zjistila, že dveře neodpovídají českým protipožárním předpisům . Upozornila mě na to kontrola z bytového družstva. Dveře kvůli tomu musím co nejrychleji nahradit za opravdu protipožární. Chtěla bych to nějak řešit a podat podnět k ČOI. Hledám další lidi, kteří narazili podobně jako já. Když nás bude víc, budeme silnější.

Vložil Pavka (bez ověření), 16. Listopad 2014 - 10:11

Koupil jsem si také bezpečnosní dveře HT PREMIUM na družstvu žádný problém v pojištovně sice žáná sleva ale za stejnou cenu zvýšena pojisná částka o 400 000,– mám legalní zbraň policista po ukázání cetifikatu/pol­ského/nemněl problém a vzal si kontakt na dodavatele poté co jsem mu zdělil cenu.Múj kamarád profesionální hasič po konzultaci s nějakým kolegou z požárního dozoru nenašel problém a říkal že kdybych to chtěl požárně vyšperkovat tak si tam mám dát to těsnění co HT nabízí. K jedníní firmy HT nemám nejmenší problém.

Vložil Karel Pongrácz (bez ověření), 25. Říjen 2017 - 20:02

Jestli ty jsi příslušník P ČR , tak potěš koště. Myslel jsem, že středoškolské vzdělání je jedním z předpokladů k nástupu do ozbrojených složek. Doufám, že jsi vyjímka.

Vložil Roman D (bez ověření), 31. Říjen 2014 - 19:36

Koukal jsem na stránky HT Dvere a našel jsem shodou náhod toto video:

http://www.navratdoreality.com/…

Pak jsem si procházel stránky polského výrobce, který tyto dveře dováží nebo vyrábí. Zámek stojí pár šlupek, plech je snad obyčejný pozink o tloušťce 0,7 mm! Uvádí se zámek bezpečnosti 6. třídy. Nevím podle jaké normy, ale já znám třídy 1 – 4 podle ČSN P ENV 1627.

http://www.en.delta.net.pl/…emium,18,2,7

Vložil Tomáš Haltmar (bez ověření), 7. Listopad 2014 - 12:00

S ohledem na množící se telefonáty zákazníků jestli dveře na videu jsou naše i když je již z videa zcela patrné že nejsou, zde veřejně odpovídám,že nikoliv.Nabízím každému,kdo navštíví jakoukoliv naši prodejnu 20 000.- kč na nákup jakýchkoliv dveří od naší konkurence v případě, že by na takovéto dveře u nás kdekoliv narazili nebo tyto dveře od nás zakoupili.Toto platí nejen pro potencionální zákazníky,ale i pro zákazníky stávající.Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

Vložil Tomáš Haltmar (bez ověření), 3. Listopad 2014 - 8:31

Vidím,že naší České konkurenci naše firma ,která expandovala vadí čím dál více .Poslední dobou se na všech možných portálech objevily neexistující zákazníci mající vyvolat dojem toho,že naše firma neřeší reklamace, má zavádějící informace na stránkách apod. Nyní se tedy začíná od anonymních přispěvatelů objevovat i odkaz na video Čínských dveří.Chtěl bych podotknout, že je to opět lež, že by jsme tyto dveře uvedené na videu k nám dovážely nebo prodávali a že by naše dveře nesplňovaly bezpečnostní třídu 3 a jasně se ohrazuji i proti tomu, že by tyto dveře vyráběl či nakupoval náš dodavatel a dováželi jsme je pro zákazníky do ČR tak jak je uvedeno a jednoznačně se nejedná o výrobek Premium!!!!Cílem tohoto napadání naší firmy je ji sesadit z trhu a to na základě lživých podaných informací a odkazy na nekvalitní výrobky se kterýma naše firma nemá vůbec nic společného.Nemám jinou obranu oproti hloupým anonymům, než možnost kohokoliv pozvat k nám do firmy,aby se přesvědčil o tom,co za výrobky prodáváme,jak kvalitní výrobek prezentujeme a že nemá vůbec nic společného s daným videem. Dále spolupracujeme se zámečnickými firmami, které kvalitu našeho produktu a to, že nesouvisí s tímto lživým příspěvkem od konkurence jsou schopni doložit. Běžně dodáváme dveře bytovým družstvům a realizujeme velké projekty, čímž jsme schopni se také prezentovat.Kon­kurenci bych chtěl upozornit,že tu jsme ,budeme a na náš prodej a rozvoj bude neustále pokračovat a firma bude i nadále expandovat a na našem trhu se řádně prezentovat.Tyto útoky mne jakožto jednatele společnosti mohou pouze motivovat k tomu,abychom pokračovali tou cestou ,kterou se naše firma vydala ,že nabídla velmi vysokou kvalitu za velmi příznivé peníze.Děkuji za pozornost.S poz­dravem Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

