Nespokojenost s chováním členů SVJ

Vložil Gabriela (bez ověření), 10. Květen 2018 - 18:08 ::

Dobrý den, moc bych prosila o radu. Už 12 let bydlím v malém baráku s 33 bytovými jednotky. Byt jsem koupila jako mladá na hypotéku a už 12 let řádně platím nájem i hypotéku. Bohužel jsem jaksi nezapadla a tak celé roky jen nechápavě prohlížím neustálým atakum od členů SVJ. Vadí jim můj pes který občas stéká, moje děti které občas řvou, často na mě volají policii z vyrusovani klidu což je absurdní. Naše schůze byli vždy pouze napadání a urazeni moji osoby a tak jsem se rozhodla na schůze nechodit. Dnes jsem si šla pro přeplatek který na schůzy dostáváme a dočkala jsem se zase jen vyhruzek že musím na schůzy že je to moje povinnost a že na schůzy nejdu a pro peníze si přílezu atd. Už toho všeho mám za ty léta dost, miluji svůj domov a jelikož jsem za něj dala opravdu velký peníz nehodlám se stěhovat. Můžete mi prosím poradit co s vedením SVJ. Samozřejme je to banda lumpu který dělají na městském úřadě a všude mají známý takže se ani nemám kam odvolat. Doufám že mi poradíte, děkuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Soused007 (bez ověření), 12. Květen 2018 - 14:50

  Mít za souseda člověka s nezvladatelným psem a nevychovanými dětmi je peklo. Když opakovaně volají policii, tak věřím, že toho mají plné zuby. Už z vašeho vyjadřování je jasné, co jste zač. Když někdo dělá na městském úřadě, tak je automaticky lump?

  Vložil Kornélie (bez ověření), 10. Květen 2018 - 22:11

  „na schůzy nejdu a pro peníze si přílezu“

  Peníze si nechte vyplatit bezhotovostně, převodem či šekem.

  Vložil Eva N (bez ověření), 10. Květen 2018 - 18:26

  Co tak začít se chovat slušně ?

  Vložil Občan ČR (bez ověření), 12. Květen 2018 - 14:33

  Co tak přečíst si volání o pomoc zoufalého člověka pořádně?

  Vydržte, věčně tam nebudou. Všechno jednou skončí. Prozatím si vše nahrávejte třeba na mobil a poté se pomocí důkazů můžete bránit. Člověk, který je v právu, se nemá čeho bát i kdyby proti sobě měl sebepočetnější většinu. Držím Vám palce.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".