Vodoměr umístěný v kuchyni za umyvadlem - údajně nepřístupný k výměně

Vložil Svatopluk Šroubek (bez ověření), 10. Leden 2018 - 20:10 ::

Dobrý den, Bývalý majitel bytu, který mám teď ve vlastnictví, si nechal umístit vodoměr v kuchyni za umyvadlo. Když mělo dojit k výměně vodoměru, instalatér mi sdělil, že se k vodoměru nedostane a údajně bude nutno předělat celou část kuchyňské linky včetně nového návrhu dispozic. Přitom vodoměr není zakrytý zdí, přístup k němu je, i když ten přístupový prostor je relativně úzký. Co v tomto případě dělat, když za údajně nevhodnou úpravu nenesu zodpovědnost? Mám zkoušet jiného šikovnějšího instalatéra, nebo se neobejdu bez stotisícové investice (bourání, přeorganizování celého vodovodu, nové vyzděni, vykachličkování, dřez a nábytek na zakázku dle.prostorových dospozic)? Předem děkuji za odpověď.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 10. Leden 2018 - 21:23

  Takže máte dvě možnosti, vyčerpejte napřed první, hledejte tedy šikovnějšího instalatéra. Pak přemýšlejte co s linkou. Co jiného chcete slyšet?
  Nepíšete jak ho tam dostal předcházející vlastník. Vím, že dostali vodoměry přes okénko necelých 20×20 cm, zazděná šachta na WC. Dovedu si představit, že tam šahali dva každý jednou ruku.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".