Společné prostory

Vložil SVJ 2564 (bez ověření), 21. Červen 2018 - 9:22 ::

Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou ohledně jednoho nájemníka. V loňském roce koupil pán byt v 1.patře. Předělával ho a pojistky, který má každý vlastník uvnitř v bytě umístil proti výtahu vedle svých dveří a zvonku do bytu. Dále si tam umístil hodiny od čezu, které máme všichni ve stoupačce v rohu v plechové skříni. Nechce se s námi bavil, povolení jsme mu žádné nedávali. Můžeme poprosit o radu co s tím.Velice děkuji

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil JarekSVJ, 21. Červen 2018 - 12:18

    Základní pojem : nájemník nebo vlastník . Každé rozumné stanovy obsahují jak se nakládá se společným prostorem , společný prostor určuje listina zvaná Prohlášení vlastníka. Pokud dotyčný nejedná podle stanov a svévolně zasahuje do prostoru, který je ve společném podílovém vlastnictví a nepomáhá ústní , písemná domluva samozřejmě nejlepší vše „posvěcené“ shromážděním – což je nejvyšší orgán SVJ je potřeba se obráti na soud se žalobou.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".