zateplení půdního prostoru

Vložil Iva (bez ověření), 7. Březen 2019 - 12:47 ::

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na to, když bydlím v posledním patře tří patrového domu, kdy v bytě je zima a já zjistila, že prostor nad bytem t.j. půda není zateplená a já mám v bytě zimu a tvoří se mi tam plíseň. Mohu žádat po bytovém družstvu, zateplení tohoto prostoru abych měla stejné podmínky k bydlení jako mají ostatní? Platím do fondu oprav jako každý. nebo si musím půdní prostor zateplit sama, ale tím navýším cenu nemovitosti i pro ostatní vlastníky. děkuji za odpověď. Iva

  • zateplení

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Jarda_, 9. Březen 2019 - 10:13

Obvodový plášť tohoto domu je nebo není zateplen?

Když tedy půda není zateplená… spíše ny stálo za to zateplit strop, nad vaším bytem.

Vložil VN (bez ověření), 7. Březen 2019 - 15:42

který by se měl řešit. Nicméně situace by měla být posouzena přímo na místě. Bez konkrétní znalosti vašeho domu nelze žádnou radu pokládat za stoprocentní. Faktem je , že pokud bude správně zateplená půda i střecha, projeví se tento fakt pozitivně u všech bytů , neboť se zlepší tepelná pohoda v celém domě a jako dům byste měli ušetřit. Takže taková úprava může být ku prospěchu všem.

Vložil @ (bez ověření), 7. Březen 2019 - 13:08

Žádat můžete cokoliv. Nenapsala jste, zda jste vlastníkem, nájemníkem, zda je v domě svj nebo zda dům vlastní BD. Nenapsala jste, kdo spravuje dům. Vzhledem k tomu, že uvádíte ostatní vlastníky, tak byty jsou asi ve vlastnictví. Tak co tam dělá to bytové družstvo?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".