špatné hospodaření

Vložil ikenka, 5. Březen 2013 - 8:55 ::

Dobrý den, přišla jsem na jednu věc. V roce 2009 byli provedeny práce tzv jako a uhrazeny ze společných peněz SVJ. Chtěla bych se zeptat zda se dá podat nějaká žaloba nebo kam se odvolat i když to už bylo v roce 2009? Díky I.

  • vyúčtování správy

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Šárka1 (bez ověření), 5. Březen 2013 - 9:37

Již jsem Vám odpověděla v dalším Vašem příspěvku. Jinak jak víte,že to bylo jako ??? Dále máte kontrolní komisi ? Ta má možnost si vyžádat veškeré účto a nahlížet do něj. Pokud komisi nemáte,navrhněte ji (odkaz zde najdete taky) a běžte do ní a hned řešte. Jsou to totiž jen Vaše peníze a pokud lidi jsou jak ovečky je to těžké…Podává se první trestní oznámení a dále musíte Vy dokázat co je špatně,padělky faktur či špatné hospodaření výboru. Jinak dělá Vám účto správcovská firma,písemně vyzvěte,aby předložila zprávu o hospodaření,ně­jakou uzávěrku,plány do budoucna atd. prostudujte na co máte nárok vidět a jednejte.Já to měla lehčí,byla jsem hned navrhnuta jako nový předseda a mohla jsem do účta kouknout a řešit.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".