spolecne prostory

Vložil 66v, 3. Září 2018 - 12:29 ::

Zdravim,jsem predsedou vyboru SVJ a resim uzivani spolec.prostor. Clen vyboru uziva spol.prostory,sklep k uskladneni dreva a na schodisti si uzamknul prostor 2×1m.Probehla protipozarni kontrola,do zapisu bylo zapsano,ze spolec.prostory musi byt volne,napr. pri zasahu hasicu.Clen vyboru odmita spolecne prostory vyklidit ,z kterych neplati SVJ ani korunu,takze je uziva na cerno! Moje dotazy:

 • pokud by se nam ho nepovedlo presvedcit k vyklizeni prostor a byl by o tom zapis ze schuze,muzeme v pripade kontroly hasicu a vymereni pokuty zadat o uhradu jen tohoto clena,anebo by jsme museli pokutu hradit vsichni?

tento clen se chce pisemne zavazat,ze v pripade pojistne udalosti nebo pozarni kontrole bude pokuty hradit jen on,je takovy postup mozny a co by muselo prohlaseni obsahovat? dekuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil kroupa (bez ověření), 3. Září 2018 - 13:42

  Chcete řešit blbiny. Člena prokazatelně vyzvete k vyklizení do určitého data a když tak neučiní vyklidíte nebo necháte vyklidit prostor na jeho náklady.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".