Výtah a pouzivani

Vložil Anonymous, 19. Duben 2018 - 19:02 ::

Dobrý den,ráda bych se zeptala na řešení otázky.Syn si při škole přivydělává roznosem letáku (na smlouvu,platí daně).2krat týdne mu firma složí letáky do vchodu,kde je on předá na vozík určený pro rozvoz,vyveze je do 10patra složí,a druhý den ,sveze zpět k vchodu a ven kde je rozdává do schránek.Pri maximálnim počtu letáku je to týdne 8cest výtahem (4krat dolů,4krat nahoru).Může nás kvůli tomu někdo z ostatních uživatelů výtahu omezovat?Jako že to nesmíme dělat,že platíme za výtah stejně jako ten kdo 5krat denně venčí psa,nebo kdo za celý den nejde ven?Děkuji za odpověď.Bendova

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 21. Duben 2018 - 0:49

  Nikolivě, jak jste na to omezování přišla? Vy jste si počet jízd odhlasovali?

  Vložil Vladimir B., 21. Duben 2018 - 0:30

  JE TO SKORO NEŘEŠITELNÝ PROBLÉM, u nás máme platbu za užívání výtahu nastavenu podle podlaží, přidání osob v bytových jednotkách neprošlo. Kolegá nechal naistalovat na výtah čipový systém , který je vyhodnocován a každý platí tolik co projezdí. Je to nákladnější investice a je to ale nejspravedlivější účtování.

  Vložil Chip (bez ověření), 21. Duben 2018 - 11:56

  „Kolegá nechal naistalovat na výtah čipový systém“

  Kolegá ochipoval doručovatele pošty, pečovatele, zalévače květin, návštěvy, řemeslníky, úklidovou službu a všechny další osoby, které používají výtah?

  Vložil Chip (bez ověření), 20. Duben 2018 - 21:23

  Můžete každého ochipovat, už se zde řešilo.

  Nezapomeňte na psy.

  Vložil .. (bez ověření), 20. Duben 2018 - 0:01

  Ne, nemůže.

  Vložil e325bx (bez ověření), 20. Duben 2018 - 4:11

  Ne mínusovači, ve službě výtahy nikoho omezovat nelze.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".