Reklama ve výtahu

Vložil Lachumc (bez ověření), 25. Září 2018 - 2:43 ::

Zdravím zde http://vytahovatelevize.cz/… je zajímavý byznys. Ještě zajímavější jsou slogany:

 • Obsáhněte stovky reklamních ploch
 • Vytvořte obří reklamní kampaň za zlomek ceny venkovních reklam
 • Marketingová masáž (každý člověk uvidí vaší reklamu minimálně 2× denně)
 • Nemožnost přehlédnutí díky ideálnímu umístění ve výtahu
 • Díky interaktivnímu médiu vzbuzuje reklama více pozornosti než tištěná
 • Dostupnost 24 h denně, 7 dní v týdnu
 • Nasazení reklamy ihned
 • 100% efektivní reklamní kampaň (můžete působit obrazem i zvukem)
 • Vaše reklama se neztratí v záplavě reklamního smogu ve městech
 • Šetříte životní prostředí (namísto papíru pouze obrazovka a reproduktory)
 • Vaše reklama bude mít přesné zacílení na obyvatele tohoto města

Nevím jak to je v jiných městech, ale pokud to někdo víte/umíte…

 • můžete říct, zda byste souhlasili aby ve Vašem domě podnikala něco jako tato VTV – a ve výtahu na Vás permanentně útočila např. zelená-Alza-svině nebo T-Debajl nebo vložky & ponožky … (chápu, že jsou SVJ pronajímající venkovní plochu aby se finančně napásli tím, že otráví venkovní prostředí reklamním smogem a otráví všechny okolojedoucí a okolojdoucí, ale že by někdo souhlasil s tím aby byl otravován ve svém domě?)
 • můžete spočíst, kolik by asi měla stát taková reklamní plocha (resp. kolik si má říct SVJ kterému to budou chtít vnutit), když je určena k teroru třeba jen několika málo lidí (jeden vchod (20–25 osob) ⇒ jeden výtah ⇒ jedna reklamní deska) – kucí společnický jsou z Chomoutova ale mohli by působit i v satelitních vidlákovech (Most, Kadaň, Litvínov, …)
 • jak se takový příjem z reklamy rozděluje mezi vlastníky resp. obecně: může společenství něco pronajmout a pak rozhodnout o spravedlivém dělení (např. ty na schůze nechodíš – dostaneš polovic a ty zase prudíš – tak nedostaneš nic …apod.)
 • co by měl udělat vlastník který z reklam blyje? Musí mu stačit nohy napumpované sváčou od maminy a chodit bude už jen pěšky…?
  (co dát ty reklamní displeje i tam :ó) )

díky za košaté názory

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Marketingová masáž na Vašem WC (bez ověření), 13. Únor 2019 - 20:25

  Nainstaluji podobnou progresivní službu na Vaše WC. Zn. Levně.

  Marketingová masáž (každý člověk uvidí vaší reklamu několikrát denně)
  Nemožnost přehlédnutí díky ideálnímu umístění na WC
  Díky interaktivnímu médiu vzbuzuje reklama více pozornosti než tištěná
  Dostupnost 24 h denně, 7 dní v týdnu
  Nasazení reklamy ihned 
   …

  Extra bonus navíc: Pány usadí!

  Marketingová masáž na Vašem WC

  Vložil Vlastník bytu (bez ověření), 13. Únor 2019 - 15:00

  „A to nejlepší by bylo, že by Vás museli poslouchat a nemohli by odejít!“

  Podobou torturu zavedl třeba Kaufland.

  Vložil VÝTAHY SERVER -..., 13. Únor 2019 - 13:43

  Dle našeho názoru výborný nápad. Majitel výtahu získá příjem který mu pomůže s náklady na servis výtahu a zadavatel reklamy získá lidi, kteří nemůžou utéct. Oboustranně výhodné. Jen si nedovedeme představit jak bude televize v kabině výtahu zapojena. Výtahářské normy jednoznačně odmítají instalaci produktů třetích stran do zařízení za které odpovídají. A není se čemu divit, výtahy vozí lidi. Vzhledem k tomu, že tento projekt na svém webu v sekci „Ceník“ neuvádí žádné ceny a nikde tam ani nenajdete za co by vlastně chtěli zaplatit (transparentní seznam výtahů včetně jejich umístění atp.) si myslíme, že se jedná jen o jakýsi průzkum trhu. Tedy „coby-kdyby“…

  Vložil REVRES ÝHATYV (bez ověření), 13. Únor 2019 - 19:38

  …neodmítají instalaci produktů třetích stran, je li jedním z jednatelů VytahovaTV jednatel místní výtahářské firmy, která je na místním hnojišti hegemonem.

