Všechny antény STA i Internet

Vložil KarelF (bez ověření), 2. Září 2013 - 23:23 ::

Dobrý den, pročetl jsem zde dost vláken, abych zhodnotil tuto problematiku do jednoho vlákna. Za prvé děkuji uživateli Lake za jeho velmi dobré příspěvky s kterými co se týká výkladu zákona lze souhlasit. Nestačím ovšem žasnout nad tím kolik SVJ a Bd dokáže vzít pilku do ruky a jde uříznout svému spolubydlícímu anténu na TV či Internet. Vidím, že SVJ a BD tedy jejich představitelé se domnívají, že jsou pány a vládci domů které spravují není tomu tak a upřímně stát se mne to, že mne to uříznete, ale ano tak jo a ani bych Vás nežaloval za způsobenou škodu a víte proč oplatil bych Váím tuto „sousedskou vstřícnost“ při jakémkoliv jednání kde je potřeba 100% souhlas, dům potřebuje půjčku na opravy jo smůla nemáte můj hlas. Pokud bych na to měl ještě bych si dokoupil pár bytů v domě, aby to bylo veselejší. jakékoliv jednání by pak bylo na nic a dům by šel do kytiček jen kvůli anténě. Je to zajímavá teze, ale já zase nerozumím tezi kdy ne každý je ovce která jde v houfu a ne každý prostě chce mít kabelovku třeba Vám na e-mail stačí někomu kdo pracuje z domova a potřebuje odeslat větší soubor již ne a vy mu prostě zakážete pracovat? Potrestal bych Vás po druhé pronajal bych za mrzký peníz byt nějakým extra nepřizpůsobivým spoluobčanům. Co uděláte? nic nic zvláště u bytu v vlastnictví. Přijdu na schůzi na podnájemníky se Vám vysměju nájem platím včas a vše s tím spojené, že něco zničili prokažte to nebo oznamte na Policii a jejda vy chcete půjčku na opravu střechy předsedova zatéká do bytu jejda, ale já s tím nesouhlasím zrovna ted mám moc placeního a 1000 Kč navíc na nájmu za půjčku a byt je také moc takže lituju, ale můj souhlas nemáte asi Vám předsedo poteče do bytu i na vánoce. Jo jo jak se do lesa volá tak se z lesa pár facek. Jinak milí předsedové a členové výborů zkuste uvažovat jako lidé nevíte kdy po tom co jste na něj vyrazili s pilkou budete potřebovat hlas a nebo jen zavolat záchranku či hasiče. Je totiž smutné když se vytrácí slušnosti mezi lidmi kteří vedle sebe bydlí. Pěkný večer.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Kolemjdoucí (bez ověření), 3. Září 2013 - 1:22

  Pokud platíte nájem, tak se vás rozhodování v SVJ netýká, to se týká jen vlastníků.

  Následující písmenka jste napsal ve střízlivém stavu: „Pokud bych na to měl ještě bych si dokoupil pár bytů v domě, aby to bylo veselejší. jakékoliv jednání by pak bylo na nic a dům by šel do kytiček.“???

  Vy se z nájemníka chcete stát vlastníkem, dokoupit několik bytů a dům poslat do kytiček???? Chtělo by to doktora, snad se to dá léčit.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".