Vložil Roman D (bez ověření), 3. Listopad 2014 - 15:59

Stačí mi jen 2 informace – dveře (třeba Premium) se tedy vyrábějí u nás, není to dovoz? Věc druhá – jak je to s těmi zámky? O jaké cylindrické vložky se jedná, jaká je to bezpečnostní třída dle normy ČSN P ENV 1627? Protože jak výše uvádím, taková třída podle mě neexistuje. Na serveru lockpick jsem našel informaci ohledně vložky, která tam je nainstalována, nebo snad celého zámku – pravděpodobně je to komplet i s vložkou. Podle toho co tam píšou to nebude 4. třída a asi ani 3.

Vložil Haltmar Tomáš (bez ověření), 3. Listopad 2014 - 19:16

1.nechci moc komunikovat s anonymem, pokud se pod příspěvek podepíšete celým jménem a budu vědět s kým z konkurence mám tu čest povedu s Vámi dialog. 2.na nespočet portálech jsem uvedl zcela jasně a otevřeně,že se jedná o dovezený výrobek a že již čtvrtým rokem zastupujeme firmu Delta. Nerozumím tedy Vaší otázce jestli se jedná o dovezený výrobek, když tuto skutečnost již dávno víte a pokud si ji chcete ověřit, tak Vám ji firma Delta potvrdí. Dále si prosím uvědomte a je to už na nespočet portálech napsáno a veřejně se k tomuto vyjadřuji, že se za tento výrobek nestydím a nestydím se ani odkud tento výrobek je a pokud se o věc začnete zajímat blíže zjistíte, že fabrika, která dveře vyrábí je opravdu velká a má obrovskou úroveň – zdůrazňuji že nedováží výrobky z Číny a že záměrně lžete!!!Taky pro Vás mohu udělat to, že za krátký čas budou vyhotoveny certifikáty přímo v Německu, kam se tento výrobek taky vyváží. Stejně tak se vyhotoví certifikáty v ČR. Ale je k smíchu jak někteří lidé věří tomu, že certifikát zajistí kvalitu výrobku a ISO ,které jsem kdysi taky vlastnil zajistí úroveň firmy. 3.pokud nejste hloupý tak se podíváte na video i na náš web a zjistíte, že na videu dveří z Číny je naprosto jiný výrobek než prodává naše firma. Ano na videu je nekvalitní výrobek, ale je potřeba si připustit, že i tento výrobek z Číny který znovu podotýkám neprodáváme si najde své odběratele pro jeho nízkou cenu a tito lidé, které máte za hlupáky si jej kupují většinu vědomě. Ale vím dobře, že zcela jistě víte o tom, že na videu nejsou naše dveře ,ale jde Vám zcela o něco jiného, stejně jako anonymu duchajz a janonkadvorak ,kteří nejsou a nikdy nebyli našimi zákazníky. 4.Zhrnuto podtrženo to co činíte je naprostá šílenost v konkurenčním boji a naprostá zoufalost něčeho co mne není zcela jasné. Ano naše firma nabídla našemu trhu produkt který kvalitou a cenou na našem trhu nebyl a odebral největším hráčům zde na trhu značný kus zákazníků, kteří by jinak museli koupit dveře za cenu o mnoho vyšší s nevelkým kvalitativním rozdílem pokud vůbec nějakým. Problém u naší firmy a to Vám vadí nejvíce není ten či onen certifikát, ta či ona norma o které se můžeme dlouze bavit, ale opravdu kvalita tohoto výrobku jako celku, která je velmi vysoká!!!!Nikomu není bráněno, aby když si chce s certifikáty, prohlášeními, návody a podobně vytapetovat byt,aby se obrátil na Next, Bedex, Kareš, Adlo a pod. Nicméně pokud dostanou od naší firmy certifikát na bezpečnostní třídu 3 je naprosto ,ale naprosto uznávaný a to nejen u nás ,ale na východ i na západ od naší republiky ,prostě po celé evropské unii!!!! Dále je nepodstatná bezpečnostní třída u vložky, pokud dveře jako celek splňují a jako celek včetně vložky jsou ocertifikovány na tuto bezpečnostní třídu a to třídu 3 a 4!!!!Dále a to jistě taky víte ,naše dveře jsou řádně uznávány pojišťovnami. V případě zájmu se za mnou do firmy zastavte a veškeré certifikáty zde jsou v originálech uloženy a můžete si je studovat od rána do večera neb pěvně věřím, že kvalita našich dveří Vás zcela jistě nezajímá. 