vyučtování , výše záloh

Vložil gimaster2@seznam.cz, 16. Říjen 2013 - 12:57 ::

Dobrý den,

Obracím se na Vás s dotazem.

  • je stanoveno zákonem do jaké doby výbor musí dodat zúčtování předchozího období po skončení ( měsíc dva tři )?
  • výbor stanovil provizorní rozpis záloh, které nebyly odsouhlaseny na shromáždění vlastníku. Odvolává se na platné stanovy. S zálohami nesouhlasím, jaké mám možnosti ?

Děkuji

  • rozúčtování služeb
  • vyúčtování správy

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Neználek' (bez ověření), 17. Říjen 2013 - 4:08

„…do jaké doby výbor musí dodat zúčtování předchozího období…“

  • pro TUV a TEP viz. §7/1 vyhl. 372/2001
  • pro ostatní služby – dle dohody ve Společenství
  • od 1.1.2014 viz. zák. 67/2013 – zákon o službách

„…S zálohami nesouhlasím, jaké mám možnosti ?…“

  • stanovit si je sám v souladu s Výměrem MF 1/2012 nebo viz. §4 ZoSL
  • od 1.1.2014 viz. zák. 67/2013 – zákon o službách

Neználek

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".