Recenze/zkušenost

Vložil Jan (bez ověření), 23. Říjen 2017 - 18:32 ::

Dobrý den všem. Nemáte někdo zkušenost s touto firmou? -Švamberk.com, SE-, zabývá se dotacemi, revitalizacemi apod. nejen bytových domů. Důvodem dotazu je, že nám byla doporučena jedním vlastníkem bj., za účelem revitalizace našeho domu, ale nemáme reference. Dík.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil janica, 24. Říjen 2017 - 11:25

  Pro naše SVJ firma zpracovala žádost o dotaci IROP (16.výzva),ex-post, kterou jsme dostali. Týkala se zateplení. Jednání s panem Švamberkem bylo slušné, byla uzavřena smlouva o zastupování. Osobně přijel, probrali jsme, co bude potřebovat k žádosti, podepisovali jsme různé dokumenty. Pak jsme komunikovali mailem nebo telefonem. Dokumenty jsme buď skenovali nebo se mohou poslat poštou na adresu firmy. Doporučuji. Má za sebou řadu úspěšně vyřízených dotací z programu Panel, Zelená úsporám,..Mají i webové stránky.

  Vložil SVJ Podlesi (bez ověření), 31. Říjen 2017 - 16:17

  Nám osobně nejvíce vyhovovala firma Toman finance z Ostravy. Funguji ale po cele rebublice. Osobně přijeli, zodpověděli dotazy, nabídli nám několik nabídek na financování tak, aby jsme nenavysovali fond a momentálně s námi řeší i IROP. Zatím tedy bez problému a hlavně zadarmo. Volali jsme i na reference, co mají na stránkách a všechny byly kladné. Podívejte se na jejich stránky. Www.tomanfinance.cz

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".