PLNÁ MOC

Vložil Evžen (bez ověření), 17. Únor 2017 - 14:16 ::

Vážení,dovolím si ještě jeden upřesňující dotaz ve věci sfalšování presenční listiny.Musí se vždy doložit k zápisu ze shromáždění plná moc? jinak, postačuje předložení plné moci na dobu neurčitou? Je tedy platné uvedení plné moci do poznámek v presenční listině? Jak je to v případě, že v okamžiku předávání dokladů k registraci na Obch.rejstříku se plné moci nepředloží? Je povinnost tyto plné moci předložit nebo postačuje uvedení poznámky „plná moc“, jak jsem již výše uvedl? To se s tímto Obch.rejstřík uspokojí? Dle mého názoru je to postup nesprávný a zastoupení s plnou mocí by se mělo vždy dokladovat!!Je tato situace napadnutelná žalobou?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Vlastnice bytu (bez ověření), 17. Únor 2017 - 20:22

  Notářky nepostupují jednotně: Jedna písemné plné moci připojí k notářskému zápisu, kterým osvědčuje přítomnost vlastnic či jejich zmocněnkyň, druhá se spokojí se zápisem „předsedkyně konstatovala, že jsou osobně či v zastoupení přítomni vlastnice mající dohromady … hlasů“.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 17. Únor 2017 - 19:59

  Jak víte, tak PM není povinná písemně, možná to máte jinak ve Stanovách. Klidně může být do odvolání, popř. na každé shromáždění, třeba se účastní všichni vlastníci a bude vystupovat jen jeden. Tedy i per huba. Jak to máte ve Stanovách víte jen VY. Pokud máte nové stanovy, jistě jste dal i PM.

  Vložil Evžen (bez ověření), 18. Únor 2017 - 15:18

  Děkuji za Vaše reakce. Musím se podívat, jaké je znění v nových stanovách o plné moci. Co vím, tak předseda požadoval písemné vyjádření od vlastníků jednotek pro jejich nájemníky.Dle zjištění, k registraci na obch.rejstřík předal pouze jednu písemnou plnou moc. Proč tedy nepředal ostatní PM,které jsou pouze formálně uvedené v poznámkách řady lidí? Již jsem rovněž zjistil u jedné osoby,že podepsala presenční listinu,aniž byla přítomna! Dle faktu tuto listinu podepsala dodatečně!!Takto je zde podezření na další dvě osoby! JAK ALE DOKÁZAT JEJICH NEPŘÍTOMNOST, KDYŽ NIKDO NECHCE SVĚDČIT… Svinstva pana předsedy neznají mezí!!!

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 18. Únor 2017 - 15:54

  je, že si najdete dostatek hlasů a zvolíte nový výbor.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".