Už je mi jasné, proč lake tak brojí proti NOZ

Vložil ten,co ví ....... (bez ověření), 19. Únor 2014 - 9:48 ::

Jedná se o platby za vlastni správu. Jeho papá a dva statutári si totiž vypláceji neskutečně vysoké odměny. Za rok si vyplatí víc, než jim nabyde FO. A po „novu“ budou muset tyto platby vybírat odděleně. Do r.2013 čerpali z dlouhodobých zaloh, do kterých se přispívá podilove. Takže nebude snadné nadále „stahovat“ vlastníky. Teď už jim bude lépe vidět do karet. Chudáčkove.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil správce předseda (bez ověření), 19. Únor 2014 - 14:47

  A mě bylo divný, že pod sekcí „legislativa“ se jaksi pozapomnělo uvést NOZ. To bude takové nechtěně zákonné děcko.

  Vložil Karel IV. (bez ověření), 19. Únor 2014 - 11:30

  by takový ptáček už byl v koši a ve Vltavě. Z Preslovy ul. je to kousíček. Už několikrát byl upozorněn, že se má chovat slušně, zvlášť, když ho web živí. Nebo si vážení abonenti myslíte, že sedí celé dny u compu z lidumilství? Ále kuš. Tak se ho tolik nebojte. On Vás potřebuje k životu.

  Vložil sousedka ze Smíchova. (bez ověření), 19. Únor 2014 - 10:09

  Bude se mazat! Ale pravdu nelze zprovodit mazáním.

  Vložil sousedka ze Smíchova. (bez ověření), 19. Únor 2014 - 10:04

  I jeho familii. Pijavice.

  Vložil ten co nic neví (bez ověření), 19. Únor 2014 - 9:57

  Ještě vás to baví? Víte, že nám do toho víc není a vám taky ne.

  Vložil Habakuk (bez ověření), 19. Únor 2014 - 10:00

  Srazim lakovi svatozář. Za tu jeho asertivitu. NEOPODSTATNENOU!

  Vložil Habakuk (bez ověření), 19. Únor 2014 - 9:56

  No, to jsou věci. A skoro-pravnik má stažené pozadí.

  Vložil rancupka, 19. Únor 2014 - 10:41

  Chudáčci jste Vy. Taky se mi nelíbí jak pořád bazíruje na „fondu opravy“(bohužel je to vžité), ale na rozdíl od Vás, ví o čem mluví, poradí, přihodí odkazy apod. Možná Vám vadí, že je chytřejší jak Vy.

  Vložil ANTILAK (bez ověření), 19. Únor 2014 - 11:29

  Kéž by to tak byla pravda. Ale není. Bludů tady napsal asi tak na 5 kilometrů. A vždycky, když je usvědčen z toho, že lže nebo z neznalosti a hladu kecá nesmysly, tak zaleze, neprudí a a dokonce ani nemaže. Viz toto vlákno.

  Vložil Habakuk (bez ověření), 19. Únor 2014 - 11:08

  Máte strach, že vás zablokuje? A chytřejší? To je každopádně. Jenže na každé,(i chytré) prase se někde vaří voda.......

  Vložil Karel 5 (bez ověření), 19. Únor 2014 - 11:33

  Co mě uklidňuje, že přibývá lidí, kteří mají zásadní výhrady vůči současnému stavu práva ve věci SVJ. Je nutné ty rádoby uliční výbory dostat pod trestní a hmotnou odpovědnost, volba výboru bohužel nic neřeší a většinou je zmanipulovaná. Samozvané výbory pak na odměnách a dalších prebendách obírají majitele bytových jednotek, pokud tomu tak není, tak se jistě nemusí té trestní a hmotné odpovědnosti bát. A rychle mě mínusujte, tím to jenom potvrzujete. Styďte se.

  Vložil Franta Flinta z Motyčína (bez ověření), 19. Únor 2014 - 14:28

  měl bych k Vám „Karle pátej“ jeden skromnej dotaz. Jak vůbec jste se chtěl vyjádřit? K čemu ty Vaše myšlenky směřovaly? Pochopil jste mě nyní? Jde o to,zda-li jste mě nepochopil,že zde byla jistá kritika vůči Lakemu a jeho prebendám spolu s dalšími dvěma statutáry a Vy přitom sám „snad“ kritizujete tyto „samozvané výbory“,kteří následně obírají majitele bytů. A proč se tedy vůbec ohrazujete proti „mínusovačům“? Navíc sám poukazujete na ten dnešní „bordel“(asi Vámi myšlen NOZ)když sám uvádíte,že je nutné tyto „uliční výbory dostat pod trestní a hmotnou opovědnost“. Takže co vůbec chcete? Na jedné straně Laka obhajujete a na druhé straně jej kritizujete. Víte vůbec ještě jak se jmenujete? Hašašíra či jak?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".