stavební úpravy

Vložil Radim K (bez ověření), 26. Duben 2018 - 16:04 ::

Dobrý den, mám dotaz. Nedávno nás vytopili sousedi jelikož jejich voda je v dezolátnim stavu a není s něma absotutně žádna rozumná řeč. Teď přemýšlí že udělají novou přípojku , jenže tu chtějí vést přes můj byt který jsem si teď po jejich vytopení opravil.Jejich stará přípojka tudy vede. Chci se zeptat jestli je musím pustit do bytu aby mě ho zase celý rozbili kvůli jejich vodě. Nebo můžu prostě říct byt je můj veďte si to kudy chcete ale do svého bytu vás nepustím?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil JarekSVJ, 27. Duben 2018 - 18:48

  Radime – málo informací… jste SVJ, víš co je prohlášení vlastníka?

  Vložil Radim K (bez ověření), 27. Duben 2018 - 19:44

  Zdravim, těd se to nějakým podle mě už zdlouhavým způsobem převadi do osobniho vlastnictví takže zatím jsme najemníci.Ač je mi to trapné nevím co je prohlášení vlastníka. Vůbec se tady v těchto věcech nevyznám. Napsal jsme to tak jak to je. Kdyz mi dáte nejake info nebo radu budu jedine rad.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 28. Duben 2018 - 8:35

  Zdravim, těd se to nějakým podle mě už zdlouhavým způsobem převadi do osobniho vlastnictví takže zatím jsme najemníci.
  Úžasně se mýlíte, zaspal jste dobu, od pádu komuny žádné osobní vlastnictví už lééta neexistuje. Takže vám nikdo převede nic. Nepíšete, kdo je dosud vlastníkem domu. Pak si nastudujte OZ, část Bytové spoluvlastnictví. Pokud nejste vlastník bytu (upravoval jste cizí byt), rozhoduje vlastník domu. Nějaký soused nerozhoduje. Otázkouje však je, jaké jsou možnosti úpravy. Nepíšete, jak je to u jiných bytů.

  Vložil Dotaz (bez ověření), 28. Duben 2018 - 6:41

  Jsi zapsán v katastru jako vlastník, když tvrdíš, že byt je tvůj?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".