Vložil lake, 27. Duben 2011 - 4:42

Pane rivr,

nechci Vás zklamat, ale pan Vilibald Zunt je známý zejména svým vlastním vynálezem – a tím je pojem „teplota tepelné stability“, což je kravina, kterou zaručeně nenajdete v žádné české ani evropské normě.

Zadejte si prosím do GOOGLE vyhledat pojem „teplota tepelné stability“ (včetně uvozovek) a přesvědčte se sám, kdo jediný na světě tento pojem používá a myslí to vážně. To, že žádná literatura ani žádný odborník či znalec tento pojem nezná, o něčem svědčí.

Vy sám pečlivě citujete jakýsi metodický pokyn jakéhosi ouředníka s výrazem „vnitřní minimální teplota zajišťující tepelnou stabilitu“, což je stejná kravina a Vy to vůbec netušíte.

Příklad textu pana Zunta o oné záhadné „teplotě tepelné stability“ je zde: http://www.portalsvj.cz/…tor-domu-svj#… Můj názor na jeho stať najdete pod uvedeným příspěvkem.

Bohužel od pana Zunta jsem – kromě fantazií o „teplotě tepelné stability“ – nikdy nečetl nějaký fakticky podložený materiál, o exaktních výpočtech nemluvě. Nyní tedy jen čekám, až autor úvodního příspěvku poskytne výpočet pana Zunta ohledně teplot v bytě tazatele, se zdůvodněním proč chce posunout přípustný rozdíl z 40% na 25%. Bude-li to mít hlavu a patu, panu Zuntovi se zde veřejně omluvím.

Ať už to dopadne jakkoliv, už dnes je jisté to, že pan Zunt je naprostým Neználkem v oblasti práva.

lake

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.