5.dále je mne zcela jasné ,že si uvědomujete ,že na trhu je asi tak 70% možná i více firem, které dováží výrobky a najdete je na předních stránkách vyhledávačů. Ano nikdo z nich ale tak neexpandoval jako naše firma, nikdo tak neinvestuje do reklamy, zboží, skladu po navýšení v hodnotě 8 mil kč, nikdo nezajistil takový servis a tolik poboček po ČR jako firma naše. Nevadí Vám ani tak naše konkurence jako je třeba pan Novák, který naši firmu totálně okopíroval, dále kopíruje každý náš krok ,prodává jablka i hrušky dohromady ,okopíroval ihned i naši pětiletou záruku i neprodleně vložku bezpečnostní třídy 6 a nevadí Vám ani to, že tento prodejce má trvalé bydliště na obecním úřadě, ani to, že prodává taktéž výrobky z Polska a daří se mu.Prostě se neroztahuje,jak by jste to určitě nazval. 6.sesadit z trhu mne bohužel nemůžete. Naše firma je naprosto finančně nezávislá a má jasně daný program bez možnosti zkrachovat či se finančně utopit tak ,jak se tu běžně na našem trhu děje. Co děláme, děláme dobře a k Vaší smůle je již u zákazníků celkem namontováno na 4tisíce těchto výrobků bez větších problémů a stáří již 4roky.Pokud shledáte něco na našich stránkách můžete se obrátit na ČOI a na tuto skutečnost ji upozornit a věřte, že se tím bude tento orgán zabývat. Ale věřte, že bezmyšlenkových udání od někoho komu se nelíbíme jsme tu už měli nespočet a byli jsme prolustrování jak živnostenským úřadem, tak finančním úřadem,kontrolou od ČOI i od BOZP. 7.zamyslete se spíše nad tím, že se dopouštíte trestného činu pomluvy dle ust. § 184 odst. 1,2 a nad tím, že takto činíte zbytečně. Ano je určitý počet zákazníků, kteří nebudou přemýšlet a raději od nás dveře nekoupí na základě Vašich vymyšleností, no bohužel pro Vás již jsme tu měli zákazníky, kteří diskuse na portálech četli a udělali si o tomto svůj vlastní úsudek a zajímalo je opravdu spíše kvalitativní zpracování dveří a jiné aspekty než anonymní neadresné příspěvky z cílem nás poškodit. Uvědomte si ,že tyto diskuse vedené přes fóra z Vaší strany nikam nepovedou a stanou se časem kontraproduktiv­ními. 6.tím co jsem napsal, nechci v žádném případě vzbudit dojem, že naše firma vše zná, vše umí a je bezchybná. Jako každá vyspělá firma se potýkáme s různými překážkami a vzhledem k tomu, že dnes již máme na starosti 20 poboček a nespočet montážních čet vyskytnou se jak reklamace,tak neustále můžeme pracovat s tím, aby se všude odváděla montážní práce na odborné a kvalitativní úrovni a to dá opravdu zabrat. Stále je co se učit a v čem být lepší.Pokud mám stát nohami na zemi, ne vždy se toto daří. Předpokládám ale ,že s tímto se potýkají všichni prodejci i výrobci a bylo by naivní si myslet, že zde existuje někdo ,kdo nemá ,neměl a nebude mít jakoukoliv reklamaci či problém s produktem nebo montážemi. Toto jsou třeba aspekty, které mne trápí více než to jestli je vložka bezpečnostní třídy 3–4-nebo 6 pokud dveře jako celek mají a splňují certifikaci a nejsou seskládány z nekvalitních materiálů a toto si myslím, že zajímá i zákazníka. Mohu Vám v případě zájmu doložit knihu certifikátů o 30stranách včetně certifikace kvality ISO od České firmy Karde s.r.o. které jsem jakožto zástupce již dříve prodal cca za 100 mil výrobků přes svoji firmu. Víte kde nyní tato firma je? Rozkradená ,poslaná do insolvence a zrušená.A dám Vám ještě jednu otázku. Víte kdo za tyto výrobky dál nese zodpovědnost v našem státě a kdo musí dodržet pětiletou záruku? Prodejce, nikoliv výrobce. Omlouvám se s ohledem na tuto skutečnost je mne Vás nyní velmi líto. S pozdravem Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

