prasklý odpad ve společné části

Vložil Kateřina (bez ověření), 7. Červen 2018 - 22:33 ::

Sbírám zkušenosti, jak nejlépe opravit … praskl nám odpad ve společné části někde pod přízemním bytem a splašky tečou do šachty. Je nutné to opravit. Jednu opravu jsme na tom už dělali. Vlezl člověk dolů do šachty a dostal se až k opravovanému místu. Jenže po dvou měsících se závada objevila znova na jiném místě, kam už se takto nedostaneme. Řešení, které se zatím naskytlo je rozbít podlahu ve vchodě a podlahu na záchodě v přízemním bytě, dostat se dolů a opravit, vyměnit. Nemáte někdo zkušenost, případně návrh, jak jinak to opravit?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 7. Červen 2018 - 23:04

  Pro zjištění místa závady lze použít kameru. Ovšem pokud odpad praskl podruhé je to na celkovou výměnu stoupačky nebo alespoň ucelené části. Kamerová kontrola sice něco stojí, ale zase máte k dispozici video, kde jsou vidět všechny problémy se staničením, což je dobrá pomůcka pro stanovení rozsahu opravy.

  Vložil AsiTak, 10. Červen 2018 - 6:30

  Existuje i taková technologie, ale použitelnost musí posoudit odborník. Např.
  http://www.cerhra.cz/…technologie/
  Jste-li z Prahy a pošlete mi kontakt (kliknout na AsiTak a použít kontakt) dám Vám spojení na firmu, která pro nás prováděla opravy již 3× s výkopem, vždy za příznivou cenu a za dobrou kvalitu. Zajistí povolení výkopu i záboru.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".