Znalecký posudek

Vložil SVJ Rokycanova, 16. Duben 2018 - 7:05 ::

Dobrý den, právník zastupující naše SVJ požaduje kvůli podání žaloby na developera (zhotovitele stavby) ohledně skryté vady na opláštění domu – špatná izolace mezi balkóny a zdivem a špatný technologický postup při stavbě balkónů – nedodržení všech izolačních vrstev – znalecký posudek.Dochází v bytech ke zvlhnutí zdiva v této oblasti.Vada se nyní po třech letech od kolaudace projevuje ve 4 bytech.Prosím o kontakty na koho se obrátit a jak postupovat. Děkuji Dostál Marek

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 16. Duben 2018 - 12:02

  Seznam soudních znalců vede MS ČR (i na intu), seznam je na všech soudech, též mají komoru.

  Vložil . (bez ověření), 16. Duben 2018 - 8:10

  Existuje seznam soudních znalců, tam najdete koho potřebujete. Se soudním zanalcem musíte před napsáním posudku problém probrat a zjistit, jaký má na problém názor.Váš právník postupuje samozřejmě velice dobře. Jedině posudek od soudního znalce přesvědčí soud, aby rozhodl ve váš prospěch. Upozorňuji vás, že developer může přeložit svůj vlastní posudek, který se nemusí shodovot s vašim. Dokazování pak bude pokračovat. Pokud je developer vyčůránek, tak vše bude protahovat, termín ukončení sporu a výsledek je nejasný.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".