Vložil Misme, 3. Listopad 2014 - 18:04

→ ČSN EN 1303(165191)

Vložil Petr Stropik (bez ověření), 26. Říjen 2014 - 18:10

Jsem potencionální zákazník na bezpečnostní dveře. Od diskusního fóra jsem moc neočekával, ale zapojím se jelikož mne tato diskuse nenechává chladným a pro potencionální zákazníky jsem zjistil během jen dvaceti minut telefonování v pátek a po proběhnutí pár emailů následující .Pan Vojta je skutečný zákazník firmy HTdveře. Tím vyvstává dotaz pro ,,janinkudvorak,, a ,,duchajz,, otázka- pohráli jste si i s touto myšlenkou, připustili jste tu možnost, že kromě pochvalných emailů ,které si sem i jinam píší pouze firmy, zde na fórum může napsat zkušenost i opravdový zákazník? Jeden telefonát do firmy HTdveře a zjistíte bez zaváhání, odkud dveře jsou, co je a co není skladem na co a jak dlouho budete čekat a že si můžete vybrat dveře jak protipožární tak bez požární vložky. Během chvilky máte na emailu zaslány veškeré certifikáty, aniž by jste zakázku uzavřeli co navíc na infolince vám to nezvedne sekretářka ,ale majitel společnosti. Po dotazu na sklad a skladové zásoby dostávám nabídku prohlídky skladu, které jsem zatím ale nevyužil. Dostávám také veškeré informace o výrobě, výrobci včetně odkazu na jeho stránky. Jeden telefonát v němčině mne ubezpečuje o tom,že firma HTdveře je opravdu již čtvrtým rokem obchodním zástupcem pro ČR poměrně velkého výrobce bezpečnostních dveří. Podívám li se na stránky www.htdvere.cz nikde na nich nevidím to, že by se prezentovali jako výrobci z čehož jsou osočování. Každý kdo tyto moje články čte, může udělat to samé jako já a ať mne pak zde na fóru obviní, že jsem lhář. Ale k problematice ,,janinky,, která nebude až tak janinkou a ,,duchajzovi,, který nebude až tak duchajzem. Jak jsem si všimnul a na tom se tedy asi všichni shodneme problém vůbec není v kvalitě dveří od firmy HT dveře a to si myslím, že bude ten největší problém Janinky a Duchajze. Dobře přejděme tedy k problematice protipožárnosti o které se tu debatuje. Od bytových družstev se dozvíte různé informace. Volal jsem náhodně na tři. Jednomu bylo vše jedno a bylo vidět, že úředníka zajímá jen jeho teplé místo na pohodlné kancelářské židli a že o problematice neví vůbec nic a bylo mne řečeno ať si dám dveře jaké chci. Druhé se zajímalo o dům, kterého se to týká a že na základě toho teprve může říct, jestli je potřeba mít protipožární dveře či nikoliv. Vše záleží totiž na tom jak a kdy byl dům kolaudován a s ohledem na požární zóny, únikové prostory ,výšku budovy apod.. Obecně tedy ten kdo uvádí, že je potřeba vždy a všude osadit dražší protipožární dveře tedy lže stejně jako ten, který řekne, že nikam není potřeba protipožární dveře dávat. Třetí družstvo a to ve mne začala vřít krev mne mělo tu drzost určit mi model a co více i výrobce (mám chuť podat protikorupční oznámení) Dále trvali na protipožárních dveřích aniž bych jim sdělil ,kde bydlím, jaké mám stávající dveře. Volal jsem tedy i na požárníky, kde mne bylo krátce řečeno, že norma a certifikace stávajících dveří se při výměně nových nesmí jakkoliv zhoršovat, ale že si lidi ve většině případech obzvláště pokud je byt v jejich osobním vlastnictví dělají co chtějí a to s ohledem na to, že cenově na dveře, které by tam případně opravdu měli mít v mnoha případech ani nedosáhnou. Z laického hlediska nechápu, že pokud si nechám stávající dveře, které mne shoří během pěti minut sloužit dalších 30let nebude to vůbec nikomu vadit, ale pokud si budu chtít třeba zítra dáti dveře nové budou o tom rozhodovat jiní, kolik za ně a jaký model si koupím. Paradoxně jsem volal i do pojišťovny a ty při uzavírání pojistných smluv a možných slev zajímá pouze taky jen bezpečnostní třída nikoliv protipožárnost. Co se týče mého bydliště zcela jistě nepotřebuji protipožární dveře a i kdyby nejsem si jist, že bych bytové družstvo po mnoha konzultacích na různých místech ještě vůbec akceptoval. Vyjímkou by byla rekonstrukce bytu na základě stavebního povolení či ohlášení. Poslední problematikou ,která je nám zde předhazována je původ dveří. K tomu jen krátce. České firmy by měli vsázet na prestiž,dlouholetou tradici,servisní zázemí,kvalitu nikoliv na plivání po výrobcích z jiných států.Zahraniční firmy a jejich zástupci co se jim dokáží vyrovnat, by se za tuto skutečnost neměli stydět. Lidí co mají ještě nějaké předsudky ubývá ,lidi co mají rozum se budou zajímat o důležitější aspekty. Už jen brambora, která je vypěstovaná u nás je opravdu česká ,ale jakékoliv výrobky zde vyrobené s českými součástkami nemají mnohdy ani z 1% nic společného.

