Plná moc k zastupování na schůzi shromáždění

Vložil Daniel Fišer, 13. Červen 2007 - 21:26 ::

Zdravím.

Nemá někdo prosím k dispozici plnou moc k zastupování na schůzi shromáždění vlastníků? Píšete ji obecně nebo je možné vyjmenovat jednotlivé body z programu, k jejichž hlasování je zmocněnec zplnomocněn, resp. i jak má hlasovat?

Děkuji, Daniel Fišer

  • plná moc

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil HonzaF (bez ověření), 8. Květen 2013 - 12:33

Dobrý den, v našem SVJ to tak trochu neklape. To je ale na delší povídání. Já bych měl teď dotaz jen ohledně plné moci. Byt patří matce a já od ní dostal plnou moc „k zastupování na členských schůzích“ Na včerejších úředních hodinách SVJ, kde bylo k nahlédnutí výběr firem, které se mají zájem o revitalizaci našeho domu, mi bylo řečeno, že tam nemám co dělat protože nejsem společným vlastníkem a byl jsem vykázán. Úředně ověřená plná moc k zastupování na členských schůzích jim nestačila, protože tohle prý není členská schůze a já mám plnou moc na členské schůze.. A tak se ptám, nemá s tímto někdo zkušenost? Popř jak by přesně měla znít ta plná moc, abych se mohl účastnit všeho okolo SVJ? Popř. není to nějak napadnutelné, že i přes plnou moc mě vyhodili? moc díky za odpověď

Vložil aSta, 5. Září 2007 - 20:49

Je možné vystavit plnou moc, která by opravňovala zmocněnce k veškerému jednání ohledně SVJ? Máme u nás situaci, kdy vlastníkem jednotky je osoba, žijící trvale v zahraničí, ale v bytě bydlí jeho otec a ten by ho měl zastupovat.

Vložil Pavel, 5. Září 2007 - 21:49

Ano, je pouze na zmocniteli v jakém rozsahu a na jak dlouho zmocněnce zplnomocní.

Hezký den! PavelSVJ@centrum­.cz

Vložil Anonymous, 14. Červen 2007 - 18:29

Já ..... r.č. ..... bydliště ......,

zplnomocňuji ...... r.č. ..... bydliště ......

k zastupování na shromáždění Společenství vlastníků jednotek Vinohradská 15 dne 10.1.2007.

Podpis zmocnitele ......

Vložil Anonymous, 5. Září 2007 - 8:59

… a též podpis zmocněnce, že plnou moc přijímá. LB

Vložil Anonymous, 4. Září 2007 - 17:44

Je nutné mít plnou moc pro zastupování na shromáždění notářsky ověřenou? Vím že je to lepší, ale taky dražší.

Díky

M.Procházka

Vložil Anonymous, 14. Červen 2007 - 16:07

Ja osobne vypisuji do plne moci kazdy bod hlasovani (ke kazdemu hlasovani mam tri ctverecky – PRO,PROTI a ZDRZUJI SE)s tim ze kazdy ma k danemu body maximalni informace aby se mohl rozhodnout eventuelne se me muze jeste dodatecne zeptat.

Vložil Anonymous, 14. Červen 2007 - 0:14

Já bych se ještě připojil s dotazem, zda v případě společných členů (manželů) je nutný ke zmocnění podpis obou dvou nebo postačuje jen jednoho z nich. Také předem děkuji.

Vložil Anonymous, 14. Červen 2007 - 18:23

Stačí jeden z manželů.

Vložil Matějka Jaroslav, 4. Září 2007 - 19:20

Vážení, stačí jeden z manželů, ale pouze v případě, že mají jednotku ve společném jmění manželů. Tuto informaci najdete na výpise z KN, informativně lze nahlédnout do KN přes internet.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".