Plná moc

Vložil Salin, 7. Prosinec 2014 - 18:19 ::

Dobrý den, je možné hlasování na základě plné moci, pokud toto není uvedeno ve Stanovách?. Musí doložit vlastníci SJM při hlasování a neúčasti jednoho z nich plnou moc od druhého z manželů?

  • plná moc

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil svjvmt, 7. Prosinec 2014 - 22:29

Je to mezi vámi, pokud víte, že to někdo nenapadne, dělejte jak umíte. Je to na odvaze. Jinak vizte OZ.

Vložil Jandus (bez ověření), 7. Prosinec 2014 - 21:05

Za jednotku hlasuje stejně jen jeden člověk, takže plná moc od druhého je nadbytečná.

Vložil Vladimir B., 12. Prosinec 2014 - 9:58

Že za jednotku hlasuje jeden člověk s jedním hlasem- myšleno u manželů nebo spoluvlastníků- platí nyní pouze v případě, že dotyčná manželská dvojice nebo spoluvlastníci (bez ohledu na jejich počet) uzavřeli podle § 1185 NOZ t.zv. zmocnění společného zástupce. Pokud tento dokument není vlastníky nebo spoluvlastníky uzavřen a předán SVJ, pak by se v prezenzaci na domovním shromáždění vykazovala nepřítomnost společného zástupce za jednotku na tomto jednání. To má velký dopad na rozhodování- proto pozor, nepodceňujte to.

Vložil Nortonik, 17. Prosinec 2014 - 16:06

To je zase hámotina…

Vložil Anonymousv (bez ověření), 12. Prosinec 2014 - 10:15

To, že se vykazuje v prezentací nepřítomnost společného zástupce vyplývá z čeho.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".