Přesto je směle nazýváme českými výrobky a s předsudky je kupujeme v domnění, že jsme podpořili nějaký náš virtuální trh, který zde již min.20let není.Nákup dveří stejně jako jiní odkládám.Petr Stropík.

Vložil Peter Minárik (bez ověření), 25. Září 2015 - 14:28

Jak tak procházím fóra, je neuvěřitelné, kolik identit má pan Haltmar, kolik stihne napsat vět. Že k tomu ještě stihne prodávat dveře se jeví neuvěřitelné. Hodnota těchto diskuzních fór je opravdu zoufalá.

Vložil Haltmar Tomáš (bez ověření), 1. Říjen 2015 - 16:32

Pane Mináriku :) jsem dál než jste vy. IP adresa Janinkadvorak – zjištěna veřejně přístupná IP adresa Pavel Rada – zjištěna veřejně přístupná IP adresa Roman D – zjištěna veřejně přístupná IP adresa Hoj hoj – zjištěna veřejně přístupná IP adresa takto bych mohl pokračovat dál a dál (i u některých referencí konkurence)Jen jednu zajímavou IP adresu mám dohledatelnou a uloženu:) S ohledem na tyto skutečnosti byla již celá místnost,kde je napadána naše firma třeba již na portále emimino.cz smazána (což mne dnes i docela mrzí) Mohu zde plácnout,ke komu patří Vaše jméno ,která firma (firmy mají zájem na tom nás poškozovat) neudělám to. Nenechám se unést,dám tomu další čas a neudělám to i pro to ,abych někoho nepoškodil jen proto ,že jsem naštvaný, nebo jen tím, že si to myslím,, že na mne má spadeno. Nezabralo nás sestřelit tím ,že napíšete že prodáváme výrobky z Polska? Nezabralo to ,že nemáme v pořádku certifikaci ,kdy dnes to vlastně již nemůžete ani říct, jelikož jsou České? Nezabírá to ,že uvádíte, že lžeme i když na našich stránkách dohledáte historii a jsem schopen doložit i to ,že celý svůj život pracuji v oboru stavebních výplní a prošel jsem si opravdu celou výrobou, montáží a mám za sebou opravdu velkou zkušenost i praxi nejen za kancelářským stolem ,nejen u nás ,ale i v Německu, Rakousku, Rusku? Někdo na jiném portále vyzdvihnul ,že nejsem ING. a tím pádem nemohu kvalitně vézt firmu – myslím pan Rada to byl na portále emimino.cz :). Ani to u normálních lidí nezabralo? Nelžeme ani o protipožárnosti , jelikož to jasně máme napsáno na stránkách a na stránky jsem umístil již vše možné i nemožné co zákazník potřebuje tak ,aby to nebylo zavádějící a mám to již dnes napsáno přehledněji než konkurence (i když to třeba někoho odradí při nákupu dveří od nás).Nezabírá to je to pro Vás málo? Několikráte byla u nás kontrola ČOI, kde jsme prošli bez jakéhokoliv postihu (mohu doložit zápis)Nezabírá to ? Nezabírá ani to ,že anonymně napíšete ,že se dveře rozlepily byť nejsou vůbec lepené ? Zkroutily, kdy toto použitý materiál, konstrukce ani neumožňuje už s ohledem na použití v budovách oproti plastu a celodřevěných dveří? Co a k čemu se budete snižovat, jak dlouho budeme portály plevelit? Nečiní se tak již i z vaší strany kontraproduktivně? Nechcete se věnovat práci a vyhlásit klid zbraním:)Co teď čekáte ? Mám opět požádat spokojené zákazníky ,aby přispívali na diskusní fóra, jelikož i jich se to týká a podle Vás jsou všichni hloupí, že si koupili dveře od nás? Podle mne se Vám podařilo nám přibrzdit prodej.Nevím o kolik, no lidí co nesnáší výrobky z Polska ( a je jedno o jak kvalitní