škody v bytě při revitalizaci

Vložil majitel bytu (bez ověření), 12. Červenec 2018 - 9:51 ::

Dobrý den, u nás v domě (SVJ) probíhá výměna výtahu a dlažby mezi byty. Během odstraňování dlažby mezi jednotlivými byty sbíječkou (mohutné otřesy)došlo v mém bytě, konk. v koupelně k popraskání obkladů (2 kachle zcela zničeny)a v kuchyni vypadaly spáry mezi kachličkami. Zajímalo by mne, kdo odpovídá za škodu? Vše jsem nahlásila a mám zdokumentováno, nikdy jsem nemusela nic ohledně obkladů řešit. Zástupci firmy, která má odstraňování dlažby na starosti,tvrdí, že rekonstrukce naší koupelny měla a má nedostatky, následkem kterých došlo k této škodě. To si ovšem nemyslím, neboť 16 let jsme neměli jeden jediný problém až nyní. Koupelna byla řádně zkolaudována. Předem děkuji za odpověď. M.T.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil MartinII, 12. Červenec 2018 - 14:32

    Odpovědnost za škody by měla řešit smlouva (o dílo dle NOZ), kterou s dodavatelem sepsal výbor s dodavatelem na základě pověření shromážděním. Obraťte se na výbor, protože protože vy jste smlouvu s dodavatelem neuzavíral.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".