problematika duševně nemocných

Vložil Václav Buchta (bez ověření), 14. Srpen 2019 - 7:39 ::

Dobrý den,

rád bych nabídl informace o Terénním týmu Podpory bydlení, který v Brně pomáhá lidem s duševním onemocněním a zároveň jsou nějakým způsobem ohroženi na bydlení. Pomáháme tam, kde nás například osloví sousedi nebo bytové družstvo, abychom pomohli s člověkem, který vlivem duševního onemocnění narušuje sousedské vztahy, shromažďuje věci v bytě nebo neplatí nájem. Mohu se tedy obrátit na někoho, kdo by mohl například informativní email rozeslat do jednotlivých SVJ v Brně, nebo lze někam zaslat informace a kontakty, které by mohly být na tomto portále zveřejněny? Předem díky za odpověď.

Václav Buchta, DiS. metodik Podpory bydlení Práh jižní Morava, z. ú.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Soused osoby trpící duševní poruchou (bez ověření), 17. Srpen 2019 - 19:58

  „pomohli s člověkem, který vlivem duševního onemocnění narušuje sousedské vztahy“

  Vážený pane diplomovaný specialisto,

  máme v domě člověka, který vlivem duševního onemocnění narušuje sousedské vztahy, přesně jak píšete. Není jasné, zda a jak můžete pomoci. Problém je v tom, že na stránkách www.prah-brno.cz píšete, že musí jít o dobrovolnou a aktivní spolupráci klienta. V našem případě Váš potenciální klient nemá na svou poruchu náhled, což je součástí jeho poruchy, tudíž spolupracovat nebude. Zvenčí se jeho chování osobám v jeho okolí jeví tak, jako by cílem jeho života bylo právě narušování sousedských vztahů. Je v takovém případě nějaké řešení?

  Dá se najít pomoc poskytovaná pro osoby trpící duševní poruchou, obtížné je najít ochranu před jednáním osoby trpící duševní poruchou. Vy takovou pomoc podle svého sdělení nabízíte. Děkuji za ni.

  Soused osoby trpící duševní poruchou

  Vložil Anonymousss (bez ověření), 14. Srpen 2019 - 13:37

  Mám pro Vás klienta, bývalého předsedu výboru SVJ s IČ 267 99 341, který škodil SVJ, až musel být odvolán. Je to popleta, který zde vystupuje jako anonim. Stačí nahlédnout do sbírky listin tohoto SVJ.

  Vložil anonim (bez ověření), 14. Srpen 2019 - 18:08

  Je pravdou že jsem byl odvolán z funkce předsedy v roce 2010 a to z důvodu, umožnění uzavření úvěru u stavební spořitelny Wustenrot a.s. v částce 120.000.000 Kč., přesto že jsem v sdružení vchodu domu Nedvědova 361/9 v Olomouci měl v roce 2010 na účtu jmenovaného vchodu domu Nedvědova 361/9 ccc 800.000 Kč. s platbou do FO pouze 10Kč./m2.

  Nyní je na účtu ccc 450.000 Kč.s plat­bou 28Kč./m2, který se nezakládá na pravdě.

  V dnešní době je vedeno šetření u Okresního soudu v Olomouci a to z důvodu, že v roce 2017 bylo na mou osobu podáno trestní oznámení, které výbor uzavřel smírem, proti kterému budu podávat do tří let od právní moci usnesení o schválení smíru.

  Poté došlo správcem nemovitostí ze dne 12.8. 2019 k údajné " Dohodě o vyrovnání ze dne 5.1. 2018 ", které se nezakládá na pravdě a to z důvodu že nebyl přijat soudem požadavek ohledně výslechu svědka !

  anonim

  Admine nemazat

  Vložil JaVa, 14. Srpen 2019 - 17:20

  Do listin SVJ, s IČO 267 99 341, jsem na Vaše doporučení „nahlédl“. A doporučuji to každému,kdo se chce přesvědčit o tom,kam až se někteří „statutáři“, odváží jít se svojí „lidovou tvořivostí“.

  Pokud máte k dispozici Prohlášení vlastníka k budově,dejte ho prosím, zde k nahlédnutí,a­bychom se mohli přesvědčit ,jak je to s tím „sdružením třech vchodů v jednom SVJ“ a vedení jejich oddělených/sa­mostatných účetnictví.

  Děkuji předem a přeji Vám hezký zbytek dne.

  JaVa

  Vložil anonim (bez ověření), 14. Srpen 2019 - 18:16

  Je možnost dodat " Prohlášení vlastníků z roku 1999 " a " Platné stanovy našeho společenství z roku 2002 ",kdy v roce 2016 došlo k změně stanov a to tím : zvoleny jsou volební a mandátové komise ale chybí kontrolní komise!!!

  Pokud dodáte svou emailovou adresu, není problém doat dané dokumenty.

  anonim

  Vložil JaVa, 14. Srpen 2019 - 19:02

  Pane Š…,možná by pro Vás bylo vhodnější, se na tomto webu nejprve zaregistrovat a pak budete mít možnost komunikace i s námi ostatními registrovanými.

  P.S. Mimochodem ten pan „Špajs“,to je opravdu síla.

  Přeji Vám hezký zbytek dne.JaVa

  Vložil anonim (bez ověření), 15. Srpen 2019 - 5:11

  Vážený(á) JaVa.

  Dnes jsem se pokusil o přihlášení, jak jste sdělil(a) a bylo mé osobě sděleno, že daný portál SVJ.cz , není zajištěn !!!!!!!! ¨ Z daného hlediska jde o stejné jednání jako s výborem SVJ a správcem nemovitostí SNO a.s.

  Nejde pouze o pana Špajse jak sdělujete, ale o SNO a.s. které je akciovou společností Magistrátu města Olomouce.

  Tímto končím veškerou komunikaci s daným Portálem SVJ.cz

  Můžete opětně uvádět uživatelé v omyl.

  anonim

  Admine nemazat

  Vložil Anonymousssss (bez ověření), 15. Srpen 2019 - 5:56

  Ale jedná se o nemocného člověka trpícího minimálně bájnou lhavostí, takže se moc netěšte. Ostatně podobný slib ze stejného SVJ zde padl někdy v roce 2012. Skutečně stojí za to si přečíst zápisy ze shromáždění, které ho vykreslují jako dezorientovaného popletu, který nic nechápe a neumí se chovat. Lituji jeho sousedy.

  Vložil anonim (bez ověření), 15. Srpen 2019 - 12:21

  Je nutnost sděli že s duševně chorým musí jednat šegtrně a jemu neodporovat „Aninymousssss“.

  Vy máte zápisy s konaných shromáždění od roku 2010 ,když nejsou ani ve Veřejném rejstříku členko výboru SVJ od roku 2010 do roku 2016 a její přisluhovači.

  Já též lituji vlastníky našeho společenství, kteří platí do fondu oprav částku, která se nezakládá na pravdě z „Evidenčního lustu vlastníků“ 2007.

  Anomousessss držím Vám palce k brzkému vyléčení z vážné psychické choroby.

  anonim

  Vložil Anonymousssss (bez ověření), 15. Srpen 2019 - 12:33

  Zase se ukázalo, že anonim je lhář. Nejen že si vymýšlí, že jejich SVJ má/mělo úvěr 133 mil. Kč, ale sliboval, že končí veškerou komunikaci s tímto portálem. Což evidentně neplní. Proto žádám admina, aby lži a bláboly anonima důsledně mazal. Děkuji, všem se uleví.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 14. Srpen 2019 - 17:37

  no ten novej výbor teda taky stojí za to :-)

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".