Parkoviště prodané k bytům je veřejné, majitelům to developer neřekl

Vložil JaVa, 12. Prosinec 2017 - 9:14 ::

Překvapení čekalo na majitele bytů letos v červnu, když odvolali předsedu společenství vlastníků jednotek (SVJ), který ve stejnou chvíli byl výkonným ředitelem Landie. Z dokumentů SVJ pak zjistili, že na základě takzvané koncepce dopravy v klidu, která řeší parkování v nové výstavbě a vychází ze stavebního zákona, musí zůstat deset parkovacích míst návštěvnických.

Zdroj: https://praha.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 12. Prosinec 2017 - 16:57

  aniž bych se přesvědčil zda dotyčná parcela je na LV na kupujícího napsána a nevázne na ní žádné věcné břemeno užívání „návštěvníky“ pak mu není pomoci. A i kdyby se jednalo o spoluvlastnictví pozemku opět platí to stejné.

  Vložil ... (bez ověření), 12. Prosinec 2017 - 9:21

  To je stejné jako prodej parkovacích míst v domě. Parkovací místa jsou obvykle společné části domu, pokud to není samostatná jednotka. Pokud je to samostatná jednotka, tak jim ale nemůže prodat parkovací místa v jednotkce. Lidi jsou nepoučitelní. Developer je vykutálený, proč by to hlupákům říkal,za blbost se platí. Navíc developer nebude nijak potrestaný. Lidi jsou prostě nepoučitelní.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".