Záměna ceny domu

Vložil espinoza, 22. Červenec 2021 - 11:45 ::

Družstevník odkoupil do osobního vlastnictví domek, problém je, že družstvo má dva typy domků a kupodivu – „někdo se přehlédl“ a uvedl cenu za nesprávný typ domku. Rozdíl v ceně 300.000 Kč, ale vedení se bojí jít do sporu, že to k ničemu nebude – spíš se bojí, že vyjde najevo, kdo udělal chybu. Jak postupovat?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 22. Červenec 2021 - 16:10

  neznám tedy postup koupě domů od družstva, ale smlouva je snad dvoustranný právní úkon, a kupující cenu akceptoval a smlouvu podepsal, ne? tak o co jde?

  Vložil Justitianus, 22. Červenec 2021 - 12:54

  Odpověď jste dostala před pár dny: http://www.portalsvj.cz/…enske-schuze#…. Pokud jste to nepochopila, pak Vám není pomoci. Je zbytečné zde tapetovat příspěvky a ptát se znovu dokola na tutéž problematiku.

  Vložil espinoza, 24. Červenec 2021 - 8:47

  Justitianus: Pochopila jsem, jen nemůžu nic dělat – lidé se bojí, že soudem přijdou ještě o víc peněz a já sama nemám tolik, abych do toho šla sama. I tak díky za radu.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".