společná televizní anténa

Vložil Lenka D. (bez ověření), 18. Červen 2018 - 19:53 ::

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, zda výbor SVJ může bez souhlasů (bez hlasování) majitelů zrušit společnou domovní TV anténu (za kterou se neplatí) a nahradit ji anténou zpoplatněné kabelové televize?

děkuji za opověď

  • prohlášení vlastníka
  • §1169 odst.2/89/2012Sb.
  • 100% souhlas vlastníků

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil JarekSVJ, 18. Červen 2018 - 23:26

Ne nemůže, viz. vaše stanovy a i když v nich asi není ke škodě zmínka o STA tak STA je společná část domu a určitě tam máte alespoň něco co se týče zásahu nebo oprav společných částí a určitě to není na svévůli výboru.

Vložil . (bez ověření), 18. Červen 2018 - 20:05

Ne, nemůže.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".