Vystehovani podnajemnika

Vložil Pev (bez ověření), 6. Srpen 2020 - 13:40 ::

Dobrý den chci se zeptat ja jsem vlastnik v dome mame 16 vlastniku jsme tedy svj.Jeden vlastnik nad nami pronajal byt podnajemnikum – ti jsou extremne hlucni a po nekolika urgencich se chovaji stejne zahajili jsme tedy prestupkove na meste a i policie 2× urugovala majitele aby se ztisili (kazdy den se vsim mlati a dupe jim dite ktere nechaji cele dny behat) uz to trva rok prestupkove rizeni ma byt za mesic a policie rekla ze jeste budou delat hluk tak vlastnikovi naridi vystehovani.I vlas­tnik a i podnajemci priznali na policii ze vedi ze delaji hluk.

Ted se predseda SVJ ( pritel toho vlastnika) rozhodl ze svola mimoradnou schuzi na reseni . ale ja uz to mam rozjednane s policii a s prestupkovym – otazka zni musim jit na tu schuzi kdyz se to uz resi ? nevim co chteji resit najednou kdyz to nikoho nezajimalo doted muzu se ohradit s tim ze na schuzi neprijdu ze uz to mame v reseni my s panem majitelem ?

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.