výrobky jde) je dost.Stačí se podívat na článek na seznamu v dnešním týdnu do diskusního fóra o tom ,že řetězec Globus převzali Poláci. Je jich podle vás málo? To se hold musíte domluvit s politiky ,aby ve zprávách bylo více reportáží o PL o potravinách – to na náš národ funguje dokonale a to dokonce tak ,že ani Čína a čínské výrobky nám tak nevadí :) Nevadí mne to, cílím na jiné zákazníky na ty bez předsudků ,na obyčejné lidi jako jsem já. Není mne dvacet, nepotřebuji rychle bohatnout, koupit si jachtu , chci dělat to co mne baví a to jsou dveře, prodej, obchod a celkově obor stavebnictví. Osobně se rád věnuji prodeji na Jižní Moravě. Nebude lepší ,když najdete v sobě tu sílu buď mne zastřelit ,nebo se domluvit na osobní schůzce a zastavit se k nám do firmy a vyříkat si určité věci? To Vám tak moc klesly prodeje, to Vás tak moje firma děsí? Prosím přemýšlejte o tom,není potřeba si vzkazy a výhrůžky tlumočit přes asociaci zámečníků (proběhlo nedávno), nebo přes diskusní fóra (probíhá s přestávkou dva roky). V jednom máte pravdu, reagování na toto vše mne stojí spousta času, zatěžuje mne to, unavuje a netěší mne se sem rozepisovat. Bylo by pro mne jednodušší udělat to co děláte ,zajít do internetové kavárny a odtud na nějakou firmu odkud vítr fičí že to je ,nakydat na všechny portály hnůj!!! Bylo by to tak nádherně jednoduché!!! Pokud je toto Váš cíl – daří se ,ale nic jiného :) S pozdravem Haltmar Tomáš jednatel HTdveře s.r.o.

Vložil janinkadvorak, 27. Listopad 2014 - 9:26

Všem místním chytrákům bych ráda napsala, že problém je v tom, že jsem dělala rekonstrukci bytu a v tom případě je podle platných norem mít každý vstup do bytové jednotky opatřený protipožárními dveřmi, když to napíšu velmi stručně. Družstvo si to kontroluje právě proto. A prodejci jsem se o rekonstrukci zmínila, nechápu, proč mi teda říkal, že protipožární dveře nepotřebuju.

Vložil Petr Stropík (bez ověření), 27. Listopad 2014 - 18:10

Místní chytrák Stropík vám nyní vzkazuje následující. Pokud jste dělala rekonstrukci bytu včetně ohlášení nebo stavebního povolení ,měla jste v něm jasně uvedeno jaké dveře si můžete do bytu osadit. Nepotřebovala jste tedy žádnou odbornou radu, stačilo si povolení k rekonstrukci jen přečíst ,ovšem pokud jste tedy nerealizovala rekonstrukci tzv. na černo !!Z toho co jste v předešlém nesmyslném příspěvku napsala vychází jen jedna skutečnost a to ta, že jste na protipožární dveře nechtěla termínově čekat. Teď už chápu vaši zoufalost, jelikož nemáte co by jste vlastně mohla vůbec reklamovat. V původním mém příspěvku jsem napsal, že nákup dveří odkládám, ale mou motivací této vaší ubohé diskuse bylo koupit si dveře právě od firmy HT a již je mám namontovány. Pokud by jste se do mne nenavážela ani bych to sem nepsal. Pokud si i všimnete, tak z jiných portálů byly vaše příspěvky již odstraněny a tím co jste nyní napsala jste u mne opravdu pouze hloupý zákazník pokud zákazník vůbec jste. Kdybych byl majitelem firmy HT a objevila by jste se po tomto co tu předvádíte u mne v kanceláři prolítnula by jste u mne zavřenými dveřmi. Toto je má osobní reakce na chytráka, kterým jste mne nazvala. Petr Stropík

Vložil levape, 27. Listopad 2014 - 18:39

Zajímavá odpověď, ve které píšete o ohlášení nebo o stavebním povolení a také o realizaci na černo. Stavební úřad u nás ihned poté co vstoupil do platnosti nový stavební zákon začal odmítat žádosti o stavební povolení a rovněž ohlášení s tím, že to není potřebné. Pokud nejde o zásah do stavebních konstrukcí a v panelovém bytu se vybourají veškeré příčky tak ohlášení ani stavební povolení není potřebné. Tak jaká černá stavba ?

Vložil Miguel De Sorentes (bez ověření), 3. Leden 2015 - 11:53

Zdravím! Nedalo mi, abych nereagoval na některá fakta ohledně rekonstrukce družstevního bytu v panelovém domě. V loňském roce jsem tuto podstoupil a jak je zde správně uvedeno, záleží na konkrétním bytovém družstvu (dále jen BD), jak se k této staví. Podle stavebního zákona není nutné ani stavební povolení, ani ohlášení, pokud v bytě nebude proveden zásah do nosných příček a bytové jádro bude splňovat účel bytového jádra (a jiné související podmínky, viz stavební zákon), jak už tu bylo řečeno. Pokud bude rekonstrukce prováděna bez těchto zásahů, není třeba ani vyjádření statika (které není zadarmo), bohužel, BD Rozvoj v UL na to má svůj názor a zprávu statika vyžaduje, přestože jsem na tyto skutečnosti upozornil (i zde je podezření na korupční jednání). Do debaty jsem však vstoupil i z toho důvodu, že jsem se rozhodl pro výměnu vchodových dveří za ty bezpečnostní od firmy HT Dveře. Věřit recenzím, které si většinou píší samotné firmy, je poněkud kontraproduktivní, stejně tak se v recenzích objevují i hlášky ne nepodobné těm, které jsem si přečetl i zde. Čemu tedy věřit? V prvé řadě věrohodnému korespondentovi, kterým chci být i já, proto sem přidávám svoji emailovou adresu – sorentes@seznam­.cz – pokud by mě chtěl kdokoliv kontaktovat. Tam si sdělíme telefonický kontakt a zavoláme si. Dveře a jejich výměnu jsem si objednal na zhruba polovinu ledna, poté sem přidám svůj příspěvek. Samozřejmě mám i já jisté obavy o serióznost jakékoliv firmy, která se u nás na trhu podbízí, ne všechny jsou totiž důvěryhodné, poctivé a za nabízenou službu odvádí adekvátní práci. S firmou HT Dveře zatím nemám žádné zkušenosti, ale jdu do toho i s vědomím, že dodané dveře jsou polské (ztratil jsem totiž důvěru v polské výrobky oprávněně!). Certifikáty beru s reservou, přesto doufám, že ne všechno polské je jen šmejd. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí budu dveře reklamovat, to je jisté a firma s tím patrně i počítá. Nechám se tedy překvapit a budu věřit firmě (a následně i odbornému posudku), že dveře budou splňovat deklarovanou bezpečnost. O této výměně poté budu informovat širou veřejnost nejen na tomto diskuzním fóru. Pro firmu samotnou to pak bude buď skvělá recenze, nebo propadák, který si na zeď nepověsí. Nebudu však předbíhat dějům budoucím a zůstanu v očekávání. Přeji všem jen to nejlepší a jedna prosba všem zúčastněným na závěr – pokud nedokážete komunikovat na úrovni, zdržte se diskuze. Závist, nízká kultivovanost a jistá podlost jsou česká specifika, dokažte světu, že začínáte být oduševnělejší společnost! S pozdravem Miguel De Sorentes z Ústí nad Labem.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".