  …majitelem výtahu, jsou oběti výtahové reklamy a jen jejich apetit koupit nějké produkty z blytko-reklam ve vlastním domě, směrovaná na ně samé, by mohla zvýšit příjem z reklamy. Pokud na mne z obrazovky vyskočí „zelená-Alza-svině nebo T-Debajl nebo vložky & ponožky …“ nepochybně nebudu mít klid, dokud nevykoupím místní pobočku Alzy, všechny telefony v T-Debajlu a … si doplňte sám.

  PS: „SERVERSKEJ VÝTAHU“ nepiš sem, protože nemáš v hlavě mozek ale jen l.jno.

  Vložil VÝTAHY SERVER -..., 20. Únor 2019 - 13:20

  …no po opakovaném přečtení našeho a Vašeho příspěvku opravdu nevím kdo z nás má v hlavě „l.jno“. I tak se ale pokusíme na Váš neseriózní anonymní příspěvek reagovat seriózně.

  My souhlasíme s Vaším názorem že úroveň některých reklam a jejich nekonečné opakování může být k nevydržení a dokonce i s tím, že každý kdo pojede ve výtahu s televizí na které tyto reklamy poběží je oběť, ale…

  Naše hodnocení „výborný nápad“ hodnotilo pouze myšlenku. Konkrétně tedy tu, že toto zařízení dostane majitel výtahu zadarmo a následně mu to bude generovat i peníze na servis výtahu který by jinak musel platit. V případě SVJ pak tímto majitelem jsou přímo ti kdo tím výtahem budou jezdit a tak se mohou svobodně rozhodnout mezi výtahem bez reklam kterému musí platit servis a výtahem s reklamou který si na servis sám vydělá.

  Vaše tvrzení že jeden z jednatelů výtahové televize je zároveň jednatelem výtahářské firmy je myslíme nerelevantní. I kdyby tomu tak bylo, tak jednatel výtahářské firmy není majitelem výtahu (takže o umístění vůbec nerozhoduje) a možné úpravy výtahu se řídí platnými normami a právními předpisy (nikoliv jeho nápady).

  Vložil Vlk (bez ověření), 26. Září 2018 - 8:41

  Dobrý den, nebuďte nelida ;-) každý se musí nějak živit. A v dnešní „elektronické“ době logicky vznikají nová odvětví, která z pohledu starších generací produkují i nevšední způsoby obživy. Z Vašeho dotazu usuzuji, že jste SVJ, a tak o tom zda reklamu ve výtahu ano či ne, se musíte rozhodnout v souladu se stanovami SVJ, které jste si schválili pro Váš dům. Buď rozhodnutí o tom máte v kompetenci pouze výboru nebo shromáždění SVJ. Kolik by taková reklama měla stát je pouze na dohodě mezi poskytovatelem výtahu a provozovatelem reklamního zařízení. Takže zase stanovy a kompetence buď výboru nebo shromáždění SVJ. Ohledně rozdělení příjmu za pronájem výtahu za účelem provozování reklamního zařízení – existuje několik možností: např. příjem se celý převede do tzv. fondu oprav, nebo se na konci roku rozdělí mezi členy SVJ (buď všem stejně, nebo podle toho jak kdo přispívá na výtah – někteří v přízemí třeba výtah nevyužívají je blokován čipem a ani na něj neplatí). Ale to je opět dle Vašich stanov buď kompetence výboru nebo shromáždění SVJ. A co se týče vlastníka, který reklamu nemusí – ať jezdí ve výtahu otočený zády k ní a prsty si zacpe uši. :-))

  A s těmi satelitními vidlákovy, prosím, opatrně, jinak by si zde diskutující mohli myslet, že u Vás v obci to taky nebude žádný „smart aleck“.

  Hezký den Vlk

  P.S.: To umístění reklamy na schodiště taky není špatný nápad.

  Vložil asi tak (bez ověření), 25. Září 2018 - 7:39

  Reklama v žádném případě. Občas se nám stane, že nám nějaký reklamní blb nalepí na naše nové vchodové dveře nějakou svoji stupidní reklamu. Okamžite ji sundáváme. Ať si své reklamy lepí na své sloupy. U nás v domě ani na domě ten stupidní hnus nemá co dělat. Ani kdyby nám někdo sliboval zlaté prase. Ať si svoje zlaté prase sežere sám i s tou svoji přiblblou reklamou. To stejné jsou reklamní letáky a jejich roznáška do domu. Prý na ně má člověk nárok! Některý hus vám nacpou přímo do schránky. Pak se to všude válí, protože každý to okamžitě vyhodí. To je mrhání přírodou, energii, zdroji, prostě vším. Ale je to dobrý kšef, tak se to dělá, všichny vyrábí reklamní letáky. TO je holt ta spotřební společnost, která se řítí k zániku. Chtěl jsem napst do ř.ti.

  Vložil Ajša, 29. Září 2018 - 5:02

  Reklama ve výtahu, pokud není odhlasovaná většinou, tak bych jí strhla. Na schránku dát: Nevhazujte letáky a být v klidu. S čím nemohu hnout, to mne nebude připravovat o nervy